It's Showtime 2012 in Leeuwarden - wyniki na żywo

GLF

KSW
Light Heavyweight
W tv: Orange sport.

W necie: po angielsku na mma-tv, po polsku na drhtv.


It's_Showtime_in_Leeuwarden.jpg

It's Showtime 55
Data: 28 stycznia 2012
Miejsce: WTC Expo, Leeuwarden, Holandia

Walka wieczoru:
Heavyweight.: Badr Hari vs. Gokhan Saki

Pojedynek o tytuł mistrzowski It's Showtime Heavyweight:
Heavyweight: Hesdy Gerges (c) vs. Daniel Ghita

Pozostałe:
70MAX: Robin van Roosmalen pok. Murata Direkciego przez jednogłośną decyzję
Heavyweight: Errol Zimmerman pok. Rico Verhoevena przez KO (lewy sierpowy), rd. 1
70MAX: Harut Grigorian pok. Chrisa Ngimbi przez TKO (rozcięcie), rd. 2
Heavyweight: Anderson "Braddock" Silva pok. Michaela Duuta przez jednogłośną decyzję



It's Showtime 54
Data: 28 stycznia 2012
Miejsce: WTC Expo, Leeuwarden, Holandia

Walka wieczoru:
Heavyweight: Tyrone Spong pok. Melvina Manhoefa przez jednogłośną decyzję

Pojedynek o tytuł mistrzowski It's Showtime 73MAX:
73MAX: L'houcine Ouzgni pok. Yohana Lidona przez jednogłośną decyzję (3 x 50-45) zostając nowym mistrzem

Pozostałe:
Heavyweight: Ben Edwards pok. Ricardo van den Bosa przez jednogłośną decyzję
95MAX: Sahak Parparyan pok. Mourada Bouzidiego przez jednogłośną decyzję
70MAX: Andy Ristie pok. Hinata'e Watanebe przez TKO (trzeci nokdaun), rd. 1
70MAX: Hafid el Boustati pok. Henriego van Opstala przez jednogłośną decyzję
 
Janisz mówił, że Undercard był jakby osobną galą. I będzie retransmitowany. Dlatego Spong z Manhoefem niby w uc.
 
ja jeszcze mam takiego jakby ktoś chciał
http://www.vipbox.tv/watch/29625/1/hdnet-fights---it%27s-showtime-55-:-badr-hari-vs-gokhan-saki-live-stream-online.html
 
Brechtam ciągle z Janisza któremu nie pasuje, że zawodnicy mają takie same kolory spodenek <lol>
 
It's show Time chyba szybko chce dojść do 100 gal skoro tak naliczają te gale. Jedna gala jednego wieczoru liczona x2 nie po raz pierwszy tak robią
 
Widzę, że duet Janisz/Jurkowski komentują już wszystko co się da związanego ze sportami walki :)
 
Janisz z Jurasem to już dłużo wcześniej zanim zaczeli komentować mma to komentowali razem K-1 na Eurosporcie. Jeżeli mnie pamięc nie myli to chyba tak się Juras wkręcił do komentowania zastępując parę razy Garnysa.
 
Juras obecnie też tam komentuje, wcześniej też się mu zdarzało. Działa wam http://drhtv.tnb.pl/viewpage.php?page_id=7 bo mi padło
 
Mi działa bez zastrzezeń, zajebiste walki!



Roosmalen z Direkcim pokazali jak wygląda wojna.
 
Dwie gale pod rząd,grubo. Obejrzałbym Tyrone'a z Melvinem. Ktoś wie coś o tej informacji, że Spong miałby zadebiutować w MMA?



Dawno K-1 nie oglądałem, a dwa ostatnie starcia zapowiadają się ciekawie. Akurat do UFC :D
 
Nie mogę już edytować :/
Pojedynek o tytuł mistrzowski It's Showtime Heavyweight:
Heavyweight: Daniel Ghita pok. Hesdy Gerges przez KO (lewy sierpowy), rd. 1 zostając nowym mistrzem
 
Wszeł lewy, nie ma co. Ja się tylko zastanawiam już z tymi sytuacjami po KO. Raz dają w pozycję boczną rodem z PO (Przysposobienie obronne, dla tych, którzy nie mieli w szkole), czasem co innego, dziś go posadzili...
 
Odkąd włączyłem 2 piękne KO i jedna świetna walka. Dobra gala i fajna organizacja, stoły, jedzonko i wyginające się dupeczki :)
 
Z tego co kojarze, impreza w Warszawie była tylko jak miało się zaproszenie na gale, dlatego te stoliki.
 
Pieknie :) Wielka szkoda że Badr kończy z K1, dla mnie kozak, ma dusze wojownika.
 
Back
Top