iPhone /Problemy/Ciekawostki itd

Kumar

BAMMA
Heavyweight
Witam napewno nie jeden z fanow MMA jest posiadaczem tego cudenka i chetnie podzieli sie swoja wiedza i tajnymi trickami,ja wczoraj zostalem szczesliwym posiadaczem nowiutkiego czarnego iPhona 4s 32gb,nigdy nie mialem takiego telefonu wiec jestem strasznym amatorem i pewnie wykorzystuje jakies 8% jego potencjalu a na poczatek mam maly problem,moze jest to banalna sprawa ale jak moge wrzucic mp3/tapety/zdjecia itd na swojego iphona?:> Jak znacie jeszcze jakies ciekawe opcje i aplikacje to z gory dzieki za podzielenie sie wiedza.Pozdrawiam,ja wielki Kumar :)



iphone4new.jpg
 
Przeniosłem do poprawnego działu + poprawiłem link do fotki



Przy okazji mogę zdradzić że zleciliśmy parę dni temu napisanie MMARocksowych aplikacji na iPady/fony itd oraz na Androida
 
Zajebisty news! Aplikacja MMAFightig.com to jedna z najczęściej używanych przeze mnie aplikacji :) Może zaczniecie jeszcze wrzucać Szklaną na iTunes? :)



@Kumar



Do synchronizacji ze swoim iPhonem używasz aplikacji iTunes.
 
dzieki a tam nie trzeba za to placic? wybaczcie mi moja glupote ale przez osatnie laty uzywalem takiego telefonu nokia 2310 wiec iPhone to dla mnie wielka zmiana:P
nokia2310006.jpg
 
iTunes to zarazem nazwa sklepu, w którym możesz kupować muzykę/filmy jak i oprogramowania dzięki któremu łączysz się ze swoim telefonem.
 
dzieki a tam nie trzeba za to placic?


Trzeba ale nie za wszystko-zarowno Itunes jak i AppStore oferuje sporo darmowych rzeczy.



Jak nie chcesz placic no to jailbreak i problem rozwiazany .



Pytanie do Defthomasa- mozesz cos wiecej na temat tych aplikacji napisac?



Np na jakich sie wzorowaliscie itd itp



Z branzowych aplikacji to polecam: MMAfighting.com-MMA Underground-MMA Junkie i gierke Fighters Tycoon
 
Na Underground i Junkie



Wstępna wersja będzie bez komentowania żeby szybko coś wypuścić a 2 wersja już z komentowaniem itd
 
Przez iTunes muzykę wrzucasz to jest trochę uciązliwe dla nie których, reszte syfów masz w itunes store nie które darmowe nie, które płatne tak samo jak w systemie android, symbian i tak dalej, nie którzy "przerabiają" iphona wygrywając pirackie oprogramowie czy coś takiego, ale wtedy telefon traci gwarancję koleżka mi mówił.
 
Szczerze powiedziawszy to gdybym kupił iPhone'a to na drugi dzień zrobiłbym jailbrake'a.
 
Skoro mowa o iPhonie, to moge polecic aplikacje Whatsapp do wysylania wszelkiego rodzaju wiadomosci ( tekst, audio i wideo). Oczywiscie abonament nalezy miec z mysla o takim telefonie, bez taniego internetu rachunki moga zabolec.
 
Kumar , jeśli mogę wiedzieć to co Cie skłoniło do zakupu iPhona ?



(zakładam ,że pisząc ,że nie miałeś nigdy takiego telefonu chodzi Ci ogólnie o smartphony )
 
@Yoshi



Ja robiłem sobie jailbreaka (tego z cydią) i po kilku godzinach przywróciłem oprogramowanie ;)



Polecam aplikację iDownloader, kiedy nie mam możliwości i dostępu do kompa to za jaj pomocą sciągam SSS ;)



mzl.rbugpuhk.175x175-75.jpg
















A skoro już jesteśmy przy Apple to czy ktoś z userów/redaktorów ma maka?



