Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Czyli 500 minimum?
jak nie chcesz tych chinczykow to przeskok cenowy jest duzy. Od 400zl w gore bym liczyl.

Logitech G Pro X Superlight
Logitech G Pro Wireless
Razer Viper Ultimate
Glorious Model O Wireless
Steelseries Aerox 3 Wireless
 
Czyli 500 minimum?
Doczytałem, że miałeś cegłe g502 :)

To moze ten razer Ci podpasuje. Rozmiar i kształt podobny, a dużo lżejsza.

Mysz Razer Basilisk X HyperSpeed bezprzewodowa 219zł

5940929_0_i1064.jpg

Długość
130 mm
Szerokość
75 mm
Wysokość
42 mm
Waga
85 g

 
Last edited:
Doczytałem, że miałeś cegłe g502 :)

To moze ten razer Ci podpasuje. Rozmiar i kształt podobny, a dużo lżejsza.

Mysz Razer Basilisk X HyperSpeed bezprzewodowa 219zł

5940929_0_i1064.jpg

Długość
130 mm
Szerokość
75 mm
Wysokość
42 mm
Waga
85 g

Wyjątkowej klasy odpowiedź, zamówiłem.
 

Zgarnij rabat 50 zł za każde wydane 500 zł – Sklep RTVEuroAGD


Zgarnij rabat 50 zł za każde wydane 500 zł – 21.04.2021-26.04.2021 kwietnia
1.Dodaj do koszyka jeden lub więcej produktów objętych promocją o wartości minimum 500 zł.
2.Kod rabatowy zostanie naliczony automatycznie w koszyku.
3.Dokończ składanie zamówienia i ciesz się tańszym zakupem!


386890.jpg
 

Konsola SONY PlayStation 5 Digital Edition + Dodatkowy kontroler DualSense + Zestaw słuchawkowy PDP LVL40 Wired Biały + PlayStation Plus 12 mies. + Kod aktywacyjny PlayStation Store 100 zł 2749,-


Szalu nie ma, ale dostepna


@walker393 @pyrazgr
 

Konsola SONY PlayStation 5 Digital Edition + Dodatkowy kontroler DualSense + Zestaw słuchawkowy PDP LVL40 Wired Biały + PlayStation Plus 12 mies. + Kod aktywacyjny PlayStation Store 100 zł 2749,-


Szalu nie ma, ale dostepna


@walker393 @pyrazgr
Czekam na wersję z napędem, co jednak nie zmienia faktu, że zawsze tak jest. Byłem w pracy o tej godzinie i dopiero wróciłem. Zawsze mam takiego pecha.
 
Czekam na wersję z napędem, co jednak nie zmienia faktu, że zawsze tak jest. Byłem w pracy o tej godzinie i dopiero wróciłem. Zawsze mam takiego pecha.
wiem, ale wrzucam co jest. Z napedem to schodza w pare sekund.

Smartfon REALME 7 Pro 8/128GB Niebieski 999zł

smartfon-realme-7-pro-8-128gb-niebieski-353875f1_02102020_PWYAKB3Y.png

 

Mysz Logitech G305 LightSpeed Biała bezprzewodowa 171,76zł

G305_LightSpeed_Bia__y__910_005291__5.jpg
  • Wysokość: 116,6 mm
  • Szerokość: 62,15 mm
  • Głębokość: 38,2 mm
  • Masa: 99 g
Fajna, ale bardzo mała. Dla dzieciaka raczej, albo jak ktoś małe dłonie, albo lubi małe myszki :).

 

Konsola SONY PlayStation 5 Digital Edition + Dodatkowy kontroler DualSense + Zestaw słuchawkowy PDP LVL40 Wired Biały + PlayStation Plus 12 mies. + Kod aktywacyjny PlayStation Store 100 zł 2749,-


Szalu nie ma, ale dostepna


@walker393 @pyrazgr
Ja to samo co kolega, a poza tym wkurwiają mnie te zestawy na przymus. Połowa z tych rzeczy jest mi niepotrzebna. Ale rozumiem ich.
 

Płyta główna MSI Z490-A Pro 584zł

P__yta-g____wna-MSI-Z490-A-PRO-opakowanie.jpg

Bardzo dobra plyta. Obsluguje 10 i 11 gen(po aktualizacji biosu) procesorow intela

 
Ja to samo co kolega, a poza tym wkurwiają mnie te zestawy na przymus. Połowa z tych rzeczy jest mi niepotrzebna. Ale rozumiem ich.
"Zestawy" za ponad 3k schodza od reki to nie ma co sie dziwic, ze caly czas takie wystawiaja.




Nowe promocje na płyty główne MSI - Kup płytę główną MSI i odbierz dysk ADATA



Płyta główna MSI B450M Mortar Max 299zł

Obsługuje procesory zen 1(RYZEN 1000,2000) i 2 (RYZEN 3000)generacji, pod 3cią (Ryzen 5000) może być potrzebna aktualizacja bios. Do malej obudowy

 

Xbox Series S - 2 kontrolery w zestawie Auchan

Od 22go do 28go kwietnia w Auchan z okazji 25 urodzin konsola Xbox s z dodatkowym kontrolerem za 1399.99
Do tego możliwość rat 10x0%


przypominam, ze warto udac sie do auchan i zobaczyc czy cos rzucili. Mozna podlaczyc dysk zewnetrzy i przechowywac na nim gry. Albo grac bezposrednio z niego w gry wstecznie kompatybilne.
 
Zalezy w co chcesz grac. Konsole kupuje sie dla gier.
Wydawało mi się, że zdecydowana większość tytułów się pokrywa na obu konsolach, ale już dawno wypadłem z obiegu. Jak ostatnio grałem to na rynku był Xbox 360 i PS3. Z tych dwóch subiektywnie bardziej pasował mi Xbox, bo pady były wygodniejsze.

UFC + FIFA + PES + Diablo 2 Resurrected jak już wyjdzie. Ze mnie żaden gracz, więc pewnie sprzęt będzie używany "od święta".
 
Wydawało mi się, że zdecydowana większość tytułów się pokrywa na obu konsolach, ale już dawno wypadłem z obiegu. Jak ostatnio grałem to na rynku był Xbox 360 i PS3. Z tych dwóch subiektywnie bardziej pasował mi Xbox, bo pady były wygodniejsze.

UFC + FIFA + PES + Diablo 2 Resurrected jak już wyjdzie. Ze mnie żaden gracz, więc pewnie sprzęt będzie używany "od święta".
to xbox + gamepass. Nawet ten zwykly Ci wystarczy co dalem wyzej.
 
Back
Top