Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

To jest to?


O cię chuj jaka jatka. Popierdolona akcja - jak bardzo trzeba mieć namieszane pod kopułą, żeby wpierdolić się gdziekolwiek i po prostu napierdalać z karabinu do obcych ludzi....
 
Decyzje lewicowych urzędniczków o zasiedlaniu państw zachodnich muzolami są wodą na młyn dla takich ukrytych świrów, widzą w tym pożywkę dla znalezienia celu w swoim marnym żywocie. A muslimy, cóż powąchały to czym częstują zachodnie społeczeństwa od kilku lat. Strach. Jakoś mi ich nie żal, bo zaraz przypominam sobie te filmiki jak dzieci muzolskie biły brawa i darły się z radości po zamachach w europie. Wg mnie coraz więcej takich świrów odnajdzie "sens życia" w takich zagrywkach. Jest tu walka z "wrogiem" jakąś wrogą ideologią. Gangi muzułmańskie, przemoc wobec białych dzieci w szkołach. W sam raz na utkanie takiej siatki nienawiści.
 
obejrzalem cale 16 min, az mi sie rzygać zachciało. Kara śmierci i tortury na to bydle. Swoją drogą to służby w NZ muszą być strasznie chujowe (moze tez dlatego bo tam chyba wskaznik przestepczosci bardzo niski). Gosc najpierw szedł przy ruchliwej ulicy z bronią (juz wtedy ktos go pewnie zauwazyl), wszedl do meczetu gdzie zrobil rozpierdol, postrzelał potem trochę na zewnątrz, wrócił do samochodu po amunicję, wrócił do meczetu gdzie podobijał ludzi, wyszedł na zewnątrz i strzelał do przypadkowych ludzi. Ranił dziewczyne na ulice która pozniej krzyczała help me ! i ją dobił a następnie wlazł do samochodu i przejechał zwłoki. Potem jadać zaczął strzelać przez przednią szybę i boczną az w koncu się urwal. Wszystko w 16 min i ani sladu po antyterrorystach czy zwyklej policji.
 
obejrzalem cale 16 min, az mi sie rzygać zachciało. Kara śmierci i tortury na to bydle. Swoją drogą to służby w NZ muszą być strasznie chujowe (moze tez dlatego bo tam chyba wskaznik przestepczosci bardzo niski). Gosc najpierw szedł przy ruchliwej ulicy z bronią (juz wtedy ktos go pewnie zauwazyl), wszedl do meczetu gdzie zrobil rozpierdol, postrzelał potem trochę na zewnątrz, wrócił do samochodu po amunicję, wrócił do meczetu gdzie podobijał ludzi, wyszedł na zewnątrz i strzelał do przypadkowych ludzi. Ranił dziewczyne na ulice która pozniej krzyczała help me ! i ją dobił a następnie wlazł do samochodu i przejechał zwłoki. Potem jadać zaczął strzelać przez przednią szybę i boczną az w koncu się urwal. Wszystko w 16 min i ani sladu po antyterrorystach czy zwyklej policji.
To dobrze, że nie widziałeś co mudżahedini robią z niewinnymi ludźmi na bliskim wschodzie bo wtedy prędko nie skończyłbyś rzygać...
 
To dobrze, że nie widziałeś co mudżahedini robią z niewinnymi ludźmi na bliskim wschodzie bo wtedy prędko nie skończyłbyś rzygać...

ogladalem filmy ISIS. Ci zamordowani w meczecie mieli tyle wspólnego z mudżahedinami co ja katolik z tym ścierwem.
 
ogladalem filmy ISIS. Ci zamordowani w meczecie mieli tyle wspólnego z mudżahedinami co ja katolik z tym ścierwem.
Ja nie o tym. Twoja wrażliwość, chyba, dobrze o Tobie świadczy. Twierdzę tylko, że im głębiej wejedziemy w krzywdzenie niewinnych tym jest gorzej, więc Twoja reakcja na, np. te filmy isis powinna być jeszcze gorsza, czyli w moim przerysowaniu, ciągłe rzyganie i coś gorszego niż tortury, co powinno być naturalną reakcją. Nic tu do Ciebie personalnie

Wskazuję tylko jak bardzo cierpią niewinni ludzie przez takie pierdolone ideologie.
 
