Joanna Jędrzejczyk podczas zbijania wagi

Wlasnie w innym temacie napisalem przed momentem o kardio jako kluczowym czynniku w tej walce. Panikowac nie chce, ale jestem nieco zaniepokojony.
 
Wlasnie w innym temacie napisalem przed momentem o kardio jako kluczowym czynniku w tej walce. Panikowac nie chce, ale jestem nieco zaniepokojony.
Nie mam pojęcia jak od kuchni wygląda takie zbijanie i czy takie zmęczenie 15h przed wagą jest normalne czy coś nie jest całkiem w porządku.. Wolałbym opcję numer 1 a wrzucenie filmiku traktować jako próbę zmylenia obozu rywalki, nie wierzę że taka wrzutka jest przypadkowa.
 
Dobrze Asia, nagrywa film by kurs na nią skoczył jeszcze bardziej do góry. Mega zawodniczka, dba o fanów grających na nią u bukmacherów!
Obys mial racje, chociaz dla mnie juz za pozno. Tym razem nie dalem rady wstrzymac sie do wazenia i poszlo 2.4.
 
Ale panikujecie, jakbyście nigdy wagi w życiu nie zbijali. Oh, wait...
 
Aśka w ostatniej walce pokazała że wie na czym polega robienie wagi, więc o jej formę jestem spokojny.
 
Ale panikujecie, jakbyście nigdy wagi w życiu nie zbijali. Oh, wait...

hahahahahaa.... :D Ja zbijalem wiele razy. Najwiecej 5 kg w tydzien ;-) Liczy sie? :) ale to co sie robilo w amatorce, to mega amatorka. To co oni robia w UFC to jakis kosmos, mnie to przeraza.
 




Tutaj to wygłąda znacznie gorzej, jakby coś było nie tak to raczej by tego nie ogłaszała, miejmy nadzieje że waga pójdzie dobrze :)
 
Back
Top