Jednak potrafią ?

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks



Ja już od kilku spotkań nie sprawdzam jednak wyników :) Ale może ktoś widział mecz i powie czy to WKS był tak cienki czy Smuda coś zadziałał w końcu ?
 
z tego co widziałem to WKS grał oszczędnie,nie wystawił swoich najlepszych piłkarzy
 
A ja mialem czuja,poszedlem do Williama Hilla i jestem bogatszy o 5 dyszek.
A Yaya Toure Stadion na Bulgarskiej bedzie snil sie po nocach.
 
Ja im bardziej się wciągałem w mma, tym większą niechęć czułem do kopanej, przechodząca czasami w odrazę. Miedzy innymi przez takie wyczyny "wielkich footballu":
 
jerz, to kogo nie wystawił WKS, bo z tego co widziałem to skład obfitował w gwiazdy europejskich lig. ni po za drogbą, który się "spóźnił" na samolot. ale drogba ostatnio i tak mocno przereklamowany.
 
za takie aktorstwo powinni ich karac zesłaniem na jeden mecz do FightFootballLeague :)
 
kolo toure siedział chyba na ławce, nie zmienia to faktu że pokonaliśmy solidny zespół w którym gracze rezerwowi grają w lepszych klubach niż nasi zawodnicy z pierwszej 11
 
Co z tego.Jak przyjdzie grać o jakąś stawkę, a nie towarzysko to znowu pokażą "klasę".
 
myślę, że to trochę zbyt pochopne tak chwalić ich po jednym meczu... tym bardziej, że ostatnio wyjątkowo dawali dupy.
piłka mnie znięchęciła do siebie, tak samo jak boxing, układami-układzikami... gdzie w tym wszystkim sport? maaaan, czemu ja nie urodziłem się w czasach rzymskich?
 
Back
Top