Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Legimi nie obsługuje tych kindli?Lub jednej rzeczy ktora ogarnie wszystko?
niby obsługuje ale wgrywać ebooki da rade tylko kablem, a nie przez apke i synchronizacje oraz są jakieś biedne limity na książki.
Co do sprzętu to Kindle fakt wart swojej ceny ale najlepiej polować na niego na Black Friday albo na Amazon Prime Day (już był w tym roku) bo ceny są sporo niższe :)

Z Pocketbook nie ma tego problemu ale konkretnego modelu nie polecę bo nie miałem styczności.
 
@Turysta ja przeszedłem droge PocketBook Touch Lux 2 -> Kindle touch -> Kindle paperwhite 4. Ten ostatni wygrywa o kilka długości z poprzednimi i jest w każdym calu wart swojej ceny (zwłaszcza jak wyłapujesz na promo), pamiętaj tylko żeby kupić wersje bez reklam. To co go wyróżnia to 300 ppi gdzie najnowszy PocketBook touch Lux ma 212. Robi to sporą różnice podczas czytania książek oraz gigantyczną różnice podczas czytania komiksów. Z minusów to tak jak wyżej było napisane legimi czy inne serwisy tego typu tylko przez kabel.
 
PocketBook Touch Lux 5 ,na razie to mi chodzi po przejzeniu rankingow.Stosunek jakosc /cena jest najlepsza w 3 różnych.Czesto wyjeżdżam do na 6miesiecy,także duży dysk mi się przyda.
 
Panowie poproszę, żeby ktoś poprosił o wyczyszczenie tematu,bo trochę go rozwalilem.W końcu wiadomo Lugasek mistrz
 
Siema,jakieś czytniki do e-bookow, ktoś ogarnia?Jednak stwierdziłem,że szkoda oczu na czytanie ze smarta.Cena taka,aby była godna produktu.Z góry dzieki.
Paperwhite 4 jest kozak. Jak dostaniesz w okolicach 400 to łykaj (czy z reklamami, czy bez, bo te reklamy w niczym nie przeszkadzają, to jest tylko wygaszacz). Ale jak masz darmowe legimi z puli bibliotecznej to łykaj pocketbooka, bo kindle tylko płatne legimi obsługuje i w dodatku abonament na kundla sporo kosztuje a ma duże limity.
 
Paperwhite 4 jest kozak. Jak dostaniesz w okolicach 400 to łykaj (czy z reklamami, czy bez, bo te reklamy w niczym nie przeszkadzają, to jest tylko wygaszacz). Ale jak masz darmowe legimi z puli bibliotecznej to łykaj pocketbooka, bo kindle tylko płatne legimi obsługuje i w dodatku abonament na kundla sporo kosztuje a ma duże limity.
Lepszy od tego

PocketBook Touch HD 3,ponoć rozdzielczosc wazna

 
Player 6 miesiecy z reklamami za free
logo-fb.png


Kod

OF95ENYVIJO

Do zalutowania

tutaj

 
82031025.jpg




Można wrzucać promocje, można pytać o promocje, można dyskutować o promocjach. Zapraszam do lutowania.

Mordy jak dodajecie okazje to dawajcie czerwony kolor, czcionkę 22 i wyśrodkowanie, żeby się odróżniały od reszty spamu :). Jeśli poszukujecie czegoś w promocji, zapytanie lutujcie na niebiesko.
Juz po
 
@Turysta ja przeszedłem droge PocketBook Touch Lux 2 -> Kindle touch -> Kindle paperwhite 4. Ten ostatni wygrywa o kilka długości z poprzednimi i jest w każdym calu wart swojej ceny (zwłaszcza jak wyłapujesz na promo), pamiętaj tylko żeby kupić wersje bez reklam. To co go wyróżnia to 300 ppi gdzie najnowszy PocketBook touch Lux ma 212. Robi to sporą różnice podczas czytania książek oraz gigantyczną różnice podczas czytania komiksów. Z minusów to tak jak wyżej było napisane legimi czy inne serwisy tego typu tylko przez kabel.
Potwierdzam, identyczną drogę przeszedłem ;)
Kindle paperwhite 4 jest po prostu świetny.
 
Dzieki Wam ,Panowie zdecydowałem się na tego kindla.Poczekam chwile na rozsadna oferte,na ten moment znalazłem 629 zł,bez reklam.Jakby ktoś,coś widzial dajcie proszę znać.
 
Dzieki Wam ,Panowie zdecydowałem się na tego kindla.Poczekam chwile na rozsadna oferte,na ten moment znalazłem 629 zł,bez reklam.Jakby ktoś,coś widzial dajcie proszę znać.
Nie bój się wersji z reklamami. To tylko wygaszacz ekranu, nawet nie wiesz, że je masz.
 
Dzieki Wam ,Panowie zdecydowałem się na tego kindla.Poczekam chwile na rozsadna oferte,na ten moment znalazłem 629 zł,bez reklam.Jakby ktoś,coś widzial dajcie proszę znać.
Poluj na cenę w okolicach 400 złotych. No chyba że na gwałt potrzebujesz. Jedyny minus reklam jest taki, że przy dedykowanym etui nie wystarczy samo otwarcie okładki by czytnik się wybudził, trzeba jeszcze palcem przeswipować ekran.
 
Dzieki Wam ,Panowie zdecydowałem się na tego kindla.Poczekam chwile na rozsadna oferte,na ten moment znalazłem 629 zł,bez reklam.Jakby ktoś,coś widzial dajcie proszę znać.
Też mam kindla z reklamami i potwierdzam że w niczym to nie przeszkadza.
 
Poluj na cenę w okolicach 400 złotych. No chyba że na gwałt potrzebujesz. Jedyny minus reklam jest taki, że przy dedykowanym etui nie wystarczy samo otwarcie okładki by czytnik się wybudził, trzeba jeszcze palcem przeswipować ekran.
Kupiłem jakaś chinszczyzne, nawet podobno wodoszczelne etui i normalnie hula. Otwieram i pyk sie wybudza... magic ;)
 
Back
Top