Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Szukam takiego odtwarzacza DAP:
Astell&Kern A&Ultima SP2000

Jakby ktoś widział gdzieś np. powystawowy (lub używany w ładnym stanie) względnie jakąś licytację, to proszę o info, nowe zdecydowanie za drogie :cry:.

Znalazłem na upartego w mp3store, ale inny model, który mniej mi odpowiada:

Przykładowa promocja - link

Jakby udało się zmieścić w 10k PLN byłoby cudnie.
 
Szukam takiego odtwarzacza DAP:
Astell&Kern A&Ultima SP2000

Jakby ktoś widział gdzieś np. powystawowy (lub używany w ładnym stanie) względnie jakąś licytację, to proszę o info, nowe zdecydowanie za drogie :cry:.

Znalazłem na upartego w mp3store, ale inny model, który mniej mi odpowiada:

Przykładowa promocja - link

Jakby udało się zmieścić w 10k PLN byłoby cudnie.
1617461882338-jpeg.19138
 
Szukam takiego odtwarzacza DAP:
Astell&Kern A&Ultima SP2000

Jakby ktoś widział gdzieś np. powystawowy (lub używany w ładnym stanie) względnie jakąś licytację, to proszę o info, nowe zdecydowanie za drogie :cry:.

Znalazłem na upartego w mp3store, ale inny model, który mniej mi odpowiada:

Przykładowa promocja - link

Jakby udało się zmieścić w 10k PLN byłoby cudnie.
:frankapprove:

i pomyśleć, że za 2 lata będzie przestarzały :beczka:
 
:frankapprove:

i pomyśleć, że za 2 lata będzie przestarzały :beczka:
Nie będzie przestarzały, taki sprzęt się nie starzeje szybko. Jak już nabędę, to co najmniej kilka lat planuję z tego korzystać. U mnie Anżeju to będzie użytkowane a nie chomikowane w piwnicy :tysonhappy:
 
Nie będzie przestarzały, taki sprzęt się nie starzeje szybko. Jak już nabędę, to co najmniej kilka lat planuję z tego korzystać. U mnie Anżeju to będzie użytkowane a nie chomikowane w piwnicy :tysonhappy:
czego nie zamawiasz tego co wrzuciłeś? za 9 skoro chcesz się zmieścić w 10?
 
czego nie zamawiasz tego co wrzuciłeś? za 9 skoro chcesz się zmieścić w 10?
Bo to inny model (też fajny, ale po przewertowaniu opinii itd. jestem zdecydowany na konkretnie SP2000). Tyle, że prawie 17k to gruba przesada, a nie wygrałem w totka :lol: .
Tamten drugi to zawsze jakaś alternatywa, ale póki co wolę poszukać tego, na co poluję. Temat taki, że jakoś bardzo się nie pali.
 
Last edited:
Szukam takiego odtwarzacza DAP:
Astell&Kern A&Ultima SP2000

Jakby ktoś widział gdzieś np. powystawowy (lub używany w ładnym stanie) względnie jakąś licytację, to proszę o info, nowe zdecydowanie za drogie :cry:.

Znalazłem na upartego w mp3store, ale inny model, który mniej mi odpowiada:

Przykładowa promocja - link

Jakby udało się zmieścić w 10k PLN byłoby cudnie.
Czym to sie rozni od "zwyklej empetrojki" za zalozmy 500-1000zl?
 
Czym to sie rozni od "zwyklej empetrojki" za zalozmy 500-1000zl?
Przede wszystkim jakością przetworników i większymi możliwościami.
Odtwarzanie w formatach FLAC, możliwość "napędzenia" wymagających słuchawek (o wysokiej impedancji), na telefonie nie da rady. Możliwość odtwarzania w połączeniu z BT w formacie aptX HD.
Natywne odtwarzanie 32bit bez kompresji i strat.
Krótko mówiąc świetna jakość dźwięku + dostęp do serwisów streamingowych.
 
Przede wszystkim jakością przetworników i większymi możliwościami.
Odtwarzanie w formatach FLAC, możliwość "napędzenia" wymagających słuchawek (o wysokiej impedancji), na telefonie nie da rady. Możliwość odtwarzania w połączeniu z BT w formacie aptX HD.
Natywne odtwarzanie 32bit bez kompresji i strat.
Krótko mówiąc świetna jakość dźwięku + dostęp do serwisów streamingowych.
Droga zabawka. Musisz byc prawdziwym melomanem:frankapprove:
Mi to wystarczy smartfon i moje ulubione extra bassy sonego do dnb i rapsow.
Ciekawe czy na takim sprzecie i z zajebistymi sluchawkami slyszal bym jakas wielka roznice do takiej muzyki.
 
Droga zabawka. Musisz byc prawdziwym melomanem:frankapprove:
Uczciwie mówiąc nie jestem, jakoś bardzo się tym nie interesuję i zdecydowanie nie należę do grupy, która wierzy w "magiczne kable :lol:", do tej pory korzystałem z zestawu:
FiiO X5 III + Denon AH-NCW500 + dokanałówki Soundmagic E80.

Tyle, że w słuchawkach nausznych "skończyły mi się pady" i stwierdziłem, że po kilku latach użytkowania w sumie wymieniał ich nie będę tylko już czas wymienić cały sprzęt na nowy. W odtwarzaczu już powoli też akumulator zaczyna siadać, więc zamiast wymieniać aku, chcę wymienić już cały komplet.

W planach zestaw:
AK SP2000 + słuchawki planarne (jeszcze nie wybrałem, ale skłaniam się do Audeze LCD-2 ) + dokanałowe Shure Aonic 5 (już zamówione).

Mi to wystarczy smartfon i moje ulubione extra bassy sonego do dnb i rapsow.
Ciekawe czy na takim sprzecie i z zajebistymi sluchawkami slyszal bym jakas wielka roznice do takiej muzyki.
Zdecydowanie słychać różnicę. Jeśli te Sony XB o których napisałeś są nauszne, to spróbuj je podłączyć pod lepsze źródło z większą mocą niż telefon (karta muzyczna w PC, jakieś kino domowe, czy wzmacniacz - jest przepaść, a im lepsze źródło i lepsze słuchawki tym różnica bardziej wyraźna). No i oczywiście najlepiej muzyka puszczana na formacie bezstratnym.
 
@Dzihados
Możesz dodać do pierwszego posta.

Mordy jak dodajecie okazje to dawajcie czerwony kolor, czcionkę 22 i wyśrodkowanie, żeby się odróżniały od reszty spamu :). Jeśli poszukujecie czegoś w promocji, zapytanie lutujcie na niebiesko.
 
W czym są lepsze te myszki od tych takich z kulką, że kosztują więcej niż matiz na chodzie?
Nie trzeba czyścić rolek. Brak ryzyka zgubienia kulki.


Przede wszystkim jakością przetworników i większymi możliwościami.
Odtwarzanie w formatach FLAC, możliwość "napędzenia" wymagających słuchawek (o wysokiej impedancji), na telefonie nie da rady. Możliwość odtwarzania w połączeniu z BT w formacie aptX HD.
Natywne odtwarzanie 32bit bez kompresji i strat.
Krótko mówiąc świetna jakość dźwięku + dostęp do serwisów streamingowych.
Taki droższy chińczyk z aliexpress tego nie ma?

Wpisalem w google i wyskoczylo od razu

 
Last edited:

Procesor AMD Ryzen 5 3600 (6R/12W, AM4) 749zł



do tego

Płyta główna Płyta główna ASRock B450 PRO4 @Morele 259zł



i mamy fajny zestaw
 
Back
Top