Joe Rogan i Fighter and The Kid

ja pierdole, jakbym nie dostawał codziennie powiadomień w telefonie, ze JRE nadaje na żywo to bym nie uwierzył. Joseph 4-5 razy w tygodniu nadaje 2-3-4 godzinne podcasty. Podziwiam, ze mu sie chce no bo przeciez kazdy ma gorszy dzien, nie chce mu sie gadac, jest zmeczony itd
 
ja pierdole, jakbym nie dostawał codziennie powiadomień w telefonie, ze JRE nadaje na żywo to bym nie uwierzył. Joseph 4-5 razy w tygodniu nadaje 2-3-4 godzinne podcasty. Podziwiam, ze mu sie chce no bo przeciez kazdy ma gorszy dzien, nie chce mu sie gadac, jest zmeczony itd
Come on dawg. :) Przecież on tak na życie zarabia i to bardzo dobre sumy. LIVING THE DREAM!

@Tar-Ellendil jak bardzo jarasz się dzisiejszym podcastem? #CantWait
 
Come on dawg. :) Przecież on tak na życie zarabia i to bardzo dobre sumy. LIVING THE DREAM!

@Tar-Ellendil jak bardzo jarasz się dzisiejszym podcastem? #CantWait

on już by mógł nic w życiu nie robić a podcast puszczać raz na tydzień :) naprawdę podziwiam gościa a tym bardziej, ze te zasady które wyznaje w życiu to naprawdę się nimi kieruje. Mam prawie 30 lat, raczej nigdy nie miałem zadnych autorytetów ale serio JR mnie w jakimś tam stopniu inspiruje i daje kopa do działania.
 
Słucham własnie JRE z Cruzem i póki co spoko. W ogóle ostatnie dwa podcasty, ten z NDT i Gavinem zajebiste.
 
Zajebisty odcinek z Cruzem, udało mi się wyciągnąć kilka rad dla mnie samego.

Było dużo informacji na temat kariery Doma więc, mały kącik na pewno mile widziany. @baju
 
wlasnie obejrzalem z Cruzem, świetny. Chyba najlepszy podcast z zawodnikiem mma jaki słyszałem.

Teraz zabieram się za ten z Tysonem ;) z Mcinnesem ogladalem fragment live i tez spoko, duzo smiechu.
 
Whitney fajniutka. :) Była Schauba.
Whitney jest świetna z charakteru, strzelam ,że tez ogień w łóżku. Zobaczcie sobie ten moment kiedy zaczynają rozmawiać chwilę o analu - dream girl.
 
To było całkiem niezłe. Można posłuchac choćby dla śmiechu Dannego :lol: Nie wszystko idzie zrozumieć bo nygus ulicznik i jedzie mocnym slangiem. Ale śmieszne to dosyć było, a Rogana się wiecznie słuchać nie da. Zawsze musze sobie robić przerwy od niego bo nudzi mnie jak słucham go za dużo . Tylko ten żydowski pomocnik wujka Diaza wkurwia.

 
Back
Top