It's Showtime 2012 in Leeuwarden - wyniki na żywo

GLF

KSW
Heavyweight
W tv: Orange sport.

W necie: po angielsku na mma-tv, po polsku na drhtv.

It's_Showtime_in_Leeuwarden.jpg

It's Showtime 55
Data: 28 stycznia 2012
Miejsce: WTC Expo, Leeuwarden, Holandia

Walka wieczoru:
Heavyweight.: Badr Hari vs. Gokhan Saki

Pojedynek o tytuł mistrzowski It's Showtime Heavyweight:
Heavyweight: Hesdy Gerges (c) vs. Daniel Ghita

Pozostałe:
70MAX: Robin van Roosmalen pok. Murata Direkciego przez jednogłośną decyzję
Heavyweight: Errol Zimmerman pok. Rico Verhoevena przez KO (lewy sierpowy), rd. 1
70MAX: Harut Grigorian pok. Chrisa Ngimbi przez TKO (rozcięcie), rd. 2
Heavyweight: Anderson "Braddock" Silva pok. Michaela Duuta przez jednogłośną decyzję

It's Showtime 54
Data: 28 stycznia 2012
Miejsce: WTC Expo, Leeuwarden, Holandia

Walka wieczoru:
Heavyweight: Tyrone Spong pok. Melvina Manhoefa przez jednogłośną decyzję

Pojedynek o tytuł mistrzowski It's Showtime 73MAX:
73MAX: L'houcine Ouzgni pok. Yohana Lidona przez jednogłośną decyzję (3 x 50-45) zostając nowym mistrzem

Pozostałe:
Heavyweight: Ben Edwards pok. Ricardo van den Bosa przez jednogłośną decyzję
95MAX: Sahak Parparyan pok. Mourada Bouzidiego przez jednogłośną decyzję
70MAX: Andy Ristie pok. Hinata'e Watanebe przez TKO (trzeci nokdaun), rd. 1
70MAX: Hafid el Boustati pok. Henriego van Opstala przez jednogłośną decyzję

Sajd

Ground Game
Janisz mówił, że Undercard był jakby osobną galą. I będzie retransmitowany. Dlatego Spong z Manhoefem niby w uc.

PacMug

Jungle Fight
Middleweight
ja jeszcze mam takiego jakby ktoś chciał
http://www.vipbox.tv/watch/29625/1/hdnet-fights---it%27s-showtime-55-:-badr-hari-vs-gokhan-saki-live-stream-online.html

Sajd

Ground Game
Brechtam ciągle z Janisza któremu nie pasuje, że zawodnicy mają takie same kolory spodenek <lol>

pajero

Brutaal
Middleweight
It's show Time chyba szybko chce dojść do 100 gal skoro tak naliczają te gale. Jedna gala jednego wieczoru liczona x2 nie po raz pierwszy tak robią

ninjasoldier

Jungle Fight
Light Heavyweight
Widzę, że duet Janisz/Jurkowski komentują już wszystko co się da związanego ze sportami walki :)

pajero

Brutaal
Middleweight
Janisz z Jurasem to już dłużo wcześniej zanim zaczeli komentować mma to komentowali razem K-1 na Eurosporcie. Jeżeli mnie pamięc nie myli to chyba tak się Juras wkręcił do komentowania zastępując parę razy Garnysa.

pajero

Brutaal
Middleweight
Juras obecnie też tam komentuje, wcześniej też się mu zdarzało. Działa wam http://drhtv.tnb.pl/viewpage.php?page_id=7 bo mi padło

endriu

Jungle Fight
Welterweight
Mi działa bez zastrzezeń, zajebiste walki!

Roosmalen z Direkcim pokazali jak wygląda wojna.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Dwie gale pod rząd,grubo. Obejrzałbym Tyrone'a z Melvinem. Ktoś wie coś o tej informacji, że Spong miałby zadebiutować w MMA?

Dawno K-1 nie oglądałem, a dwa ostatnie starcia zapowiadają się ciekawie. Akurat do UFC :D

GLF

KSW
Heavyweight
Nie mogę już edytować :/
Pojedynek o tytuł mistrzowski It's Showtime Heavyweight:
Heavyweight: Daniel Ghita pok. Hesdy Gerges przez KO (lewy sierpowy), rd. 1 zostając nowym mistrzem

Born2kill

UFC
Heavyweight
Wszeł lewy, nie ma co. Ja się tylko zastanawiam już z tymi sytuacjami po KO. Raz dają w pozycję boczną rodem z PO (Przysposobienie obronne, dla tych, którzy nie mieli w szkole), czasem co innego, dziś go posadzili...

ninjasoldier

Jungle Fight
Light Heavyweight
Odkąd włączyłem 2 piękne KO i jedna świetna walka. Dobra gala i fajna organizacja, stoły, jedzonko i wyginające się dupeczki :)

Sajd

Ground Game
Z tego co kojarze, impreza w Warszawie była tylko jak miało się zaproszenie na gale, dlatego te stoliki.

endriu

Jungle Fight
Welterweight
Pieknie :) Wielka szkoda że Badr kończy z K1, dla mnie kozak, ma dusze wojownika.