Joe Rogan i Fighter and The Kid

O co chodzi z tym Roganem teraz? Powiedział niedawno "nigger" w jakimś epizodzie? Bo widzę że go kilku ludków broni, m.in. Goggins i Jocko, ale nic świeżego nie widzę - jedynie jakieś kompilacje w których mówi czarnuch. Czy oni naprawdę z tego chcą coś ulepić?
 
O co chodzi z tym Roganem teraz? Powiedział niedawno "nigger" w jakimś epizodzie? Bo widzę że go kilku ludków broni, m.in. Goggins i Jocko, ale nic świeżego nie widzę - jedynie jakieś kompilacje w których mówi czarnuch. Czy oni naprawdę z tego chcą coś ulepić?
Siłują się. Chcą udowodnić że zatopią nawet jego. Podobno 100 odcinków spadło z rowerka.

W ogóle nie chodzi o to czy coś powiedział, albo jakich ma gości.

To tylko demonstracja siły.

PS. Ja w tym miesiącu w końcu Spotify zainstalowałem, córce też, ale jak tak to ma wyglądać to anuluję, ot co.
 
  • Like
Reactions: JB_
O co chodzi z tym Roganem teraz? Powiedział niedawno "nigger" w jakimś epizodzie? Bo widzę że go kilku ludków broni, m.in. Goggins i Jocko, ale nic świeżego nie widzę - jedynie jakieś kompilacje w których mówi czarnuch. Czy oni naprawdę z tego chcą coś ulepić?
Spotify usunęło już 113 podcastów gdzie padło n-word. Dziwne że z yt nie usuneli #1255 z Alex Jones a na spotify tak.
 
NO JAK TAM

FLAakopWYAMplKr
 
O co chodzi z tym Roganem teraz? Powiedział niedawno "nigger" w jakimś epizodzie? Bo widzę że go kilku ludków broni, m.in. Goggins i Jocko, ale nic świeżego nie widzę - jedynie jakieś kompilacje w których mówi czarnuch. Czy oni naprawdę z tego chcą coś ulepić?
Podobno Spotify ma trochę goraco teraz. Ciekawe jak to się rozwinie




A tak BTW Louis C.K. ciagle aktualny:

 
Last edited:
Warto? O tym Andrew Desslerze widzialem info, ze nie chce zadnej debaty, bo nauka juz wszystko wie.
Jeśli kogoś bardzo interesuje ten temat to moim zdaniem warto obejrzeć oba, Joe poprowadził te rozmowy w cywilizowany sposób i każdy może samodzielnie ocenić czyje argumenty były lepsze (pytanie ile jest takich osób, którym się chce to zrobić).

Mam nadzieję, że ostatecznie Dessler da się namówić na debatę.
 
bardzo dobry odc. 2 komików z uk ale tematyka cenzury, woke culture itp. nie wiedziałem że uk maja tak zjebana scene stand upu
 
Back
Top