Jak bardzo popierdolony jestes

Zaraza

Legacy FC
Lightweight
Pomyslalem zeby zaolzyc ten temat, aby pogadac o codziennych sytuacjach z zycia codziennego, ktore moga swiadczyc o tym ze jestes popierdolony (nawet jak nie jestes). Na tematy typu jakiegolwiek np. ze w robocie, wczoraj, czy przedwczoraj, ide do mikrofali na lunchu a tam jakas blondyneczka menagerka, ciul wie, i 2 polskich koleszkow i cos tam bajerke do nich i ze niby przestraszyc ze wylaczam ich i wlaczam swoje, i przez przypadek nacisnalem przycisk ze otwiera sie mikrofala, a to tej klieny,z pod byka spojrzala, mosty popalone:boss: pewnie pomyslala ze jestem polskim zboczencem, niezrownowazonym psychicznie debilem, no nic teraz mam beke ona dalej z pod byka cisnie, chuj z nia i tak nie jest taka ladna. Takze w tym temacie wypowiadamy sie o przypadku odpierdolenia, lub popierdolenia. Albo odpowiedz na najbardziej filozoficzne pytanie zycia, dlaczego jestem popierdolony tudziez ludzie sa popierdoleni.

:fjedzia:
 
Coraz dziwniejsze te tematy na cohones. Ostatnio jakiś typ założył specjalnie temat tylko ostrym żarciu jakby nie mógł swoich fetyszy opisać w hp, a teraz to:boystop:

Czyżby dopalacze wróciły?
 
Skończcie już te karuzelę śmiechu.
Tylko,że autor tego zjebanego tematu ma długi staż na Cohones, nie dostanie bana.
 
Skończcie już te karuzelę śmiechu.
Tylko,że autor tego zjebanego tematu ma długi staż na Cohones, nie dostanie bana.
Hahaha, wyjebane, o co Ci chodzi powazny temat zeby gadac o popierdolonych (nie zawsze wkurwoajacych) rzeczach, myslalem ze sie odnajdziesz tu jak kaczka w rosole i w sumie pasuje bo to co napisales uznaje za popoerdolone!
 
Mnie kiedyś wkurwili w urzędzie i mówię do Elżuni :
"Urzędnicy, Elu, jeżeli tylko znajdą powód, żeby uprzykrzyć ci życie, skorzystają z niego. Mają to we krwi. Jedenasta plaga egipska."
Popierdoliło mnie do reszty, bo przecież plag egipskich było tylko dziewięć
 
Back
Top