1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

iPhone /Problemy/Ciekawostki itd

Discussion in 'Cohones' started by Kumar, Nov 23, 2011.

1. Kumar

Kumar BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    997
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    1,790
    Witam napewno nie jeden z fanow MMA jest posiadaczem tego cudenka i chetnie podzieli sie swoja wiedza i tajnymi trickami,ja wczoraj zostalem szczesliwym posiadaczem nowiutkiego czarnego iPhona 4s 32gb,nigdy nie mialem takiego telefonu wiec jestem strasznym amatorem i pewnie wykorzystuje jakies 8% jego potencjalu a na poczatek mam maly problem,moze jest to banalna sprawa ale jak moge wrzucic mp3/tapety/zdjecia itd na swojego iphona?:> Jak znacie jeszcze jakies ciekawe opcje i aplikacje to z gory dzieki za podzielenie sie wiedza.Pozdrawiam,ja wielki Kumar :)

2. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,828
    Zdobyte Lajki:
    36,317
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Przeniosłem do poprawnego działu + poprawiłem link do fotki

Przy okazji mogę zdradzić że zleciliśmy parę dni temu napisanie MMARocksowych aplikacji na iPady/fony itd oraz na Androida

3. sawikoslokos

sawikoslokos Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    185
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    2,790
    Defthomas zróbcie jeszcze na Bade i wrzućcie do samsung appsa :D

4. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    Zajebisty news! Aplikacja MMAFightig.com to jedna z najczęściej używanych przeze mnie aplikacji :) Może zaczniecie jeszcze wrzucać Szklaną na iTunes? :)

@Kumar

Do synchronizacji ze swoim iPhonem używasz aplikacji iTunes.

5. Kumar

Kumar BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    997
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    1,790
    dzieki a tam nie trzeba za to placic? wybaczcie mi moja glupote ale przez osatnie laty uzywalem takiego telefonu nokia 2310 wiec iPhone to dla mnie wielka zmiana:P

6. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    iTunes to zarazem nazwa sklepu, w którym możesz kupować muzykę/filmy jak i oprogramowania dzięki któremu łączysz się ze swoim telefonem.

7. herrflick

herrflick Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,217
    Zdobyte Lajki:
    2,997
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Słoneczny Północny Zachód

Trzeba ale nie za wszystko-zarowno Itunes jak i AppStore oferuje sporo darmowych rzeczy.

Jak nie chcesz placic no to jailbreak i problem rozwiazany .

Pytanie do Defthomasa- mozesz cos wiecej na temat tych aplikacji napisac?

Np na jakich sie wzorowaliscie itd itp

Z branzowych aplikacji to polecam: MMAfighting.com-MMA Underground-MMA Junkie i gierke Fighters Tycoon

8. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,828
    Zdobyte Lajki:
    36,317
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Na Underground i Junkie

Wstępna wersja będzie bez komentowania żeby szybko coś wypuścić a 2 wersja już z komentowaniem itd

9. Komaro

Komaro Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    190
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Przez iTunes muzykę wrzucasz to jest trochę uciązliwe dla nie których, reszte syfów masz w itunes store nie które darmowe nie, które płatne tak samo jak w systemie android, symbian i tak dalej, nie którzy "przerabiają" iphona wygrywając pirackie oprogramowie czy coś takiego, ale wtedy telefon traci gwarancję koleżka mi mówił.

10. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    11,461
    Zdobyte Lajki:
    22,988
    Punkty:
    4,790
    Szczerze powiedziawszy to gdybym kupił iPhone'a to na drugi dzień zrobiłbym jailbrake'a.

11. pwn

pwn Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    452
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Łódź
    Kumar, jak potrzebujesz informacji to pisz do mnie na mejla : pewuen@gmail.com , mam tez obecnie 4-ke, wiec sluze pomocą.

12. MMaciek

MMaciek Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,813
    Zdobyte Lajki:
    2,413
    Punkty:
    2,790
    Skoro mowa o iPhonie, to moge polecic aplikacje Whatsapp do wysylania wszelkiego rodzaju wiadomosci ( tekst, audio i wideo). Oczywiscie abonament nalezy miec z mysla o takim telefonie, bez taniego internetu rachunki moga zabolec.

