Jessica Penne dissuje Joanne Jędrzejczyk - shots fired

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
IqcpZ6s.png




Poszło o poniższy żart Joasi który według mnie był śmieszny i z klasą w przeciwieństwie do chamówki która odjebała Penne. Na nieszczęście dla niej Joanna wystawi jej w sobotę rachunek i wyprostuje jej tego kinola :lol:

c2l5IVj.jpg
 
Różnica pomiędzy żartem na poziomie i z kulturą, a zwykłą chamówą. Asia jej zrobi z twarzy jesień średniowiecza.
 
Werduma podobna "taktyka" się sprawdziła, ale wierzę, że Asia ma dużo więcej zimnej krwi niż Cain mial w sobotę.
 
Co jej pozostało, może stać i się głupio uśmiechać jak Carla lub próbować wypromować swoją postać.
 
Niech nakręcają hajp, ale pociski po wyglądzie są gówniane. Tym bardziej jak ktoś ma nos, którym mógłby gasić świeczki. Niech o tym pomyśli, bo po walce ten kinol przyda się co najwyżej do kopania rowów.
 
Dla mnie pojeżdżanie po wyglądzie jest mega dziecinne i wiele świadczące o Amerykance. W sobotę będzie wpierdol :star wars:
 
Jak dla mnie to nie żaden pojazd po wyglądzie, tylko po zachowana Aśki na staredownie. :) Równie dobrze można by się czepiać że naśmiewanie się z nazwiska jest passe, ale dobrze wszyscy wiemy że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :)
 
Jak Asia jest jak Gollum to Penne ma krzywą wieżę z Pizy zamiast nosa. Poza wyrazem twarzy zresztą nic się nie zgadza. Gollum był zlęknioną postacią, strachliwą, małą, w ogóle do Asii to nie pasuje w jej staredownach :)
 
Asia kłamała, wcale penne nie jadła na zdjeciu, udaje, prawda taka, że Mauricz by jej zabronił.
 
Super,że obie robią coś aby podkręcić atmosferę, choć śmianie się z czyjegoś wyglądu jest akurat słabe. Będzie tym większa satysfakcja z wygranej :)
 
Wszyscy jestesmy czasami dziecmi, az do samego konca. Odrobina zabawy nikomu jeszcze nie zaszkodzila, a skoro to Penne ja zaczela, to proponuje pobawic sie w szukanie jakiejs ciekawej postaci pasujacej do Jessici. Moja propozycja :
lrg6778156-Big-Witch-Nose_main.jpg

Gonzo z muppetow bylby dobry ale moje umiejetnosci we photoshopie mozna porownac do high kickow Pudziana.
 
Przecież tu chodzi o pozycję Asi na ważeniu, a nie o ogólny wygląd.
W tufie Penne ryczała i się żaliła, że była wyśmiewana ze względu na wygląd, a teraz sama miałaby kogoś wyśmiewać?
comment_BHM01Nq2Wu3YDAqmh3xnX86iEq8rk2XG,w400.jpg
 
Przecież tu chodzi o pozycję Asi na ważeniu, a nie o ogólny wygląd.
W tufie Penne ryczała i się żaliła, że była wyśmiewana ze względu na wygląd, a teraz sama miałaby kogoś wyśmiewać?
comment_BHM01Nq2Wu3YDAqmh3xnX86iEq8rk2XG,w400.jpg

Pff, nie wymagam logiki od kobiety.

EDIT: Ale przyznam się do błędnej interpretacji.
 
Back
Top