Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Josue Estebanez to znowu chlopak z Hiszpanii ktory w samoobronie dzialajac zajebal typa z antify. Filmik tez jest na necie z tego gdzies. Wracal z jakiegos koncertu i ustawili sie na niego w metrze w kilkadziesiat osob

Chyba nie z koncertu, tylko jakiegoś wiecu nacjonalistycznego.

W załączniku macie jego manifest, jest chyba dłuższy niż pierwotnie podawano.
 

Attachments

  • The-Great-Replacement.pdf
    867.6 KB · Views: 37
Chyba nie z koncertu, tylko jakiegoś wiecu nacjonalistycznego.

W załączniku macie jego manifest, jest chyba dłuższy niż pierwotnie podawano.
Czytam to właśnie ( doszedłem do 15 strony) i wyglada to na wywiad po zamachu jak dotąd.
 
@MMaciek @HubiSSJ3 tak, masz racje z wiecu partii.

Czytaliscie manifest, w niektorych momentach typ niezle troluje.
Całego jeszcze nie przeczytałem, ok. 20 stron. Ale doczytam do końca, bo ciekawi mnie co taką osoba kieruje.
Średnio to wszystko co on pisze się kupy trzyma. Sprzęt miał konkretny i umiał go obsługiwać, to pewne.
 
Całego jeszcze nie przeczytałem, ok. 20 stron. Ale doczytam do końca, bo ciekawi mnie co taką osoba kieruje.
Średnio to wszystko co on pisze się kupy trzyma. Sprzęt miał konkretny i umiał go obsługiwać, to pewne.
film do pewnego momentu wydaje sie jak gierka ala batllefield, w manifescie troluje troche co do gier komputerowych itp., gdzies czytalem na reddicie, ze w tym drugim meczecie znalezli bron, ale nie moge znalezc jakiegos zrodla w mediach o tym. Niestety tak sie zaczyna wojna, gdzie dwie kultury sie stykaja i sa na innym poziomie co pokazala wiele razy historia.
 
Możesz podrzucić jakiś link gdzie o tym piszą?
Sprawa stara jak świat, nie wiem czy to teraz znajdę, na pewno kilku youtuberów o tym mówiło, pokazywali raporty policyjne po zdarzeniu, które gdzieś tam wyciekły. Spróbuję odkopać to gdzieś, może się uda.
 
Prawda to czy nie, rozpierdalają mnie te francuziki:

Z kolei François Molins, paryski prokurator, powiedział, powołując się na słowa lekarzy badających ciała, że nie było żadnego aktu barbarzyństwa

to czym był, kurwa, cały ten zamach ?

jprdl :facepalm:
jak to czym popołudniową rozrywką
:einsteinsmoke:
 
Żeby było sprawiedliwiej, ale to 3ci świat to chuj to kogo interesuje:
w marcu mzułmanie (nie islamiści, po prostu muzułmanie bo taka jest prawda) spalili żywcem 32 nigeryjskich chrześcijan w kościele, a na świecie cisza aż muchę słychać, nie ma płaczu, kontroli broni, pieczenia dupy.

https://www1.cbn.com/cbnnews/cwn/20...rian-christians-torch-church-in-brutal-attack
i o to się właśnie rozchodzi. . .
dlatego tej gównianej telewizji już nawet nie włączam, kończy mi się umowa z tą multimedią i pierdolę, już nie przedłużam. jebać
 
Kurwa, od wczoraj non stop w głowie leci mi ten kawałeczek i ciągle go puszczam zapętlonego, już nawet domownicy zaczęli kiwać głowami :confused:
 
Żeby było sprawiedliwiej, ale to 3ci świat to chuj to kogo interesuje:
w marcu mzułmanie (nie islamiści, po prostu muzułmanie bo taka jest prawda) spalili żywcem 32 nigeryjskich chrześcijan w kościele, a na świecie cisza aż muchę słychać, nie ma płaczu, kontroli broni, pieczenia dupy.

https://www1.cbn.com/cbnnews/cwn/20...rian-christians-torch-church-in-brutal-attack
32 osoby spalone w Nigerii i nikt nic nie mówi? Szok!
Kilkanaście lat temu w II wojnie kongijskiej zginęło ponad 5 milionów ludzi - mniej więcej tyle, ilu Polaków zginęło przez całą WWII - i też nikt nic nie mówił.
 
32 osoby spalone w Nigerii i nikt nic nie mówi? Szok!
Kilkanaście lat temu w II wojnie kongijskiej zginęło ponad 5 milionów ludzi - mniej więcej tyle, ilu Polaków zginęło przez całą WWII - i też nikt nic nie mówił.
Właśnie udowodniłeś mój punkt widzenia, na tapecie jest to co media chcą żeby było. Zgodne z aktualną myślą polityczną.
 
Właśnie udowodniłeś mój punkt widzenia, na tapecie jest to co media chcą żeby było. Zgodne z aktualną myślą polityczną.
Tak samo zgodnie z aktualną myślą polityczną powstał fundamentalizm islamski z Daesh na czele. Ktoś władował parę miliardów dolarów, żeby Gazprom nie pociągnął rury z gazem z Iranu nad Morze Śródziemne i ktoś kryje Halummu (ostatnio było to Cloudflare).
 
