It's Showtime 45 NA ŻYWO DZIŚ na orange.pl !!!

Mówisz, że nasza cywilizacja upadnie jak rzymska, przez przybyszy spoza imperium, wiem jednak, że chodzi o imigrantów, ale pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to kosmici jak w Dniu Niepodległości! :D
 
Rozwiniętą Europę trawi rak. Wkrada się w zdrowy organizm, mnoży, mnoży, mnoży... mnoży a po kilku pokoleniach z pierwotnego organizmu zostaje niewiele.


Wiem, pojechałem filmowo ;)
 
Rzym został "dobity" przez przybyszów spoza imperium, którzy na skutek słabości cesarstwa je najeżdzali, cześć plemion zostawała w granicach rzymskich i wprowadzała swoje obyczaje i prawa... My pewnie skończymy tak samo. Imigranci do perfekcji wykorzystują zdobycze demokracji, mnożąc swoje roszczenia do granic absurdu. Niestety, piękna zasada wzajemności nie działa, vide: los chrześijan w płn/śr. Afryce, bliskim Wschodzie, Indonezji.
Żeby nie było, że jestem jakimś <słowo na r.>: moim ulubionym sportwocem jest muzułmanin, a jednym z "koników" zaintersowań historycznych dzieje polskich Tatarów.

Wracjąc do tematu, to fajnie, że po raz kolejny Orange przeprowadził również transmisję live via net.
 
Jak to mówią imigranci w Szwecji i Anglii : "Europe is the cancer, Islam is the answer" ;)
Żeby nie było - nie jestem żadnym rasistą ani ksenofobem. Po prostu wkurwia mnie ta poprawność polityczna euroidiotów z Brukseli. Jak biały zrobi coś Arabowi to rasizm, a jak Arab białemu to "zwykły" występek. Imigranci masowo korzystają z dobrodziejstw systemu i często przyjeżdzają tylko po to, aby żyć z zasiłku. Oprócz tego absolutny brak kontroli nad imigracją powoduje, że po przybyciu do Europy często nie mają co ze sobą zrobić, co prowadzi do rozbojów itp. Często tworzą osobne dzielnice, zamykają się w ten sposób w gettach i utrudniają asymilację. Nie mam nic do tego by trochę muzułmanów osiedliło się w Polsce, skoro nasza gospodarka ich potrzebuje. Nie może być jednak tak, że wpuścimy ich masowo. Powinniśmy przyjmować tylko tych, którzy mają jakieś kwalifikacje. Nie tych, którzy z bezrobocia uczynią sposób na życie.
 
Back
Top