3733170c3872f15c32064ff869c72c7e.jpg




















Oto moja pięknie opisana i ze wstawioną okładką Szczęka w iPodzie:



8a260389a8182edcf877ad8




IMG0233pn_rpwawxq.png
IMG0234pn_rpwawns.png




IMG0235pn_rpwawer.png
IMG0236pn_rpwawen.png
 
Ja korzystam tylko i wylacznie z jailbreak'a, odblokowuje on możliwości tego telefonu.
 
Alez Szczeka fajnie wyglada :D Az chyba tez musze powrzucac ;)



Wiem, ze to pytanie bedzie dziwne, ale ocb z jailbreakiem?
 
A co dokładnie masz na myśli? Serio pytam, nigdy nie czułem potrzeby robienia jailbreaka może coś mnie omija?



Co do Maców to w domu mam macbooka i macbooka pro. Fajnie wyglądają, Mac OS jest świetny a od czasu gdy chodzą na prockach Intela nawet postawienie windy nie jest problemem gdy ktoś potrzebuje. Jeżeli miałbym teraz wybierać to na pewno nie wrócił bym do Windy.



@Zelboys06



Jailbreak pozwala na uruchamianie na telefonie nieautoryzowanego przez Apple oprogramowania.
 
Heileris - a koszty maca Ci nie przeszkadzaja? Ja do samych macow nic nie mam, ale za stary jestem, zeby sie z windy przesiadac, wydaje mi sie, ze czesc aplikacji na macu dalej nie smiga (ale nie jestem na czasie, wiec moge sie mylic), ale najbardziej macow nie lubie przez segment uzytkownikow tej firmy, ktorzy maja ejakulacje na widok czegokolwiek z ich logiem :-)







Edytka: a po grzyba mi to nieautoryzowane oprogramowanie? Naprawde nie wystarczy milion piecset sto dziewiecset aplikacji na iTunesie, zeby odblokowac mozliwosci iPhona?
 
heileris



Masz na nich zainstaloanego flash playera? Nie skraca on pracy baterii? Streamy we flashu normalnie chodzą? Z którego roku te MacBooki?
 
@Zelboys06 - Osobiście koszty Maców mi przeszkadzają ale za moje egzemplarze ja nie płaciłem, oba mam z pracy. Przyzwyczajenie do Maca troszkę trwa ale teraz to Winda wydaje mi się nieintuicyjna :) Odnośnie aplikacji to zależy do czego używasz, do użytku domowego nie czuje żeby mi czegoś brakowało. Jedynie gry no ale ja w gry komputerowe nie gram a nawet jakbym grał to i tak preferuje konsole ;) W pracy jest gorzej, aktualnie dużo pracuje z .NETem i serverami MS, ale i tak korzystam z maszyn wirtualnych, na których to wszystko stoi. Podsumowując nie miałem sytuacji żebym miał problem z oprogramowaniem.



Chodzi nie tylko o nieautoryzowane oprogramowanie ale dostęp do większej ilości ustawień telefonu czyli zmiana dashboarda i tym podobne nieprzydatne pierdoły ;)



@Madman - Oba komputery są z 2008 roku. Mam Flasha i nigdy nie miałem z nim żadnego problemu, wszystko chodzi super płynnie. Bateria w macu pro praktycznie nie żyje ale to z powodu, że ja non stop na kablu siedze. W macbooku bateria też jest już słaba ale jeszcze żyje. Nigdy nie zauważyłem by flash skracał czas pracy baterii.
 
Pytam, bo podobno w MBA z tego roku zainstalowanie flasha było równoznaczne ze stratą godziny na żywotności baterii...



A używasz w ogóle tego Mac AppStore, czy raczej dobreprogramy.pl itp.?
 