Tak samo zgodnie z aktualną myślą polityczną powstał fundamentalizm islamski z Daesh na czele. Ktoś władował parę miliardów dolarów, żeby Gazprom nie pociągnął rury z gazem z Iranu nad Morze Śródziemne i ktoś kryje Halummu (ostatnio było to Cloudflare).
Fundamentalizm islamski istniał od zawsze. Jedynie kiedyś świat zachodu inaczej do tego podchodził. Islam atakował europę od zawsze, wiem, że można zganiać to na poszczególne imperia jak tureckie, nie mniej zawsze były to podbicia z allahem na ustach i marzeniami o kalifacie wielkim. Kto zajmował przez lata grecję, hiszpanię, serbię, węgry, bułgarię. Przeskoczyliśmy ich technologicznie to się podboje skończyły.
Co nie zmienia oczywiście faktu, że pewne siły odgórnie nasileniem aktualnych problemów sterują. Chodzi mi tylko o to, że islam zawsze dążył do podboju. Mieczem.
 
Fundamentalizm islamski istniał od zawsze. Jedynie kiedyś świat zachodu inaczej do tego podchodził. Islam atakował europę od zawsze, wiem, że można zganiać to na poszczególne imperia jak tureckie, nie mniej zawsze były to podbicia z allahem na ustach i marzeniami o kalifacie wielkim. Kto zajmował przez lata grecję, hiszpanię, serbię, węgry, bułgarię. Przeskoczyliśmy ich technologicznie to się podboje skończyły.
Co nie zmienia oczywiście faktu, że pewne siły odgórnie nasileniem aktualnych problemów sterują. Chodzi mi tylko o to, że islam zawsze dążył do podboju. Mieczem.
Tak samo jak fundamentalizm katolicki, w Hiszpanii Izabela z Ferdynandem to ładnie pokazali w ... XV w. :) Nie wspominając to tym, kto wyrżnął obie Ameryki i z czyim imieniem na ustach. Utożsamianie Islamu z fundamentalizmem jest dokładnie tym, czego chce Daesh i jego sponsorzy. Czym więcej takich debili jak ten z Nowej Zelandii tym większa polaryzacja i łatwiej sterować ludźmi. Tatarzy w Pl to też muzułmanie i żadnego Kalifatu nie chcą, podobnie jak większość Katolików nie chce nikogo atakować. Prawie wszystkie ofiary Daeshu to muzułmanie, a nie chrześcijanie.
 
Tak samo jak fundamentalizm katolicki, w Hiszpanii Izabela z Ferdynandem to ładnie pokazali w ... XV w. :) Nie wspominając to tym, kto wyrżnął obie Ameryki i z czyim imieniem na ustach. Utożsamianie Islamu z fundamentalizmem jest dokładnie tym, czego chce Daesh i jego sponsorzy. Czym więcej takich debili jak ten z Nowej Zelandii tym większa polaryzacja i łatwiej sterować ludźmi. Tatarzy w Pl to też muzułmanie i żadnego Kalifatu nie chcą, podobnie jak większość Katolików nie chce nikogo atakować. Prawie wszystkie ofiary Daeshu to muzułmanie, a nie chrześcijanie.
Tylko my-cywilizacja zachodu dojrzeliśmy i rozdzieliliśmy religię od państwa a oni nie. I to jest ta główna różnica, u nich wiara=polityka=sposób życia.
Sprawa druga to taka, że podbiją nas samą dzietnością jak tak dalej pójdzie więc nie ma co gadać o jakiejkolwiek walce. Demokracją nas zajadą. W usa już mają kilka muzoli w rządzie. Nie wspominając o europie.
PS. Tatarzy wg czystego islamu nie są prawdziwymi muzułmanami tak samo jak sufiści.
 
PS. Tatarzy wg czystego islamu nie są prawdziwymi muzułmanami tak samo jak sufiści.
Daesh jednak osiągnął swój cel :penn:
Ps. Nie bój się tak bardzo, Żydzi też mają paru polityków w Stanach i Europie i to bez wielkiej dzietności :roberteyeblinking:
 
Daesh jednak osiągnął swój cel :penn:
Ps. Nie bój się tak bardzo, Żydzi też mają paru polityków w Stanach i Europie i to bez wielkiej dzietności :roberteyeblinking:
Ja się nie boję, bo wierzę, że wróci rozum ludziom zachodniej cywilizacji, stwierdzam proste fakty, a matematyka nie kłamie. Różnica między żydami a muzolami jest taka, że żydzi chcą z nas żyć, ci drudzy coś odwrotnego.
A jaki był cel daesh? Oprócz stworzenia państwa na wzór czasów proroka?
Chcesz by twoje dzieci żyły w państwie pół muzułmańskim? Bo to czeka wielką brytanię, belgię, francję za jakiś czas.
 
Ja się nie boję, bo wierzę, że wróci rozum ludziom zachodniej cywilizacji, stwierdzam proste fakty, a matematyka nie kłamie. Różnica między żydami a muzolami jest taka, że żydzi chcą z nas żyć, ci drudzy coś odwrotnego.
A jaki był cel daesh? Oprócz stworzenia państwa na wzór czasów proroka?
Chcesz by twoje dzieci żyły w państwie pół muzułmańskim? Bo to czeka wielką brytanię, belgię, francję za jakiś czas.
W Pl żyję w państwie katolickim, a Katolikiem nie jestem i większości nauk tej religii nie podzielam tak samo jak islamu :fjedzia:
 
Back
Top