Jay Silva na KSW 31?

Bedzie powtorka z Wesa, najpierw wpierdol w stojce, potem solidne G&P a na koncu litosciwie poddanie. Ach, ale sie rozmazylem. Jayowi nalezy sie lekcja pokory a Tomek idealnie pasuje mi na surowego nauczyciela :wink:.
Z klawiatury mi to wyjąłeś ;)
 
Już raz był taki hura optymizm przed jedną walką Silvy.
Jedyne co posiada Silva to silny cios, dziurawa garda Cipka pozwalala mu trafiac we wszystkich trzech walkach a kardynalny blad Michala doprowadzil do nokautu. Stojka Tomka to jest absolutnie inny, nieosiagalny dla Jaya poziom.
 
Tomek potrafi zawalczyć taktycznie i zimną głową, wykończy Jaya metodycznie, kawałek po kawałku. Prawda jest taka, że mimo dwóch przegranych Michał Silvie leżał, wchodził w wymiany, mimo, że nie powinien i niepotrzebnie bił się w dystansie Silvy. Nie wiem jak to określić ale Tomek walczy bardziej po amerykańsku, zachodzi, zabiera miejsce i bombarduje gdy przeciwnik ma za plecami siatkę, jak zabierze Silvie plac to go ubije.
 
Drwal vs Jay? KO na bank w którąś ze stron, 70%, że to Jay padnie nieprzytomny, ale 30% też niemałe szanse mimo wszystko.
 
Z jednej strony po tym co ostatnio odwalił Jay nie powinien już walczyć w KSW, z drugiej strony każdy chce zobaczyć jak dostaje on ładne KO od Tomka.
 
Z jednej strony po tym co ostatnio odwalił Jay nie powinien już walczyć w KSW, z drugiej strony każdy chce zobaczyć jak dostaje on ładne KO od Tomka.
Obiektywnie, nie powinien.
Zrobił w KSW cztery walki, raz wygrał, raz pomylił dyscypliny i dwa razy przegrał, nawet nie zasłużył na Drwala. To taki case Najmana, wszyscy chcą żeby zebrał srogi wpier...l.
 
W wywiadzie z Mrozowskim, Martin potwierdził Silvę na KSW 31 ale nie z Drwalem :lol:. Cipek też nie z Cooperem tak jak się domyślaliśmy, czyli może jednak Materla vs Drwal :lol: ? Oby ! Dziś ma się wiele wyjaśnić podczas gali.
 
Back
Top