Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

W UPC mają ciekawy pakiet dla nowych klientów. Internet 750Mb/s + TV 184 kanały za 99,99zł.
W cenie także Viaplay, Polsat Sport Premium, Eleven Sports, HBO.
 

Wielofunkcyjna stacja treningowa, drążek stacjonarny XMUND XD-PT1, $61,99, dostawa z PL @ Banggood 251,53zł

471380_1.jpg


 

Wielofunkcyjna stacja treningowa, drążek stacjonarny XMUND XD-PT1, $61,99, dostawa z PL @ Banggood 251,53zł

471380_1.jpg


Miałeś styczność z czymś takim @lugasek ? Bo zastanawiam się czy lutować.
 

Wielofunkcyjna stacja treningowa, drążek stacjonarny XMUND XD-PT1, $61,99, dostawa z PL @ Banggood 251,53zł

471380_1.jpg


Za solidnie to nie wygląda. Brać czy nie brać...
 
265 przez paypal
ubezpieczenie doliczają chyba 3$, można wyłączyć, bo to i tak chyba nic nie daję. Ale jak chcesz. Zastanawiałem się czy nie zalutować 10 szt i opylić po 350zł, ale tylko 3szt wchodzą max. i trzeba kilka razy kupić, albo nowe konta zakładać. Poza tym nie chce mi się.
 
Last edited:
ubezpieczenie doliczają chyba 3$, można wyłączyć, bo to i tak chyba nic nie daję. Ale jak chcesz. Zastanawiałem się czy nie zalutować 10 szt i opylić po 350zł, ale tylko 3szt wchodzą max. i trzeba kilka razy kupić, albo nowe konta zakładać. Poza tym nie chce mi się.
Rekin biznesu
 
Nie wiem czy dla wszystkich, ale mi wyskoczyło Allegro Smart za 39 zł na rok plus 3 miechy gratis jak ma się Pay.
 
Back
Top