Ja nie o tym. Twoja wrażliwość, chyba, dobrze o Tobie świadczy. Twierdzę tylko, że im głębiej wyjedziemy w krzywdzenie niewinnych tym jest gorzej, więc Twoja reakcja na, np. te filmy isis powinna być jeszcze gorsza, czyli w moim przesrytowaniu

jak widzę tępą agresję i ktoś w jednej sekundzie decyduje o tym, ze kończy się Twoje życie, że już nigdy nie spotkasz przyjaciół, nie zobaczysz rodziny i nie przeżyjesz wspaniałych i smutnych chwil które na Ciebie czekały to tak, chce mi się rzygać. Tak samo mi było niedobrze jak slyszałem okrzyki dziewczyny z europy której obcieli głowę w maroku i tak samo mi niedobrze jak słyszałem ranną muzłumańską dziewczynę która krzyczała "help me!" a on ją dobił i później po niej przejechał.

myślę, że powinnismy oglądac takie filmy bo czasami ludzie sobie nie zdają sprawy jak to wygląda , mają jakieś bajkowe wyobrażenie a póżniej ich serce jest z kamienia.
 
jak widzę tępą agresję i ktoś w jednej sekundzie decyduje o tym, ze kończy się Twoje życie, że już nigdy nie spotkasz przyjaciół, nie zobaczysz rodziny i nie przeżyjesz wspaniałych i smutnych chwil które na Ciebie czekały to tak, chce mi się rzygać. Tak samo mi było niedobrze jak slyszałem okrzyki dziewczyny z europy której obcieli głowę w maroku i tak samo mi niedobrze jak słyszałem ranną muzłumańską dziewczynę która krzyczała "help me!" a on ją dobił i później po niej przejechał.

myślę, że powinnismy oglądac takie filmy bo czasami ludzie sobie nie zdają sprawy jak to wygląda , mają jakieś bajkowe wyobrażenie a póżniej ich serce jest z kamienia.
Dokładnie. Dla jasności tylko, takie ciężkie dyskusje chujowo się prowadzi poprzez literki bo one nie wykazują naszych emocji i prawdziwych intencji i często doprowadzają do nieporozumień.
Na pewno podczas rozmowy twarzą w twarz dogadujemy się idealnie.
 
Ciekawostka: Na broni miał napisane Feliks Kazimierz Potocki

Pytam, bo z tej strony tego napisu nie widać:

54233756_1955645651228149_2716287740630007808_n.jpg
 
Kolejny pizdeusz. Pochwała odpowiedzialności zbiorowej - naczelna cecha wszelkiego sortu komunistów i odpadów genetycznych. To ma być zemsta? Odjebka osób niewinnych i niepowiązanych z terrorem? Pizda poszła na łatwiznę. Prawdziwą zemstą byłoby wkręcenie się w muslimską siatkę terrorystyczną i zlikwidowanie odpadów genetycznych w niej działających. No ale pizda genetyczna przecież nie wysili się i nie zmierzy z ludźmi niebezpiecznymi oraz odpowiedzialnymi za akty terroru. Pizda genetyczna woli pruć do rozbrojonych cywilów, dzieci i kobiet. Czynem tym zrównał się z muslimskim gównem jihadystycznym.

I jeszcze tak nawiasem, jeżeli religia zabrania ci trzymania broni w miejscu kultu, to nie jest to właściwa religia. Chyba, że się mylę, i islam jednak nie zakazuje wnoszenia broni do meczetów. No ale to NZ, więc tam i tak są komusze regulacje dotyczące broni palnej, więc pewnie nawet jakby allah pozwalał, to muslim by nie mógł.
 
Kolejny pizdeusz. Pochwała odpowiedzialności zbiorowej - naczelna cecha wszelkiego sortu komunistów i odpadów genetycznych. To ma być zemsta? Odjebka osób niewinnych i niepowiązanych z terrorem? Pizda poszła na łatwiznę. Prawdziwą zemstą byłoby wkręcenie się w muslimską siatkę terrorystyczną i zlikwidowanie odpadów genetycznych w niej działających. No ale pizda genetyczna przecież nie wysili się i nie zmierzy z ludźmi niebezpiecznymi oraz odpowiedzialnymi za akty terroru. Pizda genetyczna woli pruć do rozbrojonych cywilów, dzieci i kobiet. Czynem tym zrównał się z muslimskim gównem jihadystycznym.

