Jay Silva na KSW 31?

Z Koralgolem może walczyć.
Z kim by nie walczył, to jak przegra to znów będzie sapał i pluł na swojego pracodawce i robił ferment.
 
Drwal-Silva dobra rozgrzewka dla tomka przed Mamedem jesli wkoncu dojdzie do tej walki:lol:
 
Dla Tomka rywal idealny. Wypromuje sie ładnie nokautując Silve i pokaże jaka przepaść dzieli go od mistrza.
 
Z tego twita mozna sie wykrecic niemniej jednak
Dobre info jesli to prawda i bedzie on dla Drwala
 
@Taran
Na ten moment raczej takiego stracia nie zobaczymy. Dla KSW priorytetem jest organizacja walki Drwala z Mamedem, chociaz starcie Drwala z Cipkiem przynajmniej rozwązało by patologie z pasem w wadze średniej. No i oczywiście starcie powinno być punktowane przez zagranicznych sędziów, żeby papierowemu mistrzowi znowu nie udało sie przeslizgnąc, jesli jakimś cudem dotrwał by do decyzji.
 
Będą jaja jak Tomek się nadzieje na jakiegoś strzała jak Cipek wtedy i walkę Mamed-Drwal można se darować... Nikt nie buja w obłokach ale w tym sporcie różnie bywa...
 
Będą jaja jak Tomek się nadzieje na jakiegoś strzała jak Cipek wtedy i walkę Mamed-Drwal można se darować... Nikt nie buja w obłokach ale w tym sporcie różnie bywa...
jeny :( na chłodną głowę i poruszanie się po klatce Strus ugrał remis z Jayem. Drwal to jednak inna klasa, a do tego pierdolnięcie konkret, mega doświadczenie, dobry w każdej płaszczyźnie. choć fakt, róznie bywa.
 
Silva na KSW mógłby się pojawić jako mięso armatnie dla Drwala. Mam nadzieję, że nikt w KSW nie zorganizuje mu rewanżu z Piotrkiem Strusem.........
 
Jak dadzą go Tomkowi to jestem za i mam nadzieję, że będzie to dla Silvy najdłuższe i najboleśniejsze 15 minut w karierze.
Niech go zmieli i nauczy pokory. Rozumiem trash talk, ale styl Silvy- pajaca jest po prostu irytujący
 
Mam nadzieję, że Karaoglu to był słaby żart i koleś nie będzie marnował naszego czasu. Walka Jaya z Drwalem to nie byłby zły pomysł.
 
Z Drwalem ! Inaczej byc nie moze. I tak wlasnie rozpocznie sie proces normalizacji sytuacji w wadze sredniej KSW :wink:
 
Mimo wszystko chętnie zobaczę walkę Drwala z Silvą. Dobra promocja dla Tomka i już słyszę te głosy, że Michał tyle się z nim męczył, a Drwal ogarnął go przed czasem :lol:
 
Mam nadzieję, że Karaoglu to był słaby żart i koleś nie będzie marnował naszego czasu. Walka Jaya z Drwalem to nie byłby zły pomysł.

raczej nic z tego nie będzie, w planach pewnie było stąd ten cyrk a że wyszło żenująco to wycofali się pewnie z tego.
 
Back
Top