Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Muzeum bursztynu Gdańsk. Darmowe wejście w weekend ZA DARMO


418041_1.jpg


 
Poszukiwana jakaś dobra oferta na internet, póki co z lokatorką mamy studencką ofertę z vectry za 45, kto da mniej? Chodzi o coś na 12 miesięcy lub bez limitu z opcją zerwania.
 

HP AiO 24-dp0084nw AMD Ryzen 5 4500U 8GB 512GB 23,8" 2.299zł

419482_1.jpg


Komputer w monitorze. Można rozważyć jak ktoś mieszka w kartonie.

Dawno temu, w Angolii, kupiłem sobie coś takiego (tylko starszy model, wiadomo) HP media center, nie pamiętam modelu.
Najgorzej było jak wieczorem mucha wpadła do pokoju, apokalipsa.
 

HP AiO 24-dp0084nw AMD Ryzen 5 4500U 8GB 512GB 23,8" 2.299zł

419482_1.jpg


Komputer w monitorze. Można rozważyć jak ktoś mieszka w kartonie.

@lugasek mistrzu,

czy ten co podałeś lepszy jest od tego?:


Pogra na nich spokojnie w jakieś CSy, Wiedźminy czy inne Farming Simulatory?

Dla chłopaka co często jeździ z punktu A do punktu B i tarmosi za sobą 9 letniego PC, monitor i peryferia.

Dobra opcja?
 
:antonio:


tak


tak




Zależy w jakim budżecie.

No zakup nieplanowany, ale takie 2 klocki mogę spokojnie dać i mu polepszyć jakość życia. 17 latek, więc jakichś ambicji wielkich to nie ma, na szczęście nie spędza całego czasu przy kompie, na dziewczynki też chodzi :)

Więc myślę, że to spoko opcja, dzięki :conorsalute:
 
No zakup nieplanowany, ale takie 2 klocki mogę spokojnie dać i mu polepszyć jakość życia. 17 latek, więc jakichś ambicji wielkich to nie ma, na szczęście nie spędza całego czasu przy kompie, na dziewczynki też chodzi :)

Więc myślę, że to spoko opcja, dzięki :conorsalute:
Na allegro masz 100zł taniej


W tych samych pieniądzach można kupić laptop z takimi samymi bebechami i z małym ekranem, ale ma monitor to może podłączyć. Ewentualnie jeszcze pc w małej obudowie, zawsze lepszy bo można łatwo rozbudować, a resztę już ma. Jak tylko gra w gry to konsola wyjdzie najlepiej.
 
Last edited:
Na allegro masz 100zł taniej


W tych samych pieniądzach można kupić laptop z takimi samymi bebechami, ale z małym ekranem. Ewentualnie jeszcze pc małej obudowie, zawsze lepszy bo można łatwo rozbudować, a resztę już ma. Jak tylko gra w gry to konsola wyjdzie najlepiej.
Nie tylko gra, dużo ogląda głupot na jutubie i itd. Raczej komp. O lapku myślałem ale właśnie ten ekran to lipa, nawet 17" to mało a 15.6" to już nawet nie mówię, ale zapytam.

PC raczej odpada przez te podróże.
 
Nie tylko gra, dużo ogląda głupot na jutubie i itd. Raczej komp. O lapku myślałem ale właśnie ten ekran to lipa, nawet 17" to mało a 15.6" to już nawet nie mówię, ale zapytam.

PC raczej odpada przez te podróże.
edytowałem post wczesniejszy. Ale ja ma monitor to może podłączyć do laptopa. Laptop można używać w podróży, a takiego monitora to raczej nie wyciągniesz gdzieś w pociągu.
 
edytowałem post wczesniejszy. Ale ja ma monitor to może podłączyć do laptopa. Laptop można używać w podróży, a takiego monitora to raczej nie wyciągniesz gdzieś w pociągu.
To nie są długie podróże pociągiem, krótkie autem więc nie ma korzystania w podróży tylko już na miejscu. Jak się do niego dodzwonię to zapytam co woli.
 
Jak tak to bym wolał mały pc. Ale każda opcja z wymienionych jest ok.
A no, zapomniałem dodać, że on nie ma auta i się musi zawsze kogoś prosić i lata z torbami i kompem, a z takim jednym pod pachą mógłby nawet w autobus wsiąść itd. (ja z takim i z torbami sam wracałem autobusem z Angolii :lol:, przyznam, że to było ciekawe przedsięwzięcie logistyczne :crazy: )

Ok, dzięki. Lugasek mistrz!
 
Lugasek mistrz!
:antonio:

A no, zapomniałem dodać, że on nie ma auta i się musi zawsze kogoś prosić i lata z torbami i kompem, a z takim jednym pod pachą mógłby nawet w autobus wsiąść itd. (ja z takim i z torbami sam wracałem autobusem z Angolii :lol:, przyznam, że to było ciekawe przedsięwzięcie logistyczne :crazy: )

Ok, dzięki. Lugasek mistrz!
laptop miałem na myśli oczywiście ten


Na promocjach często do 2k.
 
Siema,jakieś czytniki do e-bookow, ktoś ogarnia?Jednak stwierdziłem,że szkoda oczu na czytanie ze smarta.Cena taka,aby była godna produktu.Z góry dzieki.
 
Siema,jakieś czytniki do e-bookow, ktoś ogarnia?Jednak stwierdziłem,że szkoda oczu na czytanie ze smarta.Cena taka,aby była godna produktu.Z góry dzieki.
Jeśli korzystasz albo masz zamiar korzystać z Legimi to na pewno Kindle odpada :)
Może coś z Pocketbook'a?
 
Back
Top