Jedyna skuteczna metoda obrony przed atakiem maczetą lub nożem

Halny

KSW
Light Heavyweight
Bezcenna rada ;), ale taka prawda. No chyba, że jesteś dostatecznie daleko i masz broń palną i nie masz wyjścia :P

manfred004

BAMMA
Light Heavyweight
Bezcenna rada ;), ale taka prawda. No chyba, że jesteś dostatecznie daleko i masz broń palną i nie masz wyjścia :P
I uda się trafić w stresie i koleś wcześniej też do ciebie strzelał żebyś za kratki nie poszedł za użycie broni nieadekwatne do zagrożenia

skunx

KSW
Heavyweight
Chyba że jesteś znanym z KSW karateką i koleś stoi metr od Ciebie ale ty szybko odruchowo strzelasz mu w klatę bo tak cię wyszkolili w Mosadzie gdzie na bezwzględnego morderce, ktory strzela do kumpla pozorującego atak.

Seven25

KSW
Featherweight
No już kurwa miałem pisać, jak to nie trenowałem tego, tamtego i owego, mówiąc, że nie ma skutecznej obrony przed nożem czy inną bronią białą, na szczęście obejrzałem filmik :lol:

skunx

KSW
Heavyweight
Ja zawsze uważałem że najlepsze jest takie prawdziwe ninjitsu czyli nie rzucać się w oczy, żyć w przebraniu a jak trzeba kogoś załatwić to cegła na łeb z okna i po kłopocie.
Zawsze mnie fascynował nóż i uczyłem się jego obsługi itp ale swego czasu jak zobaczyłem lowkicki CroCopa w Pridzie czy K1 to zacząłem mieć wątpliwości czy bym z takim chłopem podołał scyzykiem i bym zdołał skrócić ten dystans... A co do Aikido to wszystkie swoje techniki mogliby zamienić na bieganie to by im na zdrowie wyszło.

Halny

KSW
Light Heavyweight
I uda się trafić w stresie i koleś wcześniej też do ciebie strzelał żebyś za kratki nie poszedł za użycie broni nieadekwatne do zagrożenia
Życie jest cenniejsze, czasem trzeba zaryzykować ciąganie po sądach.

Anonymous

NoLife FC
Imo te gwiazdki , co ninja tak szybko miota , to mogło by być całkiem dobre jeszcze

No może nie tak jak w poniższym wideło ale trochę szybciej ;)