Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Smartfon MOTOROLA Moto G8 Power 6.4" 5000mAh SD665 4/64GB Czarny 547zł

Smartfon-MOTOROLA-Moto-G8-Power-Czarny-tyl-front.jpg


Mozna rozwazyc za te pieniadze

 
Dzięki wszystkim za pomoc, miałem brać Series X, ale w sumie wziąłem w tej promce wrzuconej Series S (akurat mieli ostatnią sztukę), sporo mniejsza ta konsola a ja i tak prawie korzystał nie będę. Do tego zaraz jak wrócę to biorę te kody z peppera. A na weekendzie pewnie odpalę sprzęt.


IMG_20210422_202001.jpg
 
Dzięki wszystkim za pomoc, miałem brać Series X, ale w sumie wziąłem w tej promce wrzuconej Series S (akurat mieli ostatnią sztukę), sporo mniejsza ta konsola a ja i tak prawie korzystał nie będę. Do tego zaraz jak wrócę to biorę te kody z peppera. A na weekendzie pewnie odpalę sprzęt.


View attachment 19807
ten znak wodny od xiaomi, mozesz wylaczyc w opcjach aparatu :).
 
Przypominam

Mordy jak dodajecie okazje to dawajcie
czerwony kolor, czcionkę 22 i wyśrodkowanie, żeby się odróżniały od reszty spamu :). Jeśli poszukujecie czegoś w promocji, zapytanie lutujcie na niebiesko.
 
@Evo
Oczywiście lutujesz te kody na pc, nie trzeba każdego wpisywać po literce/cyferce na padzie.

No chyba, że masz linuksa.
Wtedy przejebane.
Właśnie to robię, upierdliwe nawet na PC z windą, ale jak się chce przycebulić parę stówek, jak prawdziwy Polak, to nie ma wyjścia :frankapprove: .
No i kolejna rzecz, że jednorazowo można zakupić tych kodów 10 sztuk z tej strony, więc będę musiał kilka transakcji porobić. Nie ma lekko, ale wydaje się, że wszystko śmiga, bo subskrypcja się przedłuża. Jeszcze z godzinę te kody klepał będę :putinlaugh: .
 
Właśnie to robię, upierdliwe nawet na PC z windą, ale jak się chce przycebulić parę stówek, jak prawdziwy Polak, to nie ma wyjścia :frankapprove: .
No i kolejna rzecz, że jednorazowo można zakupić tych kodów 10 sztuk z tej strony, więc będę musiał kilka transakcji porobić. Nie ma lekko, ale wydaje się, że wszystko śmiga, bo subskrypcja się przedłuża. Jeszcze z godzinę te kody klepał będę :putinlaugh: .
Ja klepalem z 2h jak rozdawali za darmo, bo jeszcze trzeba konta zakladac na stronie i odbierac kody :). Ale nabilem na maxa. 2 albo 3 lata mozna bylo przedluzyc, dalej juz nie szlo. Od tego czasu korzystalem z uslugi moze z 3 razy. :beczka:

@Shajs
patrz wyzej, bo chyba nadal nie dziala oznaczenie po edycji.


Powerbank Baseus PPJAN-A01 Mini JA 10000 mAh, odb.os. 0zł 29,99zł

375760.jpg

 
  • Like
Reactions: Evo

Komputer stacjonarny z kartą RTX 3060 5 499,00 zł


Intel i5-10400 / 2.9-4.3 GHz, GIGABYTE GeForce RTX 3060 GAMING OC 12GB GDDDR6, ASUS PRIME B460M-K, Kingston A2000 M.2 NVMe 500GB, AeroCool Bolt TG RGB with tempered glass & adjustable RGB stripe, G.Skill AEGIS DDR4-3200 C16 DC 16 GB, Corsair CV550 550W bronze, mousepad included, , Windows is preinstalled and license can be brought here



Smartphone APPLE iPhone 12 mini 64GB Czarny 2.899zł

387382_1.jpg


W ofercie jest jeszcze kolor czerwony 100 zł taniej.

 
Last edited:
Z tej stronki wskoczyło 4 paczki (40kodów) bezproblemowo, więc już na 280dni jest,
5 paczka (10kodów) przyszła zużytych, chyba kara za cebulę :rofl:. Jak kogoś interesuje, to dam znać czy uwzględnią reklamację - najlepszy sposób na sprawdzenie customer service w praktyce:deniro:
 
Z tej stronki wskoczyło 4 paczki (40kodów) bezproblemowo, więc już na 280dni jest,
5 paczka (10kodów) przyszła zużytych, chyba kara za cebulę :rofl:. Jak kogoś interesuje, to dam znać czy uwzględnią reklamację - najlepszy sposób na sprawdzenie customer service w praktyce:deniro:
Nie wyczerpales juz limitu? Kody moze nie dzialaja, bo wiecej nie da sie juz przedluzyc.
 
