Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Wlasnie mialem pisac to samo co @szplin w specyfikacji tylko jeden slot na ram, troche chujnia chyba nie?
Słabo, ale do Twoich zastosować to będzie bez różnicy. Myślę, że to raczej błąd w opisie i są 2 sloty. Ale ręki sobie uciąć nie dam. Zalutowałeś ten co Ci wcześniej wysłałem, czy czekasz na tego?
 
Słabo, ale do Twoich zastosować to będzie bez różnicy. Myślę, że to raczej błąd w opisie i są 2 sloty. Ale ręki sobie uciąć nie dam. Zalutowałeś ten co Ci wcześniej wysłałem, czy czekasz na tego?
czekam na tego, bo ten wczesniej czesto chodzil po 1800-1860 i czekalem na taka cene, A tak to zalutuje tego.
 

Syberia 1 oraz Syberia 2 do odebrania za darmo na Steam do 29 września

440363_1.jpg


 
Sorry, ze dupe @lugasek zawracam, free dos to normalnie bez systemu co nie? w tych nowych lapkach juz nie ma gniazda ethernet do sieci? wiem, ze nie jestes wrozka, ale zapytam, jak uwazasz, ceny myslisz pojda w gore? bo ida swieta i prezent dla siostrzenicy musze kupic, nie wiem czy od razu lutowac dwa czy poczekac z jednym na jakas wariacka promke jak ta wyzej?
 
Sorry, ze dupe @lugasek zawracam, free dos to normalnie bez systemu co nie? w tych nowych lapkach juz nie ma gniazda ethernet do sieci? wiem, ze nie jestes wrozka, ale zapytam, jak uwazasz, ceny myslisz pojda w gore? bo ida swieta i prezent dla siostrzenicy musze kupic, nie wiem czy od razu lutowac dwa czy poczekac z jednym na jakas wariacka promke jak ta wyzej?
I chcesz mu kupić kabel ethernet? :wow:
 
Sorry, ze dupe @lugasek zawracam, free dos to normalnie bez systemu co nie? w tych nowych lapkach juz nie ma gniazda ethernet do sieci? wiem, ze nie jestes wrozka, ale zapytam, jak uwazasz, ceny myslisz pojda w gore? bo ida swieta i prezent dla siostrzenicy musze kupic, nie wiem czy od razu lutowac dwa czy poczekac z jednym na jakas wariacka promke jak ta wyzej?
bez systemu, maja gniazdo, ale nie wszystkie, można dokupić kartę na usb jak coś. Nie wiem jak będzie, ale wszystko wskazuję na to, że tanio to już było.
 

Mysz | Razer Viper Mini 119,99zł


440462_1.jpg

Wymiary
  • Długość : 118,3 mm
  • Szerokość : 53,5 mm
  • Wysokość : 38,3 mm
  • Waga : 61 g
euro ciśnie dalej



 
Back
Top