Jak hotlinkujemy obrazki ?

a ja mam wlasnie pytanie, jak moge wrzucic obrazek pod moimi postami, bo walcze i udaje mi sie tylko wpisac text, a obrazka ni ch...a
 
herrflick klikasz w button IMG i wklejasz link do foty
imgzdm.jpg


fusel

Już poprawiłem twój signature, ale robisz to tak jak pisał konkur
 
jak wstawiasz z yt (pewnie nie tylko, ale yt sprawdzone) to wystarczy link w tekście wkleić i samo "wyskakuje" ;)
 
Masz wszystko wyżej przecież. Wstawiasz link do zdjęcia pomiędzy img a /img w nawiasach kwadratowych.



/edit/ uprzedzony :/
 
Noval94 pytałes o to tydzień temu już w moim temacie i Ci odpisałem jak ustawić sygnature na stałe(tylko chyba Ty nawet nie sprawdziłes czy ktoś Ci w ogóle odpowiedział na Twoje pytanie) ale ok napisze Ci tutaj :

Zrób tak:
Jak jestes na forum po prawej stronie masz coś takiego siema.... tu gdzie kropki jest Twój nick czyli u Ciebie wygląda to tak Siema Noval94 kliknij na nick.

Pózniej masz coś takiego :
This is how your profile appears to a logged in member. You may edit this information. kliknij w edit this information.

wtedy pokaże Ci się strona informacje o profilu i niżej masz tam signature i tam masz wkleić kod IMG IMG. I klikasz na dole update profile

ozcywiście jak masz już ten kod. A w razie jak bys nie wiedział skąd go wziąść to robisz tak wchodzisz na strone tinypic i tam wrzucasz sygnature jak już Ci się prześle to wtedy będziesz miał między innymi ten kod IMG IMG kopiujesz go i wklejasz w miejsce signature w informacje o profilu na forum tak ja napisałem już wyżej :)

PS. IMG ma być w kwadratowych nawiasach (w poście napisałem bez, dlatego że jak pisałem z nawiasem to post się wyświetlał nie cały nie wiem dlaczego)
 
GLF To będzie najwyzej wersja obrazkowa i tekstowa :) , poprostu nie odświeżyłem strony przed napisaniem swojego postu i przez to nie zauważyłem że już mu odpisałeś
 
Back
Top