Nie wyczerpales juz limitu? Kody moze nie dzialaja, bo wiecej nie da sie juz przedluzyc.
Ten kod został już wykorzystany (na czerwono) - taki komunikat. Czytałem, że zdarzają się tam takie cuda, więc raczej nie wykorzystałem limitu (no chyba żeby, ale wtedy chyba inny komunikat powinien wyskoczyć).
 
Ten kod został już wykorzystany (na czerwono) - taki komunikat. Czytałem, że zdarzają się tam takie cuda, więc raczej nie wykorzystałem limitu (no chyba żeby, ale wtedy chyba inny komunikat powinien wyskoczyć).
3 lata mozna max chyba, teraz sprawdzalem. Jeszcze mi sie przypomnialo, ze jak ladowalem te kody to wlaczalem platnosc cykliczna i wylaczalem i tak przy kazdym kodzie. Wtedy kazdy kod przedluzal o 2msc :).


Jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później z powrotem wyłączyć.

Przy doładowaniu włączasz płatności cykliczne (aby otrzymać drugi miesiąc gratis), potem należy wyłączyć w subskrypcji płatności cykliczne i dopiero doładowywać kolejny kod.
 
  • Like
Reactions: Evo
a dzis nawet nie pamietam hasla i maila do tego konta tak dawno nie wchodzilem :).


Pad DualSense PlayStation 5 w aplikacji amazon.es 229,50zł


71sqP6mD8dL._AC_SL1500_.jpg

W Hiszpańskim Amazonie aktualnie dostępny pad w promce. Przy zakupie z aplikacji i użyciu kodu cena spada o 10€ do tej podanej w okazji. To chyba najlepsza cena jak do tej pory. Cena uwzględnia wszystkie koszta łącznie z wysyłką i VAT-em. W euro to jakoś 50,25 €


 
Z tej stronki wskoczyło 4 paczki (40kodów) bezproblemowo, więc już na 280dni jest,
5 paczka (10kodów) przyszła zużytych, chyba kara za cebulę :rofl:. Jak kogoś interesuje, to dam znać czy uwzględnią reklamację - najlepszy sposób na sprawdzenie customer service w praktyce:deniro:
Zachęcony waszą dyskusją zalutowałem 30 kodów. Więcej już mi się nie chce, ale grania i tak mam prawie do końca roku, także @lugasek mistrz.
 
@lugasek
Tak z ciekawości to jak by porównać Xiaomi Mi 10 Lite 5G vs Samsung Galaxy Note 9?
Trzeba wsysać jutuba?
Na szybko porównując tylko jakiś element sprzętu (CPU/GPU) wychodzi porównywalnie jak na moje (bo w jednym trochę lepsze GPU, w drugim CPU, rok różnicy).

Póki co moj N9 daje radę i przeciągam jak mogę, ale wolę być mentalnie gotowy na kierunek i widełki zakupu jak już przyjdzie moment pożegnania (tym bardziej że za parę mcy umowa się kończy). Nie potrzebuję nic lepszego - na telefonie w ogóle nie gram. Rysika używam, rzadko, ale jednak. Na pewno zależy mi na szybkich aktualizacjach, jakości wykonania, żeby to się nie rozpadło po 100 upadkach i 100 pijackich siadach z telefonem w kieszeni w nieoptymalnej pozycji (mam pancernego case'a co prawda, supcase unicorn beetle pr, ale trochę telefon zniósł, szacun) ;) Aparat wiadomix, im lepszy tym lepiej. Takie 2k za telefon to jeszcze dam, ale więcej to już mi autentycznie szkoda, ceny flagowców są nieakceptowalne i to mimo że nie można na nich kopać bitcoinów, lol. Ciekawe jak prio się zmieniają w życiu :)
 
@lugasek
Tak z ciekawości to jak by porównać Xiaomi Mi 10 Lite 5G vs Samsung Galaxy Note 9?
Trzeba wsysać jutuba?
Na szybko porównując tylko jakiś element sprzętu (CPU/GPU) wychodzi porównywalnie jak na moje (bo w jednym trochę lepsze GPU, w drugim CPU, rok różnicy).

Póki co moj N9 daje radę i przeciągam jak mogę, ale wolę być mentalnie gotowy na kierunek i widełki zakupu jak już przyjdzie moment pożegnania (tym bardziej że za parę mcy umowa się kończy). Nie potrzebuję nic lepszego - na telefonie w ogóle nie gram. Rysika używam, rzadko, ale jednak. Na pewno zależy mi na szybkich aktualizacjach, jakości wykonania, żeby to się nie rozpadło po 100 upadkach i 100 pijackich siadach z telefonem w kieszeni w nieoptymalnej pozycji (mam pancernego case'a co prawda, supcase unicorn beetle pr, ale trochę telefon zniósł, szacun) ;) Aparat wiadomix, im lepszy tym lepiej. Takie 2k za telefon to jeszcze dam, ale więcej to już mi autentycznie szkoda, ceny flagowców są nieakceptowalne i to mimo że nie można na nich kopać bitcoinów, lol. Ciekawe jak prio się zmieniają w życiu :)
nie ma sensu zmieniac jak wszystko dziala. Note 9 bardzo dobry telefon.
 
Back
Top