Jak obejrzeć GMC?

G

Guest

Guest
Nie ma opcji kupienia była już o tym mowa dużo razy...........

Nestoor

BAMMA
Middleweight
to jakaś lipa :D , a będzie lecieć w jakiejś niemieckiej TV która jest streamowana w internecie?

Yuuri

Brutaal
Welterweight
Nie ma transmisji ogóle!,jedynie co może być to że walki po gali będą na YT

Nestoor

BAMMA
Middleweight
to co to za gala że nie ma transmisji TV :D toć nawet PLMMA w Chlewikach Dolnych mialo streama.

Sajd

Ground Game
Z tego co słyszałem to możliwa jest retransmisja ale nie wiem ile w tym prawdy. Na pewno finał MMastera będzie na tvn turbo.

Maciej Szumowski

Bellator
Lightweight
malinowsky, albo po prostu w Niemczech jest zakaz na MMA w TV nadal? Polskie stacje TV (np. TVN Turbo) pewnie chciały puścić galę, ale $$...

M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Czyli wynik walk poda Nam ktoś kto będzie na gali np. ktoś z narożnika napisze na FP Rafała...

szucik

Oplot Challenge
Featherweight
dobra to odpowiedź na pytanie: Gdzie obejrzeć GMC? Brzmi: Nie ma takiej możliwości?

Tidzej

Bellator
Heavyweight
GMC ponoc jest na jakims ppv w niemczech, moze mozna wykupic i z Polski.

Co do wynikow to beda na stronie na pewno, poki co raportuje, ze wszyscy Polacy zrobili wage, Moks nawet z kilogramowym zapasem.

Wrzcuilbym wideo ale hotelowy net jest skandalicznie wolny.

Gaara

Vale Tudo
Open
tylko, ze o tym tajemniczym ppv nie ma wzmianki na zadnej niemieckiej stronie, ani tez stronie organizatora

komri12

Oplot Challenge
Featherweight
z tego co mi wiadomo sztanga napisał na fb ze na tej stronie http://www.gnp-tv.de/live-streams/ mozna obejrzec .

M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Jeśli jest jakakolwiek transmisja to będzie i stream, a tymbardziej jak płatna.

Ja byłem raz w hotelu gdzie każde piętro miało swój router/net i łączyłeś się z tym na swoim piętrze dzięki czemu działał dobrze bo te w lobby to można sobie wsadzić w skarpetki w 90%.