Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

w lindlu patrzyles?. Niby promocje, ale nie wiem.

385946.jpg

385946.jpg

385946.jpg

385946.jpg


i jak?

właśnie słyszałem ze dzis w lidlu przecena 25% na Single Malty, ale akurat ich tutaj nie ma na Twoim zdjęciu, ale musze obczaić, czy są tam jakieś godne mojej uwagi - bo te na fotce to są takie whiskacze do coca colki tylko - albo i aż bo najwięcej ich schodzi :D
 
właśnie słyszałem ze dzis w lidlu przecena 25% na Single Malty, ale akurat ich tutaj nie ma na Twoim zdjęciu, ale musze obczaić, czy są tam jakieś godne mojej uwagi - bo te na fotce to są takie whiskacze do coca colki tylko - albo i aż bo najwięcej ich schodzi :D

Te single malty taniej o -25% na kuponie do aktywowania na aplikacji lidl plus *
 

Trylogia Piętno/Sfora/Cherub - ebook ZA DARMO

601c8ec6dc1bf.jpeg

Już nie jest za darmo
 
Gość odpisał w czasie amerykańskim, więc dopiero kilkanaście godzin później wysłałem mu to, co chciał (jakieś tam screeny), mimo, że wcześniej załączyłem wszystko zgodnie z ich formularzem - zobaczymy co odpisze. Dam znać, ale nawet jak uwzględnią, to proces reklamacyjny to tragedia, kilkanaście pojedynczych screenów trzeba robić itd.

Jakby mi kolejny raz kody wadliwe przyszły, ani bym nie reklamował, szkoda czasu dla ~30pln.
 
Promki na książki do jutra 25.04 (smyk do poniedziałku 26.04 9 rano)


Edit.
Jeszcze promka na star warsy w swiecie ksiazki
 

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 Ryzen 7 4800h 16GB GTX 1650 512GB SSD 2.999zł


lenovo-laptop-g3-r7-16gb-512ssd-1650-no-os_1,80034207537_3.jpg


Idealny do pracy i pogrania od czasu do czasu. Można lutować.

Zostało 28 sztuk


Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basics 2TB USB 3.0 - z kodem w Mediaexpert i RTVEUROAGD 259zł

Dysk-TOSHIBA-Canvio-Basics-2TB-HDD-Czarny-przod.jpg

Można zalutować np. do konsoli.






 
Last edited:
Koledzy. Moja baba skwierczy mi właśnie o nowy tablet. Teraz mamy Samsung Galaxy TAB 4. Bateria już nie trzyma wcale, jego czas mija.
Chciałbym coś w dobrej cenie. Moja mówi że najtańszy
:muttley:
Ale coś tak do 600 ja myślę, żeby jakieś gierki działały, przeglądarka chodziła płynnie. Wielkość ekranu przynajmniej taką sama, ale lepiej żeby większa.
 
Koledzy. Moja baba skwierczy mi właśnie o nowy tablet. Teraz mamy Samsung Galaxy TAB 4. Bateria już nie trzyma wcale, jego czas mija.
Chciałbym coś w dobrej cenie. Moja mówi że najtańszy
:muttley:
Ale coś tak do 600 ja myślę, żeby jakieś gierki działały, przeglądarka chodziła płynnie. Wielkość ekranu przynajmniej taką sama, ale lepiej żeby większa.

Tablet Teclast P20HD (10.1', Android 10, 4/64GB, 4G, metalowa obudowa) z darmową dostawą z Polski/Hiszpanii US 492,16zł



Przypominam

Mordy jak dodajecie okazje to dawajcie
czerwony kolor, czcionkę 22 i wyśrodkowanie, żeby się odróżniały od reszty spamu :). Jeśli poszukujecie czegoś w promocji, zapytanie lutujcie na niebiesko.
 

Procesor AMD Ryzen 5 PRO 4650G 3.7GHz 6 rdzyniuf 12 wątkuf 919,00 zł


Całkiem dobra opcja na dzisiaj. Procesor z mocną grafiką zintegrowaną. Można lutować i kiedyś dokupić sobie normalną kartę graficzną.






Xbox Game Pass Ultimate 91 dni 40,73zł

Na Eneba 13x7 kodów na Xbox Game Pass Ultimate


 

Konsola SONY PlayStation 5 + Kontroler DualSense + Demon's Soul + Cyberpunk 2077 3.149zł

388725_2.jpg

~2700zł bez dodatkow wyjdzie. Nie jest źle na dzisiaj. Z czasem bedzie coraz drozej raczej.

No i co kolego? Zgadnij.




Tak byłem w pracy, teraz wracam, to samo co zawsze. To już nie jest śmieszne. Nigdy nie będę jej miał.
:childcry:
 
No i co kolego? Zgadnij.




Tak byłem w pracy, teraz wracam, to samo co zawsze. To już nie jest śmieszne. Nigdy nie będę jej miał.
:childcry:
mówiłem ściągnij sobie apke peppera na telefon i ustaw powiadomienie na hasło playstation. Chyba 5 min znajdziesz w robocie, żeby kupić.
 
mówiłem ściągnij sobie apke peppera na telefon i ustaw powiadomienie na hasło playstation. Chyba 5 min znajdziesz w robocie, żeby kupić.
Może i dobrze prawisz, ale 1800m pod powierzchnią ziemi mam czasem problemy z zasięgiem. Chyba, że to telefon. To może coś dasz do zalutowania na takie warunki :smile:

W sumie to mam tel w pracy tylko apki słabo chodzą
p-tpn-telvis.jpg
 
Last edited:
Może i dobrze prawisz, ale 1800m pod powierzchnią ziemi mam czasem problemy z zasięgiem. Chyba, że to telefon. To może coś dasz do zalutowania na takie warunki :smile:

W sumie to mam tel w pracy tylko apki słabo chodzą
p-tpn-telvis.jpg
To zostaje szukać xboxa w auchan.
 
Back
Top