Internetowy bukmacher

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Panowie jak to jest? Jeżeli wygram ponad 2300zl i sam odprowadze 12% z wygranej do skarbówki to nie ma przypalu? Czytałem że obstawianie przez neta jest nielegalne w naszym kraju dlatego pytam
 
Panowie jak to jest? Jeżeli wygram ponad 2300zl i sam odprowadze 12% z wygranej do skarbówki to nie ma przypalu? Czytałem że obstawianie przez neta jest nielegalne w naszym kraju dlatego pytam
Jak nie odprowadzisz to i tak na 99% chuja zrobią, załóż skrila albo netellera to wtedy już w ogóle chuja mogą
 
No tak ale jeżeli przyjdzie mi wygrana na konto i nie zgłosze tego to przypierdola 75% podatku od kwoty zatajonych dochodów czy jakoś tak
 
No tak ale jeżeli przyjdzie mi wygrana na konto i nie zgłosze tego to przypierdola 75% podatku od kwoty zatajonych dochodów czy jakoś tak
Chuja ci przypierdolą. Jak nie wypłacisz jednorazowo jakiejś kwoty powyżej 5 tysięcy euro, to nikt nie zauważy nawet. Ale załóż Skrilla na przyszłość.
 
Jak nie odprowadzisz to i tak na 99% chuja zrobią, załóż skrila albo netellera to wtedy już w ogóle chuja mogą
Chuja zrobią? Jakby chcieli to by zrobili. Poczytaj jak ludzie dostają wezwania za liczne przelewy "obcego pochodzenia" i jak wtedy to wytłumaczysz?
Jak będziesz regularnie przelewał ze skrill na bank to jest to taka sama sytuacja dlatego najlepiej ze skrilla wypłacać kase przez bankomat kartą skrill.

@mmafan2 załóż sobie skrill do celów bukmacherskich. Sam piszesz, że to nielegalne, więc po co chcesz mieć w historii przelewów, przelewy od zagranicznych buków?
 
W sumie założę sobie konto na lvbecie i będzie po problemie. Jeżeli mi dzisiaj wejdzie kupon z unibetu gdzie mam kolo 4 kafli do wygrania to mogę sobie przelać całość na konto czy lepiej to rozdzielić na dwa przelewy ?
 
W sumie założę sobie konto na lvbecie i będzie po problemie. Jeżeli mi dzisiaj wejdzie kupon z unibetu gdzie mam kolo 4 kafli do wygrania to mogę sobie przelać całość na konto czy lepiej to rozdzielić na dwa przelewy ?
na iforbet masz o wiele lepsze kursy i nie ma podatku
 
przed gala beda kursy, do tego dobra obsluga i bardzo wygodne wplaty/wyplaty
nie traci sie na prowizji skrilla/buka
 
Back
Top