Jacare vs Herrmansson

kto gra jacare za minimum 10 tysi daje lajka
jacare-souza.jpg
 
Ja 2 tysie na Cutelabe. Po kursie 1.70 kurwa. Teraz jest 1.90. Jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy.
 
Ja pograłem Glovera w taśmie.
A tak to tylko Jacare (niestety nie stać mnie, żeby postawić 10k :sad:) i Platinum.
Glover niby 40 lat i wolny jak skurwysyn, jednak jak obali to nawet dobrze mu idzie, zresztą ubił Cikrunova czy Canniera, którzy łatwo z Cutelaba wygrali
 
Ciezko powiedziec. Pewniakow teraz nie ma. Pewniak to Cormier po 1,40. Tam postawie 10 tysi. Pewniak to Gustaffson. Mozna z 5k postawic. Ale trzeba czekac na te żniwa jeszcze kilka tygodni.
 
Uwazaj z Burnsem bo ten Davis nie jest jakims ogórkiem ;)
Ta gala ogolnie nie jest jakas super do obstawiania, bardziej sie skupilem na ksw a tutaj puscilem tylko w sumie wyzej wymieniony kupon
Tak ciężko tutaj wskazać takie jednoznaczne typy zawsze jest jakieś ale
 
Treble (x1)

  • Andrei Arlovski v Augusto Sakai - Match Betting
    Andrei Arlovski2.20

  • Alex Oliveira v Mike Perry - Match Betting
    Mike Perry2.37

  • Ronaldo Souza v Jack Hermansson - Method of Victory
    Ronaldo Souza by KO/TKO6.00

Stake:£20.00
Potential Returns:£627.00
 
Zaczynam miec w glowie watpliwosci, czy to dobry bet. Juz nic nie wiem.

Pewnie, że dobry. Cutelaba ma niezły tdd, petarde w łapie i ciągle się rozwija.

Teixeira jest na ostatniej prostej kariery, w stójce jest slamazarny, a szczęka mu coraz bardziej gównieje.

Według mnie wszystko powyżej 1.70 jest warte ryzyka.
 
Pewnie, że dobry. Cutelaba ma niezły tdd, petarde w łapie i ciągle się rozwija.

Teixeira jest na ostatniej prostej kariery, w stójce jest slamazarny, a szczęka mu coraz bardziej gównieje.

Teix pokonał ostatnio zawodnika który imo jest lepszym prospektem niż Cutelaba. Wygrywał też z tymi zawodnikami (Cannonier, Cirkunov) z którymi ten ostatni przegrywał. Może i jest na ostatniej prostej, ale największe sukcesy Cormiera to także ostatnia prosta. Moim zdaniem Teix to najlepszy bet tej gali. TDD Cutaleby nnie jest wcale dobre, a statystyka 70% nabita jest na obaleniach zapaśniczych ogórków, do których Glover się nie zalicza.
 
Teix pokonał ostatnio zawodnika który imo jest lepszym prospektem niż Cutelaba. Wygrywał też z tymi zawodnikami (Cannonier, Cirkunov) z którymi ten ostatni przegrywał. Może i jest na ostatniej prostej, ale największe sukcesy Cormiera to także ostatnia prosta. Moim zdaniem Teix to najlepszy bet tej gali. TDD Cutaleby nnie jest wcale dobre, a statystyka 70% nabita jest na obaleniach zapaśniczych ogórków, do których Glover się nie zalicza.

Roberson, który zaakceptował walkę kilka dni przed galą nie jest lepszym zawodnikiem, niż Cutelaba. Porażki Iona z Cannonierem i Cirkunovem wydarzyły się w 2016 roku, gdy Mołdawianin miał 22 lata i był nieopierzonym młokosem. Od tamtej pory zdobył nieco doświadczenia, nabrał siły, wkracza w swój prime. Bije mocno i bez większego problemu wstawał spod Antigulova, który chociaż jest słabszy fizycznie, to szybszy, niż Glover.

Jeśli Teixeira przewróci i ustabilizuje to może to wygrać, ale nie rozumiem, jak można 40 letniego, w stójce wyglądającego jak mucha w smole Brazylijczyka uważać za bet gali.
 
Last edited:
Jeśli Glover przewróci i ustabilizuje to może to wygrać, ale nie rozumiem, jak można 40 letniego, w stójce wyglądającego jak mucha w smole Brazylijczyka uważać za bet gali.

Użyłbyś tego samego argumentu dwa lata temu gdy Glover mierzył się z Cirkunovem? Pamiętasz jaki był kurs na Teix'a?
Nie puszczę bąka rozpaczy jeżeli Teix zostanie znokautowany w pierwszych 60 sekundach pierwszej rundy, bo może się tak wydarzyć. Pamiętaj jednak, że to weteran ze świetnym boksem i bardzo dobrymi zapasami. Jego piętą achillesową jest obecnie szybkość, którą - podobnie jak Silva - kompensuje inteligencją i doświadczeniem. Amalgamat tych dwóch czynników to nazbyt często niedoceniany faktor. Adesanya ze swoimi umiejętnościami, szybkością i warunkami fizycznymi powinien zniszczyć Silvę, a okazało się, że w potyczce z 43-letnim dziadkiem stracił jedną rundę. Jeśli ktoś chce grać pana Cute, droga wolna, ja uważam że to bardzo zdradziecki bet. Faworyzuję Glovera 60:40, a przy tym kursie, uważam że to naprawdę spore value.
 
Użyłbyś tego samego argumentu dwa lata temu gdy Glover mierzył się z Cirkunovem? Pamiętasz jaki był kurs na Teix'a?
Nie użyłbym, bo z Gustafssonem wcale tak źle Glover nie wyglądał, sam następnie zagrałem go po 2.40 przeciwko Mishy. Tyle, że na tle Łotysza Teixeira wyglądał w stójce jak gówno, wyraźnie było widać, że wpierdol otrzymany od Gustafssona odcisnął na nim swoje piętno. Lanie od Coreya - na którym też ładnie zarobiłem - potwierdziło, że Brazylijczyk faktycznie jest już cieniem samego siebie.

Pamiętaj jednak, że to weteran ze świetnym boksem i bardzo dobrymi zapasami.
Do świetnego boksu Gloverowi było daleko nawet w jego prime. Dla mnie to jest 65-35 (twierdzę, że by wygrał 2 z 3 walk) na korzyść Mołdawianina.
 
Back
Top