Jeżeli Rashad nie zmieni kategori wagowej...

procell

Oplot Challenge
Lightweight
rashadjonesedited2.jpg








Jeżeli Rashad jednak nie zmieni kategori wagowej, to tak to może będzie wyglądać :}. #zrobione w photoshopie
 
Zawsze może mu uciec do ciężkiej :D



A tak będzie wyglądać GSP vs. Silva



gspsilva2.jpg
 
Jeżeli Rashad jednak nie zmieni kategori wagowej, to tak to może będzie wyglądać :}.


Zwlaszcza, ze trenuja w jednym teamie i Shad wyklucza walke z Jonesem.
 
#Zelboys06,



Kurcze, a ja myślalem, że Rashad zmienia kategorie, bo mu się znudziło w półcieżkiej :))



#Defthomas,



Ta róznica gsp-silva, jest spora :o
 
#Jerz i Zelboys06,



nie wiem, który z Was jest wiekszym nieogarem. Jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia, nie piszcie. Bezzesensowne odpwiedzi ładujcie w swoich tematach :o)
 
Sluchaj - zakladasz zupelnie bezsensowny temat, bo:



1. Na razie jeszcze Jones musi wygrac z Shogunem, co jest wg mnie sporym toss up.



2. Jesli Jones wygra, to niezaleznie od wagi w ktorej bedzie walczyl Rashard, nie beda ze soba walczyc.



Wiec skoro puszczasz nielogicznego farmazona, to sie nie dziw, ze ludzie to okresla nielogicznym farmazonem.



Ciesze sie, ze osoba zakladajaca bezsesnowny temat z glupawym szopem
uwaza, ze moje wypowiedzi nie sa ciekawe - bo to dobrze o nich swiadczy.



Nic Ci do tego, co kto ma gdzie piszac. Jak chcesz pisac komus co ma a co nie ma pisac, to zaloz wlasne forum. Oczywiscie, jesli tematy na tym Twoim hipotetycznym forum bylyby rownie bezsensowne, to nikt by tam nie siedzial. Ciach.
 
No bo nie są ciekawe i nie ma co tu ukrywac, są śmieszne, ale widzę, że chciałeś pocisnąć dobrą rispostę. Niestety scyzoryk mi sie otwiera w kieszeni jak czytam te twoje wypociny. Jak narazie "bezesnsownym famazonem" to jest to co Ty teraz wypisujesz. Nie wiem, czy Ty uważasz, że jestem tak niedoinformowany, żeby nie wiedzieć o tym iż:



1.Jones, będzie walczył z Mauricio Ruą



2. Są z tego samego obozu i Rashad nie chce skrzyżować z nim rękawic ( mimo, że Ci napomniałem o tym wyżej, co prawda ironicznie, ale napomniałem. A Ty dalej swoje )



Założyłem temat "Jeżeli...", w celu pokazania, jak mógłby wyglądać staredown tych dwóch zawodników (moja imaginacja) nie patrząc na ich relacje, obozy i kategorie wagowe itp.. Jak pomylilem działy, to moja wina. Stworzyłem takie o "coś" w photoshopie, w końcu mam do tego prawo na tym forum, tak jak Ty do tych swoich odp.. Na innych zagranicznych blogach i forach, nie spotkalem się z taką reakcją.. Pewnie dlatego, że są użytkownicy bardziej ogarnięci i mniej "Z głupawym szopem"-płycej się nie da chłopie, tego już nie skomentuje. pozdrawiam i czekam na Twoja kolejną porcję przemyśleń :o)
 
Back
Top