Jeśli spędzam piątkowo-sobotni wieczór na cohones to ?

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
oczywiscie bez żadnej galli (takie dni są w kalendarzu) MMA to ?!



a) to moje życie właśnie się kończy !!



b) pizgam w klawierkę i nie myślę



c) nie mam dziewczyny i zabijam depresję :D



Czekam na dodatkowe wpisy :-) (czyli bez zadnych ciśnien)
 
e) jestem tak wyjebany remontem i robotą, że nie chce mi się nawet leżeć, więc siedzę na cohones.
 
i) posty same się nie nabiją



j) pomagam rozwijać się współczesnemu mma przeglądając "hyde park", "tanio skóry nie sprzedam" i "kobiety"
 
@ Comber chyba zamknął temat :-) (nie spodziewałem się takiej lawiny odpowiedzi )



ale dorzucę



k) czekam na przestrzep watroby.
 
j) Jestem zajechany po treningu i leżenie z laptopem(cohones mode: ON) to lepsza opcja niż melanż :-)
 
W ogóle to powinienem Cię skarcić, ponieważ powinno być sobotnio-niedzielny wieczór bez gal. To już jest szczyt :D
 
j) Jestem zajechany po treningu i leżenie z laptopem(cohones mode: ON) to lepsza opcja niż melanż
lol.gif






Podbijam.
 
l) jestem chory
m) trenuję, więc nie piję :-)
n) no, chyba, że jest okazja. Ale dzień przed sobotnią imprezą nie będę pił
 
Już widzę tę falę hejtów, jeśli temat założyłby szarak albo ktoś pokroju kaczki :). Niedługo skończy się alfabet!



p) robię wszystko, żeby odciągnąć się od roboty, a pokój jest już posprzątany.
 
Już widzę tę falę hejtów, jeśli temat założyłby szarak albo ktoś pokroju kaczki :).


True! :-) Trzeba znać swoje miejsce w szeregu i zasłużyć na Hespect na forum najpierw :-)
 
T) Chcę się dowiedzieć jak kwitnie romans Karoliny i Pawła



U) chcę zobaczyć jakie są modne koszule w tym sezonie



:-)
 
Trzeba miec najebane minimum tysiąc komentarzy:-)



w) chcę się dowartościować że jestem "najcieższą artylerią" na forum:-)
 
y) zabijam tesknote za kaczuszka41 siedzac w Jon Jones i HP. no i nie moge oderwac oczu od pochwal na temat Kamila Walusia.



:-)
 
Back
Top