Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Realme 8 Pro
lub
Xiaomi Redmi Note 10



 
@lugasek sek masz jakiś promkę na białko wpc 80?
nie

Battlefield 4 Second Assault (Xbox One, Xbox Series X|S) do odebrania za darmo do 17 sierpnia w MS Store


424666_1.jpg


Podstawka jest w Game Pass Ultimate

 
SIZEER kod na 50 zł - MWN 200 zł
Anulowali mi zamówienie, jak ktoś chce kod to proszę. Można dać okejke jak ktoś skorzysta, ale nie trzeba :ożeszty:

W przypadku przedpłaty niezwłocznie dokonamy zwrotu pieniędzy na rachunek lub kartę, z której otrzymaliśmy płatność.
Ze względu na zaistniałą sytuację, przekazujemy kod rabatowy na kolejne zakupy. Mamy nadzieję, że z niego skorzystasz. Kod rabatowy 50 zł przy zakupach za min. 200 zł jest ważny przez okres 30 dni.
SIPL6540B4
Zasady działania kodu:

- rabat przysługuje jedynie klientom będącym osobami fizycznymi, dokonującymi zakupów niezwiązanych bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową,
- kod o wartości 50 zł jest ważny na zakupy za min. 200 zł i obowiązuje na wszystkie produkty, z wyłączeniem modeli specjalnych, dostępnych pod adresem: https://sklep.sizeer.com/produkty-specjalne
- kod nie łączy się ze zniżką SizeerClub, innymi, bieżącymi promocjami oraz akcjami specjalnymi
- kod ważny jest przez 30 dni od momentu otrzymania tej wiadomości
- kod należy wpisać w pierwszym kroku składania zamówienia w polu „kod rabatowy”
 
Last edited:
Czyli i tak lepiej pc?
z pamięcią to u Ciebie kiepsko. Już przerabialiśmy ten temat. Laptop tylko wtedy gdy musisz się dużo przemieszczać z komputerem. Albo kupisz go w okrutnej promocji. W innym wypadku nie widzę sensu. Oczywiście przy dzisiejszych cenach laptop to najszybsza i najłatwiejsza opcja zakupu. Ale piszę ogólnie jak jest.
 
z pamięcią to u Ciebie kiepsko. Już przerabialiśmy ten temat. Laptop tylko wtedy gdy musisz się dużo przemieszczać z komputerem. Albo kupisz go w okrutnej promocji. W innym wypadku nie widzę sensu. Oczywiście przy dzisiejszych cenach laptop to najszybsza i najłatwiejsza opcja zakupu. Ale piszę ogólnie jak jest.
Tylko że ja patrzę na dzisiejszą sytuację. Normalnie tylko blaszaka bym rozważał.
 
Tylko że ja patrzę na dzisiejszą sytuację. Normalnie tylko blaszaka bym rozważał.
W takim budżecie to złożysz pc nawet dzisiaj. W dobrych cenach wjechały wczoraj RX 6600 XT i można było je lutować poniżej 2k.

Mini-PC Zotac i5-10400/16GB/960 RTX3060 4.399zł


423345_1.jpg


Jak na mini pc to dobra oferta.



skladaki też się pojawiają. Ale o tym też już pisaliśmy. Rób jak chcesz.
 
W takim budżecie to złożysz pc nawet dzisiaj. W dobrych cenach wjechały wczoraj RX 6600 XT i można było je lutować poniżej 2k.

skladaki też się pojawiają. Ale o tym też już pisaliśmy. Rób jak chcesz.
Póki co jestem zawalony innymi sprawami, więc nie jest to priorytet. Do podstawowych spraw ten lapek od HP daje radę. Z lepszym kompem pośpiechu nie ma.
 
Back
Top