Jan Błachowicz oraz Paweł Żydak w szpitalu

DamianoSiemano

Maximum FC
Middleweight
20110910_1588551315_dscf7629.jpg




http://herosi.eu/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=43&func=detail&id=2922#ponyimg
 
Najpierw patrzę i widzę to foto z Diazem w zadymie, myślę wtf?? Ale na szczęście to tylko Twój podpis. :-)



Co do samej wizyty - Dzieciaki miały trochę radości w ich ciężkim życiu. Z fotek widzę,że to onkologia - a tam nigdy nie jest lekko..:-)
 
Tytuł podchwytliwy, nie ma co :D

Takie akcje, jak ta, są bardzo w porządku. Znani sportowcy mogą dać trochę radości dzieciakom w tych trudnych chwilach. Jest to świetna okazja do zdobycia autografu, zobaczenia fighter'a na żywo. A nuż ktoś przypadkiem znajdzie się w jednym budynku z takim Błachowiczem i będzie miał trochę radości, że spotkał swojego idola ...
Twój podpis mnie na początku zmylił :D Diaz i Błachowicz? Szpital? Coś nie halo ;p
 
sorka za podniesienia cisnienia, ale tytuł w cudzysłowiu bo podchwycony ze strony herosi.pl



co do tematu, to janek w moich oczach stał sie jeszcze bardziej moim sportowym wzorem, wiecej takich akcji, a mma i fghterzy wlasnie tak dobrze beda sie kojarzyć, no i zawodnicy daja wiele usmiechu na twarzach chorych dzieci :)
 
pierwsze skojarzenie- o k..... i czarnowidztwo....



po otwarciu już spokojniej.



fajnie, że chłopaki dają trochę radości dzieciakom.
 
Tytuł rodem z wp albo onet. Coś w stylu: "Tragedia. Małysz strzela do ludzi.", a później czytasz, że wczoraj wieczorem Adam Małysz grał na swoim PS3 w Call of Duty, a jego żona czytała w tym czasie tragedię Szekspira.
 
Hehe wiadomo, że celem było wzbudzenie zaiteresowania poprzez obawę ;) ale ja się nie dałem :) Janek pisał na FB że będzie odwiedzał dzieciaki w szpitalu
 
Lepsze w tą stronę, z pozytywną niespodzianką niż "Janek walczy o tytuł"...



A w temacie, że chodzi na zajęcia z garncarstwa i wkrótce ma egzamin.
 
Back
Top