Jacare vs Herrmansson

Ja puscilem za stowke w sts

Augusto Sakai 1.65
Cutelaba 1.67
Jandirobi 2.10

do wygrania kolo 500zl
 
Co myślicie o zwyciestwie Grega Hardego przez Ko/Tko? Obaj zawodnicy nie grzesza kondycja, Smoliakov w swoich 2 walkach dla UFC wygladal tragicznie a zawodnicy nad ktorymi zwyciezal poza organizacja maja ujemne rekordy. Mysle ze UFC specjalnie dalo Smoliakova Hardemu zeby w dobrym stylu wygral swoja 1 walke dla njlepszej organizacji na swiecie.
 
piszcie ile tysi ładujecie w Jacare, bo to jest lokata bankowa zajebista 0% ryzyka

Przecież to jest 5 rund. Souza po 2-giej słabnie, jeśli Joker dobrze to rozegra ma całkiem spore szanse.

Cutelaba nie bedzie pewniejszy?

Glover to jest bet tej gali.

Ja puscilem za stowke w sts

Augusto Sakai 1.65
Cutelaba 1.67
Jandirobi 2.10

obstawiam dokładnie odwrotnie...wszystko :lol:
 
@kapitanameryka gościu ja wale pewniaka to jest pewniak i wchodzi na stówę
MMA w Trondheim z Bonusem BGC i on ma Jacare pokonać? nie ta liga, to jest zupełnie inny poziom
Jacare jak mu cepa zajebie to łeb urwie, jak go obali to będzie klepanko w kilka sekund
 
W sumie... gosc walczyl w Zombie mode z Gastelumem, ktory jest w stojce morderca. I wg mnie go przekrecili. Wiec szweda powinien ogarnac.

Jednak Cutelaba dla mnie pewniejszy.
 
@kapitanameryka gościu ja wale pewniaka to jest pewniak i wchodzi na stówę
MMA w Trondheim z Bonusem BGC i on ma Jacare pokonać? nie ta liga, to jest zupełnie inny poziom
Jacare jak mu cepa zajebie to łeb urwie, jak go obali to będzie klepanko w kilka sekund

Wiem, że zawsze ci wchodzi na stówę, ale czasem ci nie wchodzi.

Jednak Cutelaba dla mnie pewniejszy.

Glover go ugasi w parterze. Cutelaba w płaszczyźnie parterowej nie istnieje, będzie to wyglądać podobnie jak walka Millendera z Mohamedem. Mega ryzykowny bet.
 
Sprzedałem wszystkie narkotyki jakie miałem i postawiłem na Jacare teraz jestem na głodzie. @FAMEMMA jak przegram to przez ciebie. Znowu będę musiał okraść moich rodziców i babcie. Bez narkotyków jestem poza kontrolą.
 
Wiem, że zawsze ci wchodzi na stówę, ale czasem ci nie wchodzi.



Glover go ugasi w parterze. Cutelaba w płaszczyźnie parterowej nie istnieje, będzie to wyglądać podobnie jak walka Millendera z Mohamedem. Mega ryzykowny bet.
Eee no juz nie przesadzaj z tym porownaniem do Millendera ;p wg mnie Cutelaba usadzi dziadka Glovera
 
Pewniaki Roberts Burns Souza ....ryzykowny plus hardy i sakai
Uwazaj z Burnsem bo ten Davis nie jest jakims ogórkiem ;)
Ta gala ogolnie nie jest jakas super do obstawiania, bardziej sie skupilem na ksw a tutaj puscilem tylko w sumie wyzej wymieniony kupon
 
Ale stawiałeś na Millendera, nie? ;)
Stawialem ale to porownanie i tak jest bez sensu. Tak jak Pietagoras pisal wczesniej, Cutelaba ma zaplecze zapasnicze i Antigulov go nie umial utrzymac w parterze bo odrazu wracal do stojki, a Curtisa na plecach jest jak żółw na pancerzu.
 
Back
Top