Janisz i Juras w świecie UFC - Orange Sport godzina 18:10

Janisz w tej bluzie wyglada z deka komicznie:) a Juras to sie pomylil bo Dan nie byl nigdy w kategori pol sredniej. (stwierdzil,ze Henderson byl mistrzem Pride w kat pol sredniej i sredniej)
 
Grunt że dobór walk był nie najgorszy. A tak btw nie ma się co czepiać bo to obecnie chyba jedyny taki program
 
janiszjpg_rxhqxna.jpg
 
kurwa mać, fanowi ciężko dogodzić teraz bluza jest zła :-)



a za tydzień w programie nic nie ma ;/
 
No Janisz deczko gryzie , ale cały program jest bardzo dobry. Za 2 tygodnie liczę na Shoguna , ale coś mam przeczucie , ze będzie Jon Jones (kaczka orgazmu dostanie , tyle JJ w TV :D)
 
(kaczka orgazmu dostanie , tyle JJ w TV :D)


I to jeszcze w polskiej TV.


Ale spokojnie - jeśli plan wypali, to za tydzień ma kaczora nie być. Inna kwestia, czy chce mi się w to wierzyć...
 
@noodles kurwa mac a kto mowil,ze bluza jest zla??!! :-) poprostu smiesnie wyglada gosiu pod 60 w bluzie dla raczej mlodszego pokolenia.Ja Janisza bardzo lubie,znam go z komentarzy innych sportow,niekoniecznie walki( pare miechow temu ogladalem ping ponga z komentarzem Janisza,beka) to tyle,gwoli wytlumaczenia sie. (byl w tej bluzie,ze wzgledu na sponsora czyli MANTO)
 
hehe a gdzie napisałem, że bluza jest zła ?? to byl komenatrz do komentarzy właśnie o tym ze Janisz nosi tą bluze. Po prostu troche irytue mnie to że jakaś 5 rzędna sprawa a postów na całą strone tak jakby bylo cos istotnego. Tyle.
 
:-)kurwa mać, fanowi ciężko dogodzić teraz bluza jest zła luzik.tyle komentarzy bo Jedrek smiesznie w niej wygladal,mogli mu rush garda dac do zalozenia,widocznie zle Cie zrozumialem,wybacz:-) za dwa tygodnie ma byc Najman :)
 
A co Janisz nie ma fanów? No to ja mogę być pierwszy. A noodlesowi zapewne chodziło o fanów tego programu bądź też fanów MMA ogólnie. A może pan Janisz ma opóźniony kryzys wieku średniego i chce się poczuć młodziej. Na następny odcinek przyjedzie czerwonym Ferrari z cycatą blondyną na prawym fotelu :) A tak poważnie to się nie czepiajta tylko oglądajta, bo fajny mata program o ememej.
 
Kurwa chce range Nostradamus v3. Każdy z kolejnych odcinków przewiduję , kto będzie. Po jutrzejszym podam następne prognozy :-)
 
Back
Top