Janisz i Juras w świecie UFC - Orange Sport godzina 18:10

Kiedyś na OS leciało UFC Wired czy jakoś tak i dawało radę.



Ciekaw jestem czy każdy program (2h) będzie poświęcony jednemu zawodnikowi czy też nie? Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, dla osób, które dopiero zaczynają swoją "przygodę" z MMA może to być bardzo ciekawa pozycja ...
 
mnie trochę program przynudzał, ale to dlatego, że nie lubie Lesnara



za tydzień mogliby dać kogoś ciekawszego
 
dobre dla kogos, kto sie zaczyna interesować


Nie do końca, bo Pan Andrzej znowu opowiada nieprawdę. Rozumiem, że ktoś kto nie interesuje się tym sportem, nie musi wiedzieć o takich rzeczach jak bonus z PPV, ale branżowy dzieninkarz? Podobno Lesnar za walkę zarabiał 400 tys. $...
 
Następny odcinek dopiero w sobote 18 lutego o godzinie 17. Odcinek o Andersonie Silvie.







Nie wiem jak oni chcą opowiedzieć jego historię i pokazać kilka walk w niewiele ponad półtorejgodziny.
 
Ło kurde, o Andersonie? To obowiązkowo muszę to zobaczyć. Mam nadzieje, że nie będą mówić jakiś głupot bo większość o Andersonie już wiem, więc żeby się nie ośmieszali. Niech mi zrobia prezent na urodziny ^^
 
Ale walki przypomnieć sobie można :) Pokażą pewnie tą w której zdobył pas , 1 obronę pasa , urywki z Sonnenem i 2 ostatnie :)
 
Zaczyna się!



Jakby ktoś przeoczył, przypominam:



http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport.phtml
 
To jest telewizja i ważnym jest to by nic nie gryzło w oczy niezależnie od tematyki programu. Janisz w młodzieżowej bluzie gryzie w oczy jak cholera i osoba realizująca program powinna to wiedzieć. Zawsze można było mu dać polo lub bluzę bez kaptura i w mniej żywej kolorystyce.
 
Ja tam nie widze żywej kolorystyki, niebieska bluza, z żółtym napisem Manto na rękawie. Mnie to tam nie gryzie. :-)
 
A mnie gryzie, dlatego podzieliłem się swoją uwagą licząc (być może naiwnie), że Juras to przeczyta i przekaże osobie władnej :P Takie szczegóły wpływają na jakość programu telewizyjnego.


To jest żywa kolorystyka, zwłaszcza w zestawieniu z bluzą Jurasa.
 
Każdy ma inne odczucie, żywą kolorysystykę, to masz w jakiejś bluzie Venuma, a ta, to normalka.
 
Back
Top