Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Odsyła mnie do peppera ma sklepie play. Tak ma być l, czy lutować osobno ze sklepu play?
NIe możesz otworzyć normalnie w preglądarce?

Strona do założenia konta:


Darmowy VPN na 12 miesięcy od Keepsolid, wystarczy zarejestrować nowe konto i potwierdzić e-mail lub w obecnym wpisać kod w okienku reedem code "StopRussianAggression"

Kod promocyjny StopRussianAggression
 
@lugasek muszę wymienić sprzęt w domowej siłowni. Polecisz jakieś firmy, które nie zrujnują kieszeni, ale też nie rozlecą się po roku? Ławka, stojaki, drążek, atlas - no podstawa jakaś
 
@lugasek muszę wymienić sprzęt w domowej siłowni. Polecisz jakieś firmy, które nie zrujnują kieszeni, ale też nie rozlecą się po roku? Ławka, stojaki, drążek, atlas - no podstawa jakaś
ja bym na firmę nie patrzył w przypadku siłowni domowej. Napisz w temacie siłownianym jaki masz sprzęt teraz, jak długo ćwiczysz, jakim planem, jaki masz budżet. Wieczorem odpisze.
 
ja bym na firmę nie patrzył w przypadku siłowni domowej. Napisz w temacie siłownianym jaki masz sprzęt teraz, jak długo ćwiczysz, jakim planem, jaki masz budżet. Wieczorem odpisze.
Dobra luz - ja sobie to sprawdzę sam organoleptycznie. Myślałem, że masz w głowie jakieś konkretne firmy to bym nie tracił czasu na sprawdzanie jakości wszystkich opcji tylko skupił się na konkretnych, ale tak to na luzie sobie posprawdzam różne opcje
 
Niestety już koniec, czy polecisz coś w podobnej cenie o podobnych parametrach, czy na razie lepiej czekać na jakąś promocje?

Pytanie jeszcze jeśli chodzi o ram do laptopa. Czy warto zainwestować w drugą kość ram? Ma to duże przełożenie na kulturę pracy laptopa? Lepiej 2x8 czy 2x16, czy lepiej zakupić odrazu dwie kości ram tej samej firmy czy może być dokupiona 1 kość innej?
 
Last edited:
Niestety już koniec, czy polecisz coś w podobnej cenie o podobnych parametrach, czy na razie lepiej czekać na jakąś promocje?
czekac
Pytanie jeszcze jeśli chodzi o ram do laptopa. Czy warto zainwestować w drugą kość ram? Ma to duże przełożenie na kulturę pracy laptopa? Lepiej 2x8 czy 2x16, czy lepiej zakupić odrazu dwie kości ram tej samej firmy czy może być dokupiona 1 kość innej?
jaki to laptop? w grach ma duże znaczenie, w innych zastosowaniach nie bardzo.
 
Back
Top