Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Great One jest jednak wielkim mieszalniczym piwnicznym ile on tego napierdala miesięcznie to głowa mała.
On sam bohater z 2 piętra.
Wanna zajebane białkiem, że nawet nie miał gdzie karpia wykąpać przed wigilią
 
Próbujesz schudnąć wpierdalajac białko? :beczka:
zastępuję słodycze, białko do chudnięcia najlepsze, borówki amerykańskie lub jagody, jogurt naturalny i 3 miarki, deser najlepszy pod słońcem.
I białko angażuje tłuszcze i węgle do spalenia.
:roberteyeblinking:

Od jednego smaku to mozna ocipieć. No chyba że jesteś twardzielem jak @pyrazgr co mie narzeka, że za słodkie, za mdłe, za chujowe...
Czekoladowego nie trawię już po siłowni w technikum gdzie gość opylał tylko takie, wanilię też już nie daję rady przełknąć, został banan i truskawka.
 
zastępuję słodycze, białko do chudnięcia najlepsze, borówki amerykańskie lub jagody, jogurt naturalny i 3 miarki, deser najlepszy pod słońcem.
I białko angażuje tłuszcze i węgle do spalenia.
:roberteyeblinking:


Czekoladowego nie trawię już po siłowni w technikum gdzie gość opylał tylko takie, wanilię też już nie daję rady przełknąć, został banan i truskawka.
Wiem że działa zajebiście bo swojej byłej podsunalem jak chciała schudnąć i podziałało
:mamed:

Tylko naturalny i do tego coś np. owoce
 
ale stwierdziłem że to zły pomysł...
taaa, Ty stwierdziłeś...

0a49f6d7-d305-4503-a478-1cdaf2b87c0d-gif.69074
 

Oceniany jest również stan baterii, aby zapewnić jej odpowiednią funkcjonalność i żywotność.
W jaki sposób ocena stanu baterii ma zapewnić jej odpowiednią funkcjonalność i żywotność? :korwinlaugh:

Wszystkie odnowione urządzenia spełniają, a nawet przewyższają standardy wydajności stosowane dla nowych urządzeń dostępnych w sprzedaży detalicznej.

:korwinwhat:
 
W jaki sposób ocena stanu baterii ma zapewnić jej odpowiednią funkcjonalność i żywotność? :korwinlaugh:



:korwinwhat:
Też się zdziwiłem, ale podobno da radę wyeliminować niektóre błędy pierwszych modeli (może jakieś zamienniki), np inne przyciski, analogi w refubie, cholera wie. Nadal gwarancja steam, a co ważniejsze taniej 400 zł.
 
Back
Top