Joe Rogan i Fighter and The Kid

Alex Jones i Eddie Bravo odcinek 9/11.

TOWER4HX.JPG

 
Polecam odcinek z JRE Leah Remini, już nie taka dobra dupa jak kiedyś ale o scjentologii dobry odcinek. Gary Vaynerchuk też spoko, ogólnie troche o biznesie, trochę o sporcie.
 
GGG28mB.jpg



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bGuuGfzvZRHupvteqJ3fL2Vc_4dTkBVu31IEWn0S8AY.jpg


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-giZDFgsuWZYMZHYEaHiZpLxiOzabl4-B-L0Gm4JFwc.jpg
 
nie lubię spiskowych teorii, nie dalem rady tego odcinka obejrzec ale czytalem w komentarzach ze Eddie strasznie się z nim klocil pod koniec :)
 
teraz zobaczylem, ze ten odcinek mial prawie 2,5mln wyswietlen wooooow to chyba najlepiej ogladany JRE
 
Zajebisty odcinek, w sumie wszystkie Fight Companion i ostatnio Fight Recap sa bardzo dobre ale w tym dzisiejszo-wczorajszym byly momenty, ze plakalem ze smiechu :lol:. Rogana stand-up jest delikatnie mowiac sredni ale w porywach gosciu jest naprawde bardzo zabawny. Od 52:30 min-57 min--> :lol::lol::lol:
 
Wkurwia mnie to, ze oni każą mu się często zamknąć a ja chcę go posłuchać bo on jest mega śmieszny. :lol:
no, Bryan jest mega zabawny. Mi tez bardzo podchodzi jego poczucie humoru. Do tego jak na Jankesa to sporo wie o otaczajacym go swiecie.
 
jak gadają o historii to mam ochotę wejść i dodać coś od siebie, no bo to w koncu amerykaaaanie. Chociaż Callen nawet ogarnięty, nie jest takim ignorantem.

polecam odcinek z Nickiem DiPaolo, też smieszny.

Rogan się zwierzył, ze od 10 lat jest na TRT
 


Ale się kłócą o marihuanę :joe:

Crowder prawie focha strzelil. Rogan musial mu powiedziec , ze zartuje bo sa kolegami. Troche czasem mu ubliza, w zartach oczywiscie ale jak widac gosciu mial dosyc. Fuck face :lol:
 
Crowder prawie focha strzelil. Rogan musial mu powiedziec , ze zartuje bo sa kolegami. Troche czasem mu ubliza, w zartach oczywiscie ale jak widac gosciu mial dosyc. Fuck face :lol:
Warto poczytać komentarze do tego odcinka. :) Wszyscy praktycznie po stronie Crowdera.
 
Back
Top