Jessica Penne dissuje Joanne Jędrzejczyk - shots fired

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
IqcpZ6s.png

Poszło o poniższy żart Joasi który według mnie był śmieszny i z klasą w przeciwieństwie do chamówki która odjebała Penne. Na nieszczęście dla niej Joanna wystawi jej w sobotę rachunek i wyprostuje jej tego kinola :lol:

c2l5IVj.jpg

mat

UFC
Heavyweight
Różnica pomiędzy żartem na poziomie i z kulturą, a zwykłą chamówą. Asia jej zrobi z twarzy jesień średniowiecza.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Werduma podobna "taktyka" się sprawdziła, ale wierzę, że Asia ma dużo więcej zimnej krwi niż Cain mial w sobotę.

Arlovski

UFC
Heavyweight
Co jej pozostało, może stać i się głupio uśmiechać jak Carla lub próbować wypromować swoją postać.

Masta

Vale Tudo
Open
Niech nakręcają hajp, ale pociski po wyglądzie są gówniane. Tym bardziej jak ktoś ma nos, którym mógłby gasić świeczki. Niech o tym pomyśli, bo po walce ten kinol przyda się co najwyżej do kopania rowów.

mmag

UFC
Strawweight
Dla mnie pojeżdżanie po wyglądzie jest mega dziecinne i wiele świadczące o Amerykance. W sobotę będzie wpierdol :star wars:

Wojtek123

Moderator
Jak dla mnie to nie żaden pojazd po wyglądzie, tylko po zachowana Aśki na staredownie. :) Równie dobrze można by się czepiać że naśmiewanie się z nazwiska jest passe, ale dobrze wszyscy wiemy że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Jak Asia jest jak Gollum to Penne ma krzywą wieżę z Pizy zamiast nosa. Poza wyrazem twarzy zresztą nic się nie zgadza. Gollum był zlęknioną postacią, strachliwą, małą, w ogóle do Asii to nie pasuje w jej staredownach :)

halibut

UFC
Heavyweight
Asia kłamała, wcale penne nie jadła na zdjeciu, udaje, prawda taka, że Mauricz by jej zabronił.

Shajs

UFC
Middleweight
Super,że obie robią coś aby podkręcić atmosferę, choć śmianie się z czyjegoś wyglądu jest akurat słabe. Będzie tym większa satysfakcja z wygranej :)

herrflick

Bellator
Lightweight
Wszyscy jestesmy czasami dziecmi, az do samego konca. Odrobina zabawy nikomu jeszcze nie zaszkodzila, a skoro to Penne ja zaczela, to proponuje pobawic sie w szukanie jakiejs ciekawej postaci pasujacej do Jessici. Moja propozycja :
lrg6778156-Big-Witch-Nose_main.jpg

Gonzo z muppetow bylby dobry ale moje umiejetnosci we photoshopie mozna porownac do high kickow Pudziana.

MMAteusz

Maximum FC
Lightweight
Przecież tu chodzi o pozycję Asi na ważeniu, a nie o ogólny wygląd.
W tufie Penne ryczała i się żaliła, że była wyśmiewana ze względu na wygląd, a teraz sama miałaby kogoś wyśmiewać?
comment_BHM01Nq2Wu3YDAqmh3xnX86iEq8rk2XG,w400.jpg

mmag

UFC
Strawweight
Przecież tu chodzi o pozycję Asi na ważeniu, a nie o ogólny wygląd.
W tufie Penne ryczała i się żaliła, że była wyśmiewana ze względu na wygląd, a teraz sama miałaby kogoś wyśmiewać?
comment_BHM01Nq2Wu3YDAqmh3xnX86iEq8rk2XG,w400.jpg

Pff, nie wymagam logiki od kobiety.

EDIT: Ale przyznam się do błędnej interpretacji.