Kącik hip-hopowy. #rapsy

zaczałem ostatnio pogrywać w GTA Online i słucham stacji Radio LS i strasznie mi się to wkręciło, Rocky pięknie poskladał
 
Się mieszkało:)



ehh wchodze w ten temat, a tu caly czas murzyni kurwa i jakies gowna :/
wtedy byla muza kurwa, prawdziwa, chlopaki nagrywaly z pasji, zeby wyjsc z tego calego barlogu.
ja pierdole, slucham tych kawalkow z tamtych czasow i lapie mnie taka nostalgia i tesknota, ze chuj
 
1wszego Snoop, tydzień później Q

będzie czego słuchać

ehh wchodze w ten temat, a tu caly czas murzyni kurwa i jakies gowna :/
wtedy byla muza kurwa, prawdziwa, chlopaki nagrywaly z pasji, zeby wyjsc z tego calego barlogu.
ja pierdole, slucham tych kawalkow z tamtych czasow i lapie mnie taka nostalgia i tesknota, ze chuj
no fakt bo w rapie trzeba być jebanym pseudosamobójcą i płakać bo do ich kolegów strzelano za puszke farby
gdyby nie murzyni to byś tej muzyki nie miał wgl
sam sobie lubie posłuchać starszych płyt z PL i nie neguje dorobku Fenomenu Grammatika czy innych tych starych ekip, tylko prawda jest taka że to jest rap chujowy który poza jakimś tam klimatem nie ma nic i nie jest to przypadek że te ekipy umarły śmiercią naturalną w większości
nieliczni są raperzy w PL ze starych czasów którzy byli zajebiści i większość z nich się nie przebiła bo modne było pierdolamento o tym jak to jest źle na ośce
 
Last edited:
1wszego Snoop, tydzień później Q

będzie czego słuchać


no fakt bo w rapie trzeba być jebanym pseudosamobójcą i płakać bo do ich kolegów strzelano za puszke farby
gdyby nie murzyni to byś tej muzyki nie miał wgl
sam sobie lubie posłuchać starszych płyt z PL i nie neguje dorobku Fenomenu Grammatika czy innych tych starych ekip, tylko prawda jest taka że to jest rap chujowy który poza jakimś tam klimatem nie ma nic i nie jest to przypadek że te ekipy umarły śmiercią naturalną w większości
nieliczni są raperzy w PL ze starych czasów którzy byli zajebiści i większość z nich się nie przebiła bo modne było pierdolamento o tym jak to jest źle na ośce

a kto tu mowi o placzu nad czyms?
nie musisz mi mowic gdzie powstal hip hop i na pewno nie byli to ci murzyni, ktorzy zapierdalajo cadillacami i nosza kety wartosci mieszkania, tylko byly to jebane czarnuchy z ulicy
 
a kto tu mowi o placzu nad czyms?
nie musisz mi mowic gdzie powstal hip hop i na pewno nie byli to ci murzyni, ktorzy zapierdalajo cadillacami i nosza kety wartosci mieszkania, tylko byly to jebane czarnuchy z ulicy
ten gatunek jest populary, więc robią duży hajs i jak go mają to sobie noszą nie rozumiem takiego pierdolenia
gadanie że kiedyś rap był lepszy to jawna beka bo taki rap jak wtedy dalej jest tworzony przez niektórych, ale się nie przebija bo zwyczajnie jest chujowy, przecież większości tych rzeczy z '90 to się słuchać nie da bo się zestarzały jak ja pierdole, oprócz klasyków które rozjebały epoke i rzeczy które wyprzedziły albo były game changerami
 
Last edited:
ten gatunek jest populary, więc robią duży hajs i jak go mają to sobie noszą nie rozumiem takiego pierdolenia
gadanie że kiedyś rap był lepszy to jawna beka bo taki rap jak wtedy dalej jest tworzony ale się nie przebija bo zwyczajnie jest chujowy, przecież większości tych rzeczy z '90 to się słuchać nie da
wiekszosci gowna z teraz sie sluchac nie da, pierdolenia dla pierdolenia
 
Back
Top