Jak obejrzeć GMC?

Nie ma opcji kupienia była już o tym mowa dużo razy...........
 
to jakaś lipa :D , a będzie lecieć w jakiejś niemieckiej TV która jest streamowana w internecie?
 
Nie ma transmisji ogóle!,jedynie co może być to że walki po gali będą na YT
 
to co to za gala że nie ma transmisji TV :D toć nawet PLMMA w Chlewikach Dolnych mialo streama.
 
Z tego co słyszałem to możliwa jest retransmisja ale nie wiem ile w tym prawdy. Na pewno finał MMastera będzie na tvn turbo.
 
malinowsky, albo po prostu w Niemczech jest zakaz na MMA w TV nadal? Polskie stacje TV (np. TVN Turbo) pewnie chciały puścić galę, ale $$...
 
Czyli wynik walk poda Nam ktoś kto będzie na gali np. ktoś z narożnika napisze na FP Rafała...
 
dobra to odpowiedź na pytanie: Gdzie obejrzeć GMC? Brzmi: Nie ma takiej możliwości?
 
GMC ponoc jest na jakims ppv w niemczech, moze mozna wykupic i z Polski.



Co do wynikow to beda na stronie na pewno, poki co raportuje, ze wszyscy Polacy zrobili wage, Moks nawet z kilogramowym zapasem.



Wrzcuilbym wideo ale hotelowy net jest skandalicznie wolny.
 
tylko, ze o tym tajemniczym ppv nie ma wzmianki na zadnej niemieckiej stronie, ani tez stronie organizatora
 
z tego co mi wiadomo sztanga napisał na fb ze na tej stronie http://www.gnp-tv.de/live-streams/ mozna obejrzec .
 
Jeśli jest jakakolwiek transmisja to będzie i stream, a tymbardziej jak płatna.



Ja byłem raz w hotelu gdzie każde piętro miało swój router/net i łączyłeś się z tym na swoim piętrze dzięki czemu działał dobrze bo te w lobby to można sobie wsadzić w skarpetki w 90%.
 
Back
Top