MacApp Store przeglądam ale rzadko kiedy coś instaluje, w momencie, w którym się pojawiło to już wszystko co chciałem miałem :)
 
@Zelboys06 - Osobiście koszty Maców mi przeszkadzają ale za moje egzemplarze ja nie płaciłem, oba mam z pracy. Przyzwyczajenie do Maca troszkę trwa ale teraz to Winda wydaje mi się nieintuicyjna :) Odnośnie aplikacji to zależy do czego używasz, do użytku domowego nie czuje żeby mi czegoś brakowało. Jedynie gry no ale ja w gry komputerowe nie gram a nawet jakbym grał to i tak preferuje konsole ;) W pracy jest gorzej, aktualnie dużo pracuje z .NETem i serverami MS, ale i tak korzystam z maszyn wirtualnych, na których to wszystko stoi. Podsumowując nie miałem sytuacji żebym miał problem z oprogramowaniem.



Chodzi nie tylko o nieautoryzowane oprogramowanie ale dostęp do większej ilości ustawień telefonu czyli zmiana dashboarda i tym podobne nieprzydatne pierdoły ;)


Dzieki za info. Darmowosc zawsze pomaga w radzeniu sobie z cena ;)



Przyzwyczajenie druga natura czlowieka ;)



O aplikacjach to proste pierdolki typu Office, skype itd. itp. - wiem, ze Office juz jest, mozliwe, ze inne rzeczy tez juz sa.



Wlasnie sie tak zastanawialem, co takiego trace ;) Aczkolwiek, ja to iPhona wykorzystuje glownie jako telefon/email, wiec dupsko ze mnie a nie uzyszkodnik.



PS. Co do baterii, zalezy kto jak uzywa - jak sie idzie lansowac na miasto, to krotsza zywotnosc faktycznie moze byc problemem ;)
 
Jeżeli chodzi o podstawowe aplikacje jak skype, office itp. itd. to wszystko jest, chyba jeszcze nie spotkałem się, żeby czegoś nie było.



Dla mnie iPhone to telefon, gry na kibel, poczta, www i gps do biegania reszta to zbędne dodatki ;)
 
Co do Appek to polecam jeszcze tą mini gierkę sprawdzającą szybkość reakcji, wciąga...



mzi.amvjafrs.175x175-75.jpg
nazwa: 0.03 seconds







Lekkostronnicza aplikacja - wszystkie odcinki kultowego podcastu:



zrzut-ekranu-2011-07-22-godz-12-29-50.png
nazwa: Wszystko



Kolejne proste, niewciągające minigierki:



islash-icon-150x150.jpg
nazwa: iSlash



Cover-Orange.jpg
nazwa: Cover Orange
 
Dla mnie iPhone to telefon, gry na kibel, poczta, www i gps do biegania reszta to zbędne dodatki ;)


Ano. + jeszcze budzik, prognoza pogody i skype. Reszta to zbedne dodatki ;)
 
Mam mały problem z Iphone 3g. Mianowicie, mam numer w Playu i od jakiegoś już czasu nie działa internet bez wi-fi. Macie jakieś pomysły jak to naprawić? Pakiety internetowe wykupione i tak dalej, nadal nie działa.
 
Mort: proponuję do operatora podbić z tym pytaniem, być może konfiguracja jest niezrobiona.
Co do aplikacji to polecam:
Program TV od wp.pl - przydatne i dobrze działa
ipla - przyzwoicie działa i można KSW Action oglądać :)
Covert Units - jakby ktoś chciał się dowiedzieć ile w kg przekroczył wagę Thiago Alves
USB Disk - przydatne do sciagania i wrzucania staffu z/na telefon
Z gierek to:
Cat Physics
Touch Racing
i oczywiście Angry Birds w każdej odsłonie :)
 
hehe rozumiem problem kolegi, ja też od zawsze jechałem na cegłach. teraz kupiłem sobie fona z androidem, apratem 5mega itd. i oczywiście robię tylko to co robiłem na tamtych, sms, call :)) aaaa sorry jeszcze korzystam z neta, bo mam praktycznie za free w orendżu
 
@Mort



A sprawdzałeś Ustawienia-> Ogólne -> Sieć -> Dane sieci kom. ? Powino być włączone jeżeli chcesz korzystać z sieci bez wi-fi. A jak nie to do operatora :)
 
Back
Top