Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

A juz sie cieszylem, ze ktos bedzie musial te gumki pojedynczo z magazynu zalutowac :antonio:69 pokazywalo w koszyku :tysoncoffe:
Ja lutowalem jak leci 10cm +. W sumie poza pike cannibalem 10 cm i t tail minow perłowym 10.5(szkoda, że nie 10). To w sumie nie wiem, na co mi te gumy. Teraz jak już je kupiłem, to lutuje drugi koszyk z tymi mniejszymi. Oby tylko wysłali. To presto morelowskie fajne promki rzuca na sprzęt wędkarski i to dość często.:redford:
 
Ja lutowalem jak leci 10cm +. W sumie poza pike cannibalem 10 cm i t tail minow perłowym 10.5(szkoda, że nie 10). To w sumie nie wiem, na co mi te gumy. Teraz jak już je kupiłem, to lutuje drugi koszyk z tymi mniejszymi. Oby tylko wysłali. To presto morelowskie fajne promki rzuca na sprzęt wędkarski i to dość często.:redford:
gumki zawsze warto miec w zapasie :tysoncoffe:
 

WD Elements Portable 2TB USB 3.0 Czarny, x-kom 229 zl


389302_1.jpg

Dostępnych 300szt.

Darmowa dostawa w aplikacji.

 
Promocje na gry

Promocje na gry PlayStation 4 / PlayStation 5:
Promocje na gry Xbox One / Xbox Series X:
Promocje na gry PC:

 

Mysz bezprzewodowa Razer Viper Ultimate + stacja ładująca (niemiecki i polski Amazon, ceny z dostawą i polskim VAT) 428,36zł

389458_1.jpg

Wyjatkowej klasy mysz. Taniej nigdy nie widzialem.

 
Last edited:

Laptop Strix G17 Ryzen 7 5800H 16GB 1TB Nvidia RTX 3060 (130w) 6.499zl

389561_1.jpg



Lenovo Legion 5 17IMH05H 17,3" 144Hz Intel® Core™ i7-10750H - 16GB RAM - 512GB Dysk - RTX2060 Grafika - Win10

4 899 zł

lenovo-laptop-l5-17-i7-16gb-512ssd-2060-w10,83973966897_8.jpg


cena spada po dodaniu do koszyka



 
Last edited:

iiyama G-MASTER Red Eagle G2470HSU-B1 165Hz 779 zł

iiyama-monitor-iiyama-24-g2470hsu-b1,76207376073_8.jpg


Cena spada po dodaniu do koszyka.

 
Jakbym chciał to bym kupił, ale żeby podzielić się z wami to już za mało czasu :).
Masz rację. Pozostaje tylko szukanie czegoś z rozsądnie małą stratą z olx.
A tak w ogóle to te zestawy są coraz bardziej pojebane. Niedługo będą w nich szczotki do kibla, karnisze, baterie sanitarne i kostki brukowe. Wszystko oczywiście w promocji.
 
Masz rację. Pozostaje tylko szukanie czegoś z rozsądnie małą stratą z olx.
A tak w ogóle to te zestawy są coraz bardziej pojebane. Niedługo będą w nich szczotki do kibla, karnisze, baterie sanitarne i kostki brukowe. Wszystko oczywiście w promocji.
Nawet jak będą dorzucać do zestawu daewoo tico to i będą się sprzedawać.
 
Gość odpisał w czasie amerykańskim, więc dopiero kilkanaście godzin później wysłałem mu to, co chciał (jakieś tam screeny), mimo, że wcześniej załączyłem wszystko zgodnie z ich formularzem - zobaczymy co odpisze. Dam znać, ale nawet jak uwzględnią, to proces reklamacyjny to tragedia, kilkanaście pojedynczych screenów trzeba robić itd.

Jakby mi kolejny raz kody wadliwe przyszły, ani bym nie reklamował, szkoda czasu dla ~30pln.
No to jakby ktoś miał wątpliwości odnośnie Eneba i czy można bezpiecznie korzystać.

U mnie reklamacja uwzględniona. Zaproponowali zwrot tą samą metodą co wpłata lub równowartość do wykorzystania w serwisie.
Jako, że tak czy siak będę brał jeszcze jakieś kody, wybrałem opcję nr 2 i środki szybko się pojawiły w serwisie. Cały proces reklamacyjny poszedł dość sprawnie i sprowadzał się na dobrą sprawę do wypełnienia formularza i następnie wymianie kilku maili (wszystko w kilka dni, w międzyczasie był weekend).

W sumie obok tego, że reklamacja jest czasochłonna i upierdliwa, bo trzeba robić masę różnych screenów (w moim wypadku to było kilkanaście zrzutów ekranu) to nie mam zastrzeżeń - serwis wydaje się rzetelny.

Dodam jeszcze, że nie wiem czy jest dedykowany support w języku polskim, nie sprawdzałem - od razu komunikowałem się w języku angielskim.
 
Może bym wyszedł na zero przy dobrych wiatrach :)
@J-Son
Lutujesz, czy czekasz na większą zniżkę?
Gdyby to od mnie zależało to lutowałbym ten z kamerką, ale to dla kumpla - wybrał tego Acera co wrzuciłeś wcześniej i dokupi uchwyt. Dla niego kluczowa regulacja no i budżet na wszystko max. 700 zł.

Kazał też przekazać, że @lugasek mistrz.
 

Zestaw aktywny 2.1 głośników z subwooferem Kruger&Matz Spirit KM0539, 45RMS 199zł

389758_1.jpg


Za 200zł to chyba można przetestować. Najwyżej się odeśle.



komentarz z peppera​
Chcesz coś dobrego to wyskrob 100 zł chociaż więcej i zainteresuj się np Sven MC-10/20, Edifier (sporo modeli do wyboru od 2.0 do 2.1) lub Fenda R27/30, kilka modeli Modecom np HF60.
Kruger&Matz to jakościowo jak taka Manta +-, szkoda kasy.
 
Last edited:
Back
Top