Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Kolejno 5 i 6 funtów extra na Amazon UK
1. Zakładasz Amazon Prime Trial. - Pamiętaj, żeby anulować subskrypcję przed upływem miesiąca bo inaczej zaczną naliczać (chyba jakies 8 funtów miesięcznie)
2. Po założeniu Prime wyskoczy ci gdzieś banner z ofertą na 5 funtów. Wszystko jest tam wytłumaczone, ale po krótce musisz Kliknąć na jeden z EBOOKÓW i kliknąć - Read for free. Na następny dzień przyjdzie email z potwierdzeniem. Klikasz w link i 5 funtów zostaje dodane do twojego konta.
3. Tutaj trzeba już mieć 50 funtów.
Klikasz Click to register for this Top Up reward Doładowujesz konto za 50 funtów i Amazon dodaje 6 za free.

Sprawdzone osobiście. Wczoraj dostałem 6 za doładowanie a dziś 5 za EBOOKA.
 

Kobieta w sypialni - fototapeta ( i inne wzory z 50% rabatem) 53,50zł


426066_1.jpg



@andrzej_t. @respect
 
Gdyby ktoś widział promke na sensowny dysk zewnętrzny najlepiej 2Tb proszę mnie oznaczyć :redford: Spasiba:tiphatb:
SSD? Dam znać jak coś, bo sam teraz szukam jakiejś alternatywy dla wysłużonego Seagate Backup Plus, bo coś mi go rozłącza czasami i nie wiem czy to wina przewodu czy już dysk się kończy, a trochę danych na nim trzymam.
 
SSD? Dam znać jak coś, bo sam teraz szukam jakiejś alternatywy dla wysłużonego Seagate Backup Plus, bo coś mi go rozłącza czasami i nie wiem czy to wina przewodu czy już dysk się kończy, a trochę danych na nim trzymam.
Talerzowiec styknie, chodzi o budżetowy i w miarę pewny backup.
 
Długo szukałem odpowiedniego tematu. Padło, że dam tutaj. Szukamy z Żonko mieszkania, bliźniaka w okolicach Gdyni. Pucki, Kosakowa Gdynia itd. Może ktoś zna kogoś, albo sam oddaje za darmo, tudzież sam sprzedaje. Z góry dzięki za jakiekolwiek wsparcie.
 
Długo szukałem odpowiedniego tematu. Padło, że dam tutaj. Szukamy z Żonko mieszkania, bliźniaka w okolicach Gdyni. Pucki, Kosakowa Gdynia itd. Może ktoś zna kogoś, albo sam oddaje za darmo, tudzież sam sprzedaje. Z góry dzięki za jakiekolwiek wsparcie.
Gdyby ktoś chciał oddać za darmo to nawet w takim Pucku wezmę
 
Poszukiwany tablet w przedziale 1000-1500, ktoś coś widział? Widziałem Samsunga Galaxy Tab S6 Lite na allegro za 1400, nie wiem czy idzie to taniej znaleźć. Chyba, że jakiś inny model o podobnych parametrach. Pozdro
 
Poszukiwany tablet w przedziale 1000-1500, ktoś coś widział? Widziałem Samsunga Galaxy Tab S6 Lite na allegro za 1400, nie wiem czy idzie to taniej znaleźć. Chyba, że jakiś inny model o podobnych parametrach. Pozdro
Jak nie potrzebujesz "na już" to poczekaj do września bo wtedy powinna być polska premiera Xiaomi Mi Pad 5. Cena będzie plus minus taka jak oczekujesz i bedzie w tym przedziale bezkonkurencyjny.

https://www.tabletowo.pl/562366-xiaomi-mi-pad-5-kiedy-premiera-w-europie/

https://mi-store.pl/product-pol-1585-Tablet-Xiaomi-Mi-Pad-5-11-6-256GB.html
 
Znalazłem chyba niezły dysk w dobrej cenie (w innych sklepach ok 400 zeta). @lugasek co sądzisz?
Skąd taka cena ? Jak on 370 zł kosztuje? https://www.morele.net/dysk-zewnetr...s-ultratouch-2-tb-czarny-sthh2000400-6259606/
 
Back
Top