Jakie odżywki

Noval94

Jungle Fight
Lightweight
Jak w temacie jakie odżywki brać w sportach walki i czy wogule opłaca się brać
machidagif.gif
 
Jezeli zgodnie z nickiem, masz 16 lat, proponuje dobre odżywianie, bez uzywek i regeneracja, ewentualnie jakies aminokwasy.
 
jeżeli masz naprawdę 16 lat wpierdalaj i trenuj a będzie zajebiście
 
A i nie którzy zapominają o treningu :P szczególnioe pakerzy z osiedlowych siłowni :)


odżywki zawsze biore przed startami lub w czasie wzmożonego wysilku fizycznego, jezeli dieta juz nie wystarcza :)
 
Oczywiście ze może, ale żeby nie popełniał błędu młodych adeptów, (zresztą nie tylko młodych) biorąc drogie odżywki i suple nie stosując konkretnej diety i treningu.
 
Noval94 o takie rzeczy pytaj swojego trenera,on powinien ci ułożyć konkertny cykl...no chyba że ma jakiś punkt z suplami i buja się w jakiejś koszulce znanej firmy...to sobie odpuść.
 
Pozwolę sobie zacytować Roberta Hardkorowego Koksa: 'trzeba dużo trenować, dużo wpierdalać i nie ma opierdalania się na treningach'!
 
I nie zapominaj o diecie. Czyli steki, steki i jeszcze raz steki, a nie te e male polskie kanapeczki ;)
 
Krowa, krowa i jeszcze raz krowa! Ewentualnie kurczak, sześć porcji takich jak na tym filmie:
 
dvd Mój trener jest dobry i nie buja się w jakieś koszulce i zna się na odżywkach mówił mi o bcaa i l-glutaminie chciałem to zweryfikować
gspbreakdance.gif
 
dvd Mój trener jest dobry i nie buja się w jakieś koszulce i zna się na odżywkach mówił mi o bcaa i l-glutaminie chciałem to zweryfikować
gspbreakdance.gif
 
skoro tak to on najlepiej wie czego ci najbarsziej trzeba,
odżywki białkowowęglowodanowe też ci nie zaszkodzą.
 
Back
Top