Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje


1 Terabajt w chmurze. 84p na miesiac. Kontrakt na rok. Po roku jesli nie anulujesz 7 funtow na miesiac. Do 30 dni można anulować zamówienie
Upload niezbyt szybki. Jakieś 2 Megabajty/s ale za taką cenę nie narzekam. Kupiłem na rok.
Polecam. Za mniej niż 5 zł na miesiąc to za darmo.
 

1 Terabajt w chmurze. 84p na miesiac. Kontrakt na rok. Po roku jesli nie anulujesz 7 funtow na miesiac. Do 30 dni można anulować zamówienie
Upload niezbyt szybki. Jakieś 2 Megabajty/s ale za taką cenę nie narzekam. Kupiłem na rok.
Polecam. Za mniej niż 5 zł na miesiąc to za darmo.
nie bylby lepszym wyborem?
 
od jutra do 29 grube kaszbaki w letyszop
Gdybym wiedział wcześniej to bym się wstrzymał bo ostatnio na same ciuchy 1k plnów poszło

Edit to tylko niektóre jest tego więcej np notino czy sklepy z elektroniką
:childcry:
Screenshot_2024-05-26-12-29-57-18_25e8f30c560782c2f57c07ed16e418b8.jpg


Screenshot_2024-05-26-12-33-29-07_25e8f30c560782c2f57c07ed16e418b8.jpg
 
Nie wiedziałem że mają aż 1tb za friko. Prędkość uploadu i ściągania jakieś 3 - 4 szybsza. Gitara a ile tam można przechowywać pliki wiesz?
  • 2TB of Cold storage included*
chyba tyle jest danych nieusuwalnych, ale trzeba by kupic i wybadac temat.
 
Opłaca się w ogóle ten letyshops, to jest faktycznie tak jak piszą bez sciemy ?

Podpinam się pod pytanie
zbieram właśnie 3 stówkę, 2 już wypłaciłem
jedyny minus to długie oczekiwanie na zatwierdzenie zwrotu, np za zakupy w kwietniu kasę potwierdzą w sierpniu.
Ale to też zależy od sklepu, bo z empiku za kwietniowe zakupy dostałem chyba tydzień temu kaszbak.
No i wielkość kaszbaku zależy od kwoty i % jaki w danym czasie obowiązuje.
Niektóre sklepy mają do 5% czyli np za książki 2% a za zabawki 5% czy tam inna kategorie sprzętu w sklepie.
Czasem jest tak że za zakupy za 100 dostaniesz mniej zwrotu niż w innym sklepie za zakupy 50zl

Z wypłaceniem kasy na konto żadnych problemów, na 2 dzień miałem na koncie

Nie polecam wtyczki do przeglądarki często nie nalicza zwrotu i trzeba pisać wnioski, a wtedy jeszcze dłużej to trwa.

Apka za to działa spoko, 70 zł mi czeka na zatwierdzenie i jak widać z CCC za majowe zakupy 21.10 kasa wpadnie

Screenshot_2024-05-26-16-01-27-05_25e8f30c560782c2f57c07ed16e418b8.jpg




macie reflink jak się chcecie zarejestrować po 10 na konto wpadnie jak zrobicie zakupy za min 70 zl

 
Last edited:
jeszcze zapomniałem dodać że w apce letyshops jest możliwość obserwowania ceny, dodajecie z linku np spodnie (nie musi być to sklep obsługujący zwroty z lety) i dostajecie powiadomienie czy cena spadła czy urosła
Screenshot_2024-05-26-18-46-06-22_25e8f30c560782c2f57c07ed16e418b8.jpg



Można też używać apki wspólnie z kimś, żoną, kobietą albo z kimkolwiek na jedno konto(zależy jak się dogadacie o podział zysku;). Żona coś kupuje ze swojego telefonu i ja ze swojego, a kaszbaki lecą do jednej puli
 
jeszcze zapomniałem dodać że w apce letyshops jest możliwość obserwowania ceny, dodajecie z linku np spodnie (nie musi być to sklep obsługujący zwroty z lety) i dostajecie powiadomienie czy cena spadła czy urosła
View attachment 99584


Można też używać apki wspólnie z kimś, żoną, kobietą albo z kimkolwiek na jedno konto(zależy jak się dogadacie o podział zysku;). Żona coś kupuje ze swojego telefonu i ja ze swojego, a kaszbaki lecą do jednej puli
Dobrze, że kolega wyróżnił, bo to dwa odmienne gatunki w kwestii rozpierdalania kasy.
:beczka:
 
Czy macie może jakieś kody rabatowe, albo wiecie czy da się gdzieś taniej ogarnąć te rękawice?
View attachment 99616
Mam takie na sprzedaż:

Ale rozmiar dziecięcy 10.
 
Back
Top