I jeszcze tak nawiasem, jeżeli religia zabrania ci trzymania broni w miejscu kultu, to nie jest to właściwa religia. Chyba, że się mylę, i islam jednak nie zakazuje wnoszenia broni do meczetów. No ale to NZ, więc tam i tak są komusze regulacje dotyczące broni palnej, więc pewnie nawet jakby allah pozwalał, to muslim by nie mógł.
Masz informacje kim byly ofiary? Czy tylko wychodzisz z zalozenia, ze to rozbrojeni cywile, kobiety i dzieci.
Zebym nie byl zle zrozumiany, brzydze sie takimi czynami ale tez chcialbym widziec caly obraz tego co sie stalo. Z filmu wnioskuje, ze gosc mial potezny aresal broni niedostepny dla zwyklych fanatykow i obslugiwal go jak profesjonalista. Zwroc uwage, ze nie pudlowal. Nie chce ogladac tego jeszcze raz ale wydaje mi sie, ze kazdy strzal byl celny.
Ciekawi mnie czemu wybral akurat to miejsce i ten czas, czy ludzie tam bedacy byli przypadkowi czy moze byla to konkretna grupa, w ktora celowal i zamierzal zabic.
 
Kolejny pizdeusz. Pochwała odpowiedzialności zbiorowej - naczelna cecha wszelkiego sortu komunistów i odpadów genetycznych. To ma być zemsta? Odjebka osób niewinnych i niepowiązanych z terrorem? Pizda poszła na łatwiznę. Prawdziwą zemstą byłoby wkręcenie się w muslimską siatkę terrorystyczną i zlikwidowanie odpadów genetycznych w niej działających. No ale pizda genetyczna przecież nie wysili się i nie zmierzy z ludźmi niebezpiecznymi oraz odpowiedzialnymi za akty terroru. Pizda genetyczna woli pruć do rozbrojonych cywilów, dzieci i kobiet. Czynem tym zrównał się z muslimskim gównem jihadystycznym.

I jeszcze tak nawiasem, jeżeli religia zabrania ci trzymania broni w miejscu kultu, to nie jest to właściwa religia. Chyba, że się mylę, i islam jednak nie zakazuje wnoszenia broni do meczetów. No ale to NZ, więc tam i tak są komusze regulacje dotyczące broni palnej, więc pewnie nawet jakby allah pozwalał, to muslim by nie mógł.

dodam jeszcze ,ze jeden gosc sie rzucil na niego z golymi rekami ale niestety bez powodzenia
 
Włączam TVN a tam na paski tytuł: 49 WIERNYCH blablabla...

:korwinwhat:

Jeśli już tak trzymać się poprawnej nomenklatury to dla nas, zachodu, to chyba jednak NIEWIERNI :arch:

Jakoś nigdy nie widziałem takiego słowa kiedy muzułmanie atakowali chrześcijańskie kościoły, np. w Egipcie...

Żeby nie było, jestem ateistą, ale ta stronniczość i miłość do muzułmanów lewej strony jest przerażająca...
 
Włączam TVN a tam na paski tytuł: 49 WIERNYCH blablabla...

:korwinwhat:

Jeśli już tak trzymać się poprawnej nomenklatury to dla nas, zachodu, to chyba jednak NIEWIERNI :arch:

Jakoś nigdy nie widziałem takiego słowa kiedy muzułmanie atakowali chrześcijańskie kościoły, np. w Egipcie...

Żeby nie było, jestem ateistą, ale ta stronniczość i miłość do muzułmanów lewej strony jest przerażająca...

Mam podobnie. Dlatego ciężko mi sie smucic, mimo, ze mieszkam od lat za granicą i spotkałem w życiu wielu normalnych muzułmanów. Do tego, jak juz ktos tu pisal, zacznie sie pewnie jazda na nasz kraj. Szkoda ludzi, po prostu, ale jak jestes bez powodu gnojony przez lewakow, to ciezko mi się z nimi "jednoczyc" i byc w żałobie.
 
Ja tam nie odczuwam żadnego żalu, jakoś nie było takiego płaczu na tvn jak mordowali koptów w kościołach (chrześcijan), ale to przecież dziki kraj, to nie ma kurwa sprawy. Nie to co u nas w świecie białych cywilizowanych ludzi. To jest dopiero selekcja i szufladkowanie, jak u nich giną setki chrześcijan, cisza, nie ma "cichych dni" i tego całego pierdolenia, jedna wzmianka w faktach tvn. O tym będą pierdolić, próbując nam dopierdolić jakąś łatkę z dwa tygodnie. Ciekawe jak daleko z Polską polecą.
Btw. We Francji na tym koncercie obrzynali białym na żywca głowy, ba penisy mężczyznom i wkładano następnie do ust przed zastrzeleniem, kobietom piersi...Oczywiście media skrzętnie to ukrywały przez długi czas, do tej pory z oficjalnych kanałów się chyba tego nie dowie.
Może mniej ich będzie przyjeżdżać, może suma sumarum wyjdzie to naszym przeciwnym cywilizacjom na dobre. My ich nie chcemy, oni nas nienawidzą, po co to kotłować.
 
Back
Top