13. sosa

sosa Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    458
    Zdobyte Lajki:
    51
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Kumar , jeśli mogę wiedzieć to co Cie skłoniło do zakupu iPhona ?

(zakładam ,że pisząc ,że nie miałeś nigdy takiego telefonu chodzi Ci ogólnie o smartphony )

14. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    @Yoshi

Ja robiłem sobie jailbreaka (tego z cydią) i po kilku godzinach przywróciłem oprogramowanie ;)

Polecam aplikację iDownloader, kiedy nie mam możliwości i dostępu do kompa to za jaj pomocą sciągam SSS ;)

A skoro już jesteśmy przy Apple to czy ktoś z userów/redaktorów ma maka?

Oto moja pięknie opisana i ze wstawioną okładką Szczęka w iPodzie:

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

15. pwn

pwn Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    452
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Łódź
    Ja korzystam tylko i wylacznie z jailbreak'a, odblokowuje on możliwości tego telefonu.

16. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    Alez Szczeka fajnie wyglada :D Az chyba tez musze powrzucac ;)

Wiem, ze to pytanie bedzie dziwne, ale ocb z jailbreakiem?

17. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    A co dokładnie masz na myśli? Serio pytam, nigdy nie czułem potrzeby robienia jailbreaka może coś mnie omija?

Co do Maców to w domu mam macbooka i macbooka pro. Fajnie wyglądają, Mac OS jest świetny a od czasu gdy chodzą na prockach Intela nawet postawienie windy nie jest problemem gdy ktoś potrzebuje. Jeżeli miałbym teraz wybierać to na pewno nie wrócił bym do Windy.

@Zelboys06

Jailbreak pozwala na uruchamianie na telefonie nieautoryzowanego przez Apple oprogramowania.

18. Zelboys06

Zelboys06 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,295
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    Heileris - a koszty maca Ci nie przeszkadzaja? Ja do samych macow nic nie mam, ale za stary jestem, zeby sie z windy przesiadac, wydaje mi sie, ze czesc aplikacji na macu dalej nie smiga (ale nie jestem na czasie, wiec moge sie mylic), ale najbardziej macow nie lubie przez segment uzytkownikow tej firmy, ktorzy maja ejakulacje na widok czegokolwiek z ich logiem :-)

Edytka: a po grzyba mi to nieautoryzowane oprogramowanie? Naprawde nie wystarczy milion piecset sto dziewiecset aplikacji na iTunesie, zeby odblokowac mozliwosci iPhona?

19. Madman

Madman Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,419
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Jaworze, Polska
    heileris

Masz na nich zainstaloanego flash playera? Nie skraca on pracy baterii? Streamy we flashu normalnie chodzą? Z którego roku te MacBooki?

20. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    38
    Punkty:
    1,790
    @Zelboys06 - Osobiście koszty Maców mi przeszkadzają ale za moje egzemplarze ja nie płaciłem, oba mam z pracy. Przyzwyczajenie do Maca troszkę trwa ale teraz to Winda wydaje mi się nieintuicyjna :) Odnośnie aplikacji to zależy do czego używasz, do użytku domowego nie czuje żeby mi czegoś brakowało. Jedynie gry no ale ja w gry komputerowe nie gram a nawet jakbym grał to i tak preferuje konsole ;) W pracy jest gorzej, aktualnie dużo pracuje z .NETem i serverami MS, ale i tak korzystam z maszyn wirtualnych, na których to wszystko stoi. Podsumowując nie miałem sytuacji żebym miał problem z oprogramowaniem.

Chodzi nie tylko o nieautoryzowane oprogramowanie ale dostęp do większej ilości ustawień telefonu czyli zmiana dashboarda i tym podobne nieprzydatne pierdoły ;)

@Madman - Oba komputery są z 2008 roku. Mam Flasha i nigdy nie miałem z nim żadnego problemu, wszystko chodzi super płynnie. Bateria w macu pro praktycznie nie żyje ale to z powodu, że ja non stop na kablu siedze. W macbooku bateria też jest już słaba ale jeszcze żyje. Nigdy nie zauważyłem by flash skracał czas pracy baterii.

Share This Page