Jestem stąd!

respect

UFC
Light Heavyweight
Na forum często zadawane sa pytania typu Czy ktoś był tu i tam, albo czy ktoś jest z jakiejś tam okolicy. Może przyda się temat, w którym będzie można zapytać czy ktoś jest np z Ciechocinka bo wybiera się tam na wczasy i chce zapytać o to co warto zobaczyć, gdzie warto pójść zjęść itd. Ktoś jedzie w delegacje to samo. Ktoś szykuje się do kupna samochodu na drugim końcu Polski a nie ma nikogo z rodziny w danej miejscowości, prosi tutaj o pomoc kogoś z forum we wstępnych oględzinach auta Jeśli coś ciekawego dzieję się w kogoś regionie, mógłby o tym tu napisać. Niby można o to wszystko pytać w HP i we wszystkich innych tematach jak do tej pory, ale zawsze łatwiej byłoby mieć wszystko w jednym miejscu.
Może się przyjmie, może do poprawki, może do zamknięcia. Nie wiem, tylko proponuję, wy zadecydujcie!
 
@respect - mówisz i masz :-)



https://www.youtube.com/watch?v=5UGwprlA3pc
 
No i temat się powoli przyjmuje! Ja na przykład już się dowiedziałem, że na łazarskim rejonie nie jest kolorowo :)
 
Wrocław, wszystko piękne, wszystko fajne, wszystko warto zobaczyć.*



Zapraszam!



*Tylko po zmroku trzeba na siebie uważać, bo LaQi wychodzi z mieszkania, aby bić, gwałcić, rabować i niszczyć.
 
TSUBASA, JUTRO WYNIKI Z PWR. ZOSTANIESZ MOIM WROCLAWSKIM PRZYJACIELEM?!
 
nie przyloze paluszka do wytwarzania jeszcze wiekszego bojlera, jebac pizzetsubasowa!!!



i pomyslec, ze Niemcy mogli zajebac te wasze Swinoujscie, dzis bylaby tu sielanka! za to groundpound.de mialby problem z uzytkownikiem ente41. :v
 
baju, pewnie.



Ty, Ja, LaQi, cRe, Brasil z Trzebnicy, Logan blisko, to możemy nawet cohonesowy melanż zrobić. WRO, BABY! :-)
 
Martin jak chcesz to pisz.
Przykładowa sytuacja: Baju chce się przeprowadzić do Wrocławia i znajduje potencjalne przyszłe mieszkanie we Wrocławiu na Ołbinie i pyta tutaj o to czy ktoś z Wrocławia i co i jak z tą dzielnicą, czy będzie miał spoko połączenia na uczelnie i wtedy dowiaduje się, że Ołbin to patologia i cyganowo i szuka mieszkania gdzie indziej chyba, że codziennie wieczorem chce trenować MMA/ sprint/ dyplomację pod domem. Ot taki przykład na szybko.
 
@Bezio17



To pewnie Boszkowo odwiedzasz. :-) Tam wszystkie okolice się zbierają. :-)
 
Widze, ze RenatoLaranja to moj ziomek praktycznie z tej samej dzielnicy :) Szczecin miasto koksu, dobrych szmul oraz dziwnych biznesow :)
 
Back
Top