Jeżeli Rashad nie zmieni kategori wagowej...

procell

Oplot Challenge
Lightweight
rashadjonesedited2.jpg
Jeżeli Rashad jednak nie zmieni kategori wagowej, to tak to może będzie wyglądać :}. #zrobione w photoshopie
 
Zawsze może mu uciec do ciężkiej :DA tak będzie wyglądać GSP vs. Silvagspsilva2.jpg
 
Jeżeli Rashad jednak nie zmieni kategori wagowej, to tak to może będzie wyglądać :}.


Zwlaszcza, ze trenuja w jednym teamie i Shad wyklucza walke z Jonesem.
 
#Zelboys06,Kurcze, a ja myślalem, że Rashad zmienia kategorie, bo mu się znudziło w półcieżkiej :))#Defthomas,Ta róznica gsp-silva, jest spora :o
 
#Jerz i Zelboys06,nie wiem, który z Was jest wiekszym nieogarem. Jak nie macie nic ciekawego do powiedzenia, nie piszcie. Bezzesensowne odpwiedzi ładujcie w swoich tematach :o)
 
Sluchaj - zakladasz zupelnie bezsensowny temat, bo:1. Na razie jeszcze Jones musi wygrac z Shogunem, co jest wg mnie sporym toss up.2. Jesli Jones wygra, to niezaleznie od wagi w ktorej bedzie walczyl Rashard, nie beda ze soba walczyc.Wiec skoro puszczasz nielogicznego farmazona, to sie nie dziw, ze ludzie to okresla nielogicznym farmazonem.Ciesze sie, ze osoba zakladajaca bezsesnowny temat z glupawym szopem
uwaza, ze moje wypowiedzi nie sa ciekawe - bo to dobrze o nich swiadczy.Nic Ci do tego, co kto ma gdzie piszac. Jak chcesz pisac komus co ma a co nie ma pisac, to zaloz wlasne forum. Oczywiscie, jesli tematy na tym Twoim hipotetycznym forum bylyby rownie bezsensowne, to nikt by tam nie siedzial. Ciach.
 
No bo nie są ciekawe i nie ma co tu ukrywac, są śmieszne, ale widzę, że chciałeś pocisnąć dobrą rispostę. Niestety scyzoryk mi sie otwiera w kieszeni jak czytam te twoje wypociny. Jak narazie "bezesnsownym famazonem" to jest to co Ty teraz wypisujesz. Nie wiem, czy Ty uważasz, że jestem tak niedoinformowany, żeby nie wiedzieć o tym iż:1.Jones, będzie walczył z Mauricio Ruą2. Są z tego samego obozu i Rashad nie chce skrzyżować z nim rękawic ( mimo, że Ci napomniałem o tym wyżej, co prawda ironicznie, ale napomniałem. A Ty dalej swoje )Założyłem temat "Jeżeli...", w celu pokazania, jak mógłby wyglądać staredown tych dwóch zawodników (moja imaginacja) nie patrząc na ich relacje, obozy i kategorie wagowe itp.. Jak pomylilem działy, to moja wina. Stworzyłem takie o "coś" w photoshopie, w końcu mam do tego prawo na tym forum, tak jak Ty do tych swoich odp.. Na innych zagranicznych blogach i forach, nie spotkalem się z taką reakcją.. Pewnie dlatego, że są użytkownicy bardziej ogarnięci i mniej "Z głupawym szopem"-płycej się nie da chłopie, tego już nie skomentuje. pozdrawiam i czekam na Twoja kolejną porcję przemyśleń :o)
 
Back
Top