Joanne Calderwood liczy na "JJ vs JoJo" w Glasgow

hlehle

Brutaal
Lightweight
Joanne Calderwood liczy, że wygrana z Maryną Moroz da jej walkę o tytuł podczas gali w Szkocji.

Kilka wypowiedzi:

- Uważa, że Maryna jest naprawdę dobrą przeciwniczką. Jest twarda i na pewno będzie się chciała pokazać w debiucie. Obie są niepokonane i oczywiście każdy jest groźny, dlatego jej nie lekceważy ani nikogo innego. Czeka na to co pokaże (Maryna).
- To był najlepszy obóz przygotowawczy jaki miała. Podczas każdego z nich stara się poprawić, ale czuje że po tym pokaże światu na co naprawdę ją stać.
- JoJo nie chciała przez 7 miesięcy "być bezrobotna" dlatego prosiła UFC o walkę i jak w końcu ją dostała to nie zamierzała narzekać na nienotowaną przeciwniczkę.
- Niektórzy fani chcieli, aby walczyła z wyżej niż ona notowanymi przeciwniczkami, ale jej pracą jest walka z kimkolwiek ją zestawią.
- Mimo, że jest zadowolona z bycia częścią historycznej gali w Polsce, to jednak myślami już jest przy gali w Glasgow. UFC będzie pierwszy raz w Szkocji, a ona już od 3 lat nie walczyła w ojczyźnie, więc bez względu na wynik walki w Krakowie, chce wystąpić "u siebie".
- Widzi duże zainteresowanie potencjalną konfrontacją z Joanną Jędrzejczyk, ale nie chce tak wybiegać w przyszłość. Jednak według niej byłoby to coś wyjątkowo żeby taka walka o tytuł odbyła się na pierwszej w historii gali w Glasgow. (Mimo że UFC nie lubi organizować gal o tytuł w Europie ze względu na różnicę w czasie, to w tym wypadku wystąpiłyby dwie zawodniczki ze Starego Kontynentu)
- Była pod wrażeniem występu Jędrzejczyk na UFC 185 i wydaje jej się, że byłaby dobrą przeciwniczką dla Joanny. Od początku życzyła jej wygranej i myślała, że we dwie są w stanie dać znacznie lepszą walkę.
- Woli walczyć z Joanną o tytuł niż z Carlą, ponieważ każdy wie jak Esparza walczy. Nie widzi nic w tym złego, szczególnie, że robi to dobrze, ale Carla nie miała przygotowanej żadnej odpowiedzi na obronę przez obaleniami Joanny. Według niej nie powinno się być mistrzem, jeśli jest się dobrym tylko w jednej płaszczyźnie. Szczególnie jeśli się poddaje, gdy ten element zawodzi.
- Odkąd dołączyła do UFC jej popularność bardzo wzrosła. Uważa, że ludzie nie tylko ją wspierają, ale także po prostu lubią. Lubią jej osobowość i to że ciężko pracuje, a nie tylko dlatego, że jest dobrym zawodnikiem czy że jest ładna. Jest też dobrym człowiekiem. Nie zauważyła żadnego hejtu w swoim kierunku, w przeciwieństwie do tych innych dziewczyn, które wystawiają swoje zdjęcia ("as far as like these other girls who are putting up pictures of themselves"?? Co może mieć bardziej metaforyczne znaczenie :P).

Oryginalny materiał:
http://www.mirror.co.uk/sport/other...alderwood-plans-5390810#ICID=sharebar_twitter
 
Last edited by a moderator:
hlehle dobra robota kolego! Widzę już któryś raz fajnie i ciekawie tłumaczysz oby zapału Tobie wystarczyło a nie jak niektórym po paru wywiadach się "odechciało"... Piona!
 
Pierwszej obrony Asi nie bedzie w Szkocji.

Dobry wywiad, ale "pokarze" razi w oczy.
 
Tak, to byłoby naprawdę sprawiedliwe. Mistrzyni walcząca w ojczyźnie pretendentki(oczywiście sytuacja za oceanem to inna bajka).
 
Nawet jeśli w najbliższej przyszłości dojdzie do tej walki to JoJo i tak nic nie zdziała. Stawiałbym na Asie przed czasem.
 
Tak, to byłoby naprawdę sprawiedliwe. Mistrzyni walcząca w ojczyźnie pretendentki(oczywiście sytuacja za oceanem to inna bajka).
Pierwszej obrony Asi nie bedzie w Szkocji.
Przecież dopiero co ogłosili, że Ronda będzie bronić pasa w Brazylii w walce z Brazylijką.
Nie byłbym więc taki pewien, że Aśka nie stanie naprzeciw Calderwood w obronie pasa w Szkocji. Zwłaszcza, że po kontuzji Gadelhi to właśnie ona klaruje się jako pierwsza pretendentka.
 
Ale Brayzlia to znany teren dla UFC z masą zawodników. Bez problemu są wstanie tam zorganizować numerowaną galę. Szkocja chyba póki co dostanie też fajtnajty jak my. A co do Asi to fajnie by było jak by walczyła na samych, dużych galach.
 
hlehle dobra robota kolego! Widzę już któryś raz fajnie i ciekawie tłumaczysz oby zapału Tobie wystarczyło a nie jak niektórym po paru wywiadach się "odechciało"... Piona!

To nie kwestia zapału, ale po protu miałem trochę wolnego czasu ostatnio. Niestety prawdopodobnie to się zmieni niedługo ...


Dobry wywiad, ale "pokarze" razi w oczy.

True. Nie wiem czemu nie podkreśliło w Chrome.
@Szady da radę przerobić tę mało chwalebną wpadkę? :)
 
Przecież dopiero co ogłosili, że Ronda będzie bronić pasa w Brazylii w walce z Brazylijką.
Brazylia też jest za oceanem. I to zupełnie inna sytuacja. Gdzie tam Szkocja do Brazylii jeśli chodzi o UFC.
 
Przecież dopiero co ogłosili, że Ronda będzie bronić pasa w Brazylii w walce z Brazylijką.
Nie byłbym więc taki pewien, że Aśka nie stanie naprzeciw Calderwood w obronie pasa w Szkocji. Zwłaszcza, że po kontuzji Gadelhi to właśnie ona klaruje się jako pierwsza pretendentka.

Już Ci koledzy wyjaśnili, o co mi chodziło, kiedy pisałem swojego posta.
 
Ale Brayzlia to znany teren dla UFC z masą zawodników. Bez problemu są wstanie tam zorganizować numerowaną galę. Szkocja chyba póki co dostanie też fajtnajty jak my. A co do Asi to fajnie by było jak by walczyła na samych, dużych galach.
No tak, coś mi się pojebało i zapomniałem, że to będzie FN. Mój błąd.
 
Back
Top