Jestem stąd!

respect

UFC
Light Heavyweight
Na forum często zadawane sa pytania typu Czy ktoś był tu i tam, albo czy ktoś jest z jakiejś tam okolicy. Może przyda się temat, w którym będzie można zapytać czy ktoś jest np z Ciechocinka bo wybiera się tam na wczasy i chce zapytać o to co warto zobaczyć, gdzie warto pójść zjęść itd. Ktoś jedzie w delegacje to samo. Ktoś szykuje się do kupna samochodu na drugim końcu Polski a nie ma nikogo z rodziny w danej miejscowości, prosi tutaj o pomoc kogoś z forum we wstępnych oględzinach auta Jeśli coś ciekawego dzieję się w kogoś regionie, mógłby o tym tu napisać. Niby można o to wszystko pytać w HP i we wszystkich innych tematach jak do tej pory, ale zawsze łatwiej byłoby mieć wszystko w jednym miejscu.
Może się przyjmie, może do poprawki, może do zamknięcia. Nie wiem, tylko proponuję, wy zadecydujcie!
 
@respect - mówisz i masz :-)https://www.youtube.com/watch?v=5UGwprlA3pc
 
No i temat się powoli przyjmuje! Ja na przykład już się dowiedziałem, że na łazarskim rejonie nie jest kolorowo :)
 
Wrocław, wszystko piękne, wszystko fajne, wszystko warto zobaczyć.*Zapraszam!*Tylko po zmroku trzeba na siebie uważać, bo LaQi wychodzi z mieszkania, aby bić, gwałcić, rabować i niszczyć.
 
TSUBASA, JUTRO WYNIKI Z PWR. ZOSTANIESZ MOIM WROCLAWSKIM PRZYJACIELEM?!
 
nie przyloze paluszka do wytwarzania jeszcze wiekszego bojlera, jebac pizzetsubasowa!!!i pomyslec, ze Niemcy mogli zajebac te wasze Swinoujscie, dzis bylaby tu sielanka! za to groundpound.de mialby problem z uzytkownikiem ente41. :v
 
baju, pewnie.Ty, Ja, LaQi, cRe, Brasil z Trzebnicy, Logan blisko, to możemy nawet cohonesowy melanż zrobić. WRO, BABY! :-)
 
Martin jak chcesz to pisz.
Przykładowa sytuacja: Baju chce się przeprowadzić do Wrocławia i znajduje potencjalne przyszłe mieszkanie we Wrocławiu na Ołbinie i pyta tutaj o to czy ktoś z Wrocławia i co i jak z tą dzielnicą, czy będzie miał spoko połączenia na uczelnie i wtedy dowiaduje się, że Ołbin to patologia i cyganowo i szuka mieszkania gdzie indziej chyba, że codziennie wieczorem chce trenować MMA/ sprint/ dyplomację pod domem. Ot taki przykład na szybko.
 
@Bezio17To pewnie Boszkowo odwiedzasz. :-) Tam wszystkie okolice się zbierają. :-)
 
Widze, ze RenatoLaranja to moj ziomek praktycznie z tej samej dzielnicy :) Szczecin miasto koksu, dobrych szmul oraz dziwnych biznesow :)
 
Back
Top