Joanna Jędrzejczyk vs. Claudia Gadelha (1.57 - 2.55)

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
adw2.png


gadelja.png


Temat ogólny o kursach na zestawienie Joanny Jędrzejczyk z Claudią Gadelhą. Nasza mistrzyni czy Brazylijka?
 
Niestety pewnie kurs spadnie znacznie na JJ w przeddzień pojedynku :(
Ja nie jestem tego taki pewien.Gadelha wg większości wygrała pierwszy pojedynek,z resztą były juz przypadki gdzie mistrz był Underdogiem. Ja wierzę w Asia ale Claudia tanio skóry nie sprzeda.
 
Moim zdaniem Asia bardziej się rozwinęła od ostatniej ich walki i teraz nie da się tak dociskać i kontrolować jak ostatnio.
 
Dzisiejsza Asia to nie jest już tamta Asia (gdzieś już to słyszałem). To ostatni tak wysoki kurs na mistrzynię, miejmy nadzieję że taki będzie
 
Asia wygra, na jej korzyść gra to, że walka jest 5 rundowa, a nie 3 rundowa jak poprzednio.
Do tego można zagrać na Aldo i kurs się zrobi już zdrowy.
 
Chmura za przeproszeniem ten kurs na JJ wyciągnąłeś z kapelusza ? Czy już jakiś buk wrzucił taki kurs na Asię ?
 
jakby kurs na Gadelhe byl z 3,0 to moze zagram, walka byla wyrownana, a Gadelha ostatnio wygladala tez bardzo mocno
 
Ja nie jestem tego taki pewien.Gadelha wg większości wygrała pierwszy pojedynek,z resztą były juz przypadki gdzie mistrz był Underdogiem. Ja wierzę w Asia ale Claudia tanio skóry nie sprzeda.
Ale ludzie nie są ślepi i widzą jak Asia się rozwineła.Zresztą już spada kurs na JJ :(
 
Mnie takie kursy nie dziwią, Asia pierwszą walkę zremisowała/przegrała IMO, teraz Klaudyna pokazała się z dobrej strony IMO, także walka będzie wyrównana i na 100% nie będzie żadnej pacyfikacji jak w poprzednich walkach Asii. Jeżeli Asieńka podoła, to w zasadzie nie ma już poważnego zagrożenia na chwilę obecną.
 
Niech Claudia coś odpierdoli i niech stanie się faworytką - wtedy całe hajsy pójdą na Asię i Aldo, będę bogaty :D

W ostatniej walce mi się dziwnie Gadelhę oglądało. Nie wiem czemu. Ona ma takie krótkie rączki, śmiesznie się porusza. Śmiesznie nie znaczy źle. Spodziewam się, że to będzie taka Miesha Tate w słomkowej - za słaba na mistrzynię, za dobra na wszystkie inne
 
Kursy mnie nie dziwą - "eksperci" typują wg ostatniej wyrównanej walki i patrząc przez pryzmat podniecenia "patrzcie jak Claudia złoiła Aguillar".
I są troche zaśepieni - nie patrzą na to, że w stójce Claudia nie będzie bić Asi tak jak biła Aguilar, lecz będzie odwrotnie, w stójce Asia bedzie bic Claudie. Nie patrza na to, ze Claudia byla spompiwana po peirwszej rundzie i miala sily na 4 obalenia w calej walce, oraz nie patrza na to ze Asia te obalenia latwiej bedzie bronic niż Aguilar.

Nie patrza eksperci na to, ze Claudia ma szanse z Asia tylko w dwóch peirwszych rundach, jesli sil jej starsza na pełną pizde. Jezeli na to by zwrócili uwage, wtedy kursy nie bylyby tak wyrównane.
 
Nie patrza na to, ze Claudia byla spompiwana po peirwszej rundzie i miala sily na 4 obalenia w calej walce,.

Erick zaliczył 'tylko' cztery obalenia bo nie za bardzo ich szukał. Gdyby to była Asia, nie Aquilar, gameplan byłby trochę inny.

oraz nie patrza na to ze Asia te obalenia latwiej bedzie bronic niż Aguilar.

No nie wiem. Nie umniejszając świetnemu TDD naszej Asiuli, duże znaczenie ma kto obala. W ostatnim boju Erick obalił Asię SIEDEM razy. Trochę sporo. Oczywiście od walki minęło trochę czasu i Asiula zdrowo jeszcze podciągnęła swój TDD, ale Erik też się nie opierdalał. A Aquilar ma świetne TDD i nie sądzę, że dużo osób oprócz Ericka jest jeszcze w stanie tak ją potraktować.
Żeby nie było, faworyzuję Dżoanę, ale łatwo mieć nie będzie. A kardio będzie grało drugie skrzypce.
 
dla mnie Gadelha powyżej 3 jest bardzo grywalna
walka to 50/50
 
Prawie każdy tutaj pisze, że Asie czeka trudna walka, a ja tam obstawiam szybkie i łatwe skończenie. Tak samo twierdziłem przed jej każdą walką, a ich pierwszą wygrała 30-27 tylko fani BJJ sędziowali to inaczej, ale teraz MMA się inaczej punktuje niż kiedyś.
 
Walka ma tak na prawde kilka możliwych scenariuszy. Esparza technicznie zapasy miała lepsze ale nie była taka silna.Claudia technicznie jest gorsza od zwyciężczyni TUFa ale nadrabia siłą bo w obalenia sporo mocy wkłada.Widze to tak :
-3 rundy świrowania stójki Gadelhi z Asią do połowy rundy a później mocne sprowadzenia,kontrola,szukanie poddania.Pompa po 15 minutach i Asia zaczyna częściej trafiać po czym kończy walke w mistrzowskiej rundzie.
-0 stójki Gadelhi tylko wszystko co można stawia na parter,szuka pozycji bocznej do trójkąta rękoma albo kimury (mówcie co chcecie ale Asia jest szczuplutka i z obroną takich technik może duże mieć problemy)
-Wiara Claudii w to,że jest najlepsza i pokona Asie w jej płaszczyźnie za co dostanie sromotny wpierdol do 10 minuty walki.

Całym sercem jestem za Asią oczywiście ale to najtrudniejszy pojedynek w jej karierze i nie można lekceważyć Brazylijki przed walką bo co by sie nie działo to po walce każdy będzie mądry.
 
Czekam na kurs over 3.5 rundy. Osobiście twierdzę, że walka dotrwa do decyzji jednak tego nie zagram, bo Asiula może wykonać egzekucję pod koniec walki na zmęczonej Claudii. Nie wiem jeszcze jaki kurs wystawią na over 3.5, marzy mi się tak ponad @2.0, a jak będzie zobaczymy. Prawdopodobieństwo wygranej zakładu szacuję na 8/10.:boss:
 
Last edited:
Czekam na kurs over 3.5 rundy. Osobiście twierdzę, że walka dotrwa do decyzji jednak tego nie zagram, bo Asiula może wykonać egzekucję pod koniec walki na zmęczonej Claudii. Nie wiem jeszcze jaki kurs wystawią na over 3.5, marzy mi się tak ponad @2.0, a jak będzie zobaczymy. Prawdopodobieństwo wygranej zakładu szacuję na 8/10.:boss:

Over 4.5 masz po 1.65, więc over 3.5 będzie pewnie 1.55.
 